AT&T مسخره اشتباه نمی کند احساس می کنم مثل یک اشتباه در همه


AT&T Business: Customer experience and digital transformation (CxOTalk interview)

به زودی آن را به شما مبارک.

آزمون شناختی محبوب در امریکا در حال حاضر. بنابراین اجازه دهید سعی کنید این یکی.

شما دریافت می کنید یک ایمیل از AT&T. آن خوانده شده در قسمت: “دستگاه شما سازگار نیست با شبکه های جدید و شما نیاز به جایگزین کردن آن به ادامه دریافت خدمات است.”

آنچه را که شما فکر می کنید ؟ به خصوص اگر این اولین جمله از ایمیل ارائه می دهد: “ما به زودی به روز رسانی شبکه ما به استفاده از آخرین فن آوری.”

شما خواهد بود مزاحمت? شوکه شده ، بیش از یک کمی ناراحت به خاطر شما خود را به سختی یک سال سامسونگ Galaxy S10e و آن را در مورد برای تبدیل شدن به ناسازگار? ظاهرا. و یا آیا شما فکر می کنم یک کلاهبردار در برخی از تیره و آشفته آپارتمان استودیو در تلاش بود برای گول زدن چه کمی پول شما را ترک کرده اند ؟

یکی تحریک پوستر روی AT&T فروم استشمام که خود سامسونگ Galaxy S10e بود به سختی از یک سال و پیر و در عین حال به نظر می رسید به یکی از گوشی های در معرض خطر.

من مطمئن هستم که من می خواهم بیش از حد تشویق در این وضعیت است. تا زمانی که من متوقف به در نظر گرفتن که آیا ممکن است یک برجسته واقعیت این ایمیل عجیب حذف شده است.

آن را اندروید پلیس که برای اولین بار کشف این ایمیل که AT&T ارسال به یک بی حد و حصر تعدادی از مشتریان.

شما ببینید این شرکت ارتقاء شبکه خود را به طوری که 3G را راه دیگر کوچک-شماره Gs که شما حتی نمی تواند به یاد داشته باشید. که بدان معنی است که برخی از گوشی ها ممکن است در واقع قادر به ایجاد تماس های صوتی. (که باعث می شود تماس های صوتی به هر حال این روزها?)

و در حال حاضر ما باید به نوبه خود به تعریف به زودی. یا مختلف به زودیs وجود دارد که در زندگی روزمره است.

من ممکن است به زودی به سوپر مارکت بروید چرا که ما نیاز داریم بیشتر از شیر است. این به زودی خواهد دلالت بعدی 4-8 ساعت.

من به زودی رفتن به دندانپزشک برای تمیز کردن. این به زودی خواهد بود در بعد از 6 تا 8 هفته.

آمریکا ممکن است به زودی ناپدید می شوند پایین یک سوراخ که از آن ممکن است هرگز دوباره پدیدار شود. این به زودی خواهد دلالت بعد از چهار یا پنج ماه است.

هیچ یک از این زودیs اشاره به فوریه 2022. برای این است که به زودی هنگامی که AT&T را در واقع خود را تعطیل شبکه 3G. و این واقعیت نیست قابل رویت تا گیرندگان کلیک بر روی یک لینک.

به طور طبیعی من تماس AT&T و پرسید که آیا آن را به زودی می تواند به تسکین من بهت زده دولت است.

یک سخنگو به زودی — نه به سرعت — پاسخ داد: “این ایمیل یکی از بسیاری از برنامه ریزی برای حفظ مشتریان در مورد خاموش کردن ما در شبکه 3G در اوایل سال 2022. آن را باید شامل تاریخ است که برخی از دستگاه های دیگر پشتیبانی می شود. ما عذر خواهی برای هر گونه سردرگمی این ممکن است باعث و روشن تر خواهد بود در آینده به روز رسانی.”

به عبارت روشن تر نشان می دهد وجود دارد و حداقل چیزی روشن در مورد ایمیل اصلی.

من از ترس چه بیشتر روشن شد که این شرکت در تلاش بود برای ترساندن — و یا حتی ترفند — مشتریان به خرید گوشی های جدید.

چه توجیهی می توان برای استفاده از این کلمات در ایمیل: “ما می خواهیم به شما کمک کند انتقال به عنوان یکپارچه به عنوان امکان پذیر است و اطمینان حاصل شود خدمات خود را قطع نمی شود.”?

چگونه بسیاری از گوشی ها ممکن است منتشر شود در حال حاضر و فوریه 2022? Galaxys اپل LGs و بسیاری دیگر را نسل اینده در سراسر چشم مردم و بدون شک این موضوع از ایمیل های فراوان از AT&T.

در عین حال در اینجا این است که AT&T در تلاش برای کلی شما برای خرید یک گوشی جدید در حال حاضر. شما ممکن است فکر می کنم آن را قابل فهم است. تلفن خرید و فروش است. در عین حال اکثر مردم در حال حاضر کمتر پول از آنها چند ماه پیش. ممکن است آنها نه خشمگین یک ایمیل بود که — من تقریبا فراموش کرده — به رهبری: “به روز رسانی مورد نیاز است.”? بله در پایتخت. آن را تبلیغ رایگان “در همان روز تحویل” بیش از حد.

من می خواهم به آمرزنده و مهربان است. من می خواهم به این باور این بود که صرف oopsie مرتکب شده کسی از کار کردن در یک فضای بسیار کوچک بین تخت و شومینه خود را.

ما در حال صحبت کردن هر چند در مورد همان شرکت است که گچ بری 5GE مشتریان گوشی های زمانی اصطلاحات آشکار حیله گری به طوری که با حداکثر سرعت دویدن شکایت کرد AT&T در مورد این ادعا است.

5GE هنوز هم به نظر می رسد بر روی آی فون XR در حال حاضر و به این معنی کاملا هیچ چیز در شرایط واقعی, واقعی ملموس گفته سریع 5G. در اوایل این سال ملی, تبلیغات, نقد و بررسی هیئت مدیره اعلام کرد که عباراتی مانند “5G تکامل” و 5GE بودن “اولین گام برای 5G” — در حال استفاده در AT&T تبلیغات — پیشنهاد کرد که خود را 4G تلفن می تواند در حال حاضر 5G. که فریبنده است. (عجیب, AT&T موافق نیست.)

در نهایت پس من نگران کسی که در AT&T فکر می کردم این ایمیل عالی بود اولین گام به طبل کسب و کار.

آنها ممکن است در حال حاضر متوجه آن نبود. به زودی به اندازه کافی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im