استرالیا پهنای باند هشدار ممکن است اوج سرعت کاهش زمانی که CVC تعطیلات به پایان می رسد


aussie-broadband-bandwidth.png
تصویر: استرالیا پهنای باند

در حال حاضر خرده فروشان ملی Broadband Network (NBN) با بهره گیری از 40% ظرفیت افزایش بدون پرداخت هزینه, اما این افزایش است به پایان ماه آینده.

پس از افزایش برداشته است, استرالیا پهنای باند گفت: خرده فروشان نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای پهنای باند در حال حاضر مصرف از کاربران را در آغوش اینترنت برای بیشتر چیزهایی که از آنها در شروع سال مانند کار از خانه.

“NBN اضافی 40 درصد CVC پهنای باند برای مقابله با اوج تقاضا در طول COVID قطعا نسبتا تاثیر, اما هنگامی که آن را رفته است ما باور نمی ترافیک سطح بازگشت به اصلی پیش بینی های” استرالیا پهنای باند مدیر عامل Phil بریت گفت. “با توجه به این که telcos پرداخت بطور متوسط برای CVC مصرف بالاتر از مقدار همراه را به خود NBN عمده فروشی محصولات این قرار می دهد و آنها را در یک وضعیت دشوار است.

“آنها خواهد شد یا نیاز به افزایش قیمت های خرده فروشی برای حفظ سطح خدمات مشابه در زمان اوج سرعت و یا کاهش زمان اوج سرعت به حفظ حداقل سطح برخی از حاشیه — آن است که تقریبا غیر موجود است.”

بریت گفت: از چند ماه گذشته نشان داده اند NBN می توانید رسیدگی آسانسور در ترافیک و بدون CVC تعطیلات معرفی شده در مارس, شبکه, سرعت, شده اند که “به طور قابل توجهی تحت تاثیر”.

این راه حل با توجه به بریت است به گسترش روز تعطیل اما برای بن به CVC ظرفیت شارژ پس از پهنای باند مصرف شده است که در حال حاضر outstripping همراه پیش بینی زمانی که NBN تغییر در قیمت گذاری آن در سال گذشته است. “در حالی که استفاده همچنان به افزایش در هر سال و NBN هنوز هم هزینه پهنای باند و حجم در قالب CVC ارائه دهندگان چاره ای جز افزایش قیمت های خرده فروشی و یا کاهش سطح خدمات,” او گفت:.

“من باور دارم که ما نیاز به قراضه CVC و حرکت به یک دسترسی اتهام بر اساس سرعت ردیف انتخاب شده بدون استفاده و یا CVC جزء. نه تنها نشانی از آن همه چیز ساده اما آن را نیز می دهد telcos بیشتر یقین در آنها چگونه می توانید تنظیم قیمت ها.

“بسیاری از کشورهای دیگر کار این راه از جمله نیوزیلند. CVC چیزی است که به نظر می رسد منحصر به فرد به بازار استرالیا.”

گزارش های اخیر از ACCC نشان داد که از پایان ماه مارس در مجموع ظرفیت خریداری شده در شبکه رشد 40 درصد به 17.8 Tbps در حالی که متوسط ظرفیت هر کاربر رشد 31 درصد به 2.5 مگابیت در ثانیه.

به دنبال در ترافیک و ظرفیت نمودار و تاریخ از استرالیا پهنای باند-که یکی از معدود برای عموم فاش ظرفیت و استفاده در هر NBN نقطه اتصال — خرده فروش نیست پرش همه در به عنوان به زودی به عنوان پیشنهاد به اجرا در آمد. به جای آن به طور پیوسته ramped تا در طول ماه آوریل یک دوره ACCC گزارش نمی گرفتن.

40% پرش در CVC نوع رشد این شبکه به طور معمول تجربه در سراسر یک سال کامل, اما آن اتفاق افتاده است در ماه مارس سه ماهه تنها با ظرفیت بیشتر انتظار می رود در زمان آینده.

سایه ارتباطات وزیر رولند قبلا مطرح شده چشم انداز از آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که CVC افزایش دور گرفته شده است.

“سوال از اینجا این است که چگونه ما انتقال CVC قیمت گذاری به صورت عادی در یک نمایشگاه و اقتصادی مسئول راه است ؟” او گفت:. “عجله ناکارآمدی ظرفیت افزایش مشکل ساز خواهد بود با توجه به این می کند برای تغییر قیمت و یا منجر به احتقان.

“به این دلیل کار ترجیح می دهند برای دیدن در نظر گرفته شده انتقال از NBN, ظرفیت قیمت گذاری در, مشاوره با خرده فروشی ارائه دهندگان مطلع روند ترافیک به عنوان COVID-19 محدودیت باد کردن.”

بریت هشدار داد که اگر CVC همچنان در جای خود فروشان را به فشار مشتریان بر روی جایگزین خدمات مانند شبکه تلفن همراه.

“اگر آن باقی می ماند, من به شدت معتقدم که ما به زودی به روزهای اولیه از NBN هنگامی که ارائه دهندگان یا skimped در CVC بنابراین مشتریان با تجربه بد بخت ساعت اوج سرعت و یا آنها را به اتهام قیمت های بالاتر از بسیاری از مشتریان مایل به پرداخت و یا آنها متمرکز بر مشتریان که نمی شد کاربران زیادی از پهنای باند” او گفت:.

مربوط به پوشش

NBN راه اندازی ماهواره پشتیبان برای مشتریان کسب و کار

مشتریان خواهد شد نیاز به یک ظرف جدید نصب شده برای استفاده از ماهواره خدمات پشتیبان.

مکان فیزیکی از ویدئو کنفرانس سرویس دهنده کلید به عملکرد استرالیا: ACCC

اسکایپ بیرون می آید به عنوان برنده بزرگ در ACCC اولین گزارش عملکرد جریان و ویدئو کنفرانس خدمات.

وزارت مالیه با رد ایده اختیاری NBN نوشتن به پایین

مقامات می گویند ارزش NBN دیکته شده توسط استانداردهای حسابداری و نوشتن به پایین را تحت تاثیر قرار نمی NBN قیمت گذاری شده است.

ثابت بی سیم برج مخالفت و سنگ را دیدم 500 محل ضربه بر روی NBN ماهواره ای

NBN جزئیات چرا محل در جنوب استرالیا منتقل شد از ثابت بی سیم و فیبر به گره بر روی آن سرویس های ماهواره ای.

NBN اذعان گفتن Canberrans آنها نیاز به حرکت کردن داد و ستد زمانی که آنها نمی

پهنای باند عمده به پرداخت هزینه های در حال حرکت کردن شبکه و برای مشتریان و عمل حامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>