AT&T نوشته های درآمد سه ماهه دوم به عنوان coronavirus تاثیر همچنان ادامه دارد – CNET


att-logo-phone-laptop-3036

AT&T نوشته شده آن درآمد سه ماهه دوم در روز پنج شنبه.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

به عنوان یکی دیگر از سه ماهه گذشت با این بیماری همه گیر کوروناویروس حلق آویز بیش از اقتصاد AT&T در حال تلاش برای سوار کردن طوفان است.

در آن درآمد سه ماهه دوم منتشر شده در پنج شنبه صبح و مخابرات غول پیکر در گفت و گو با درآمد $41 میلیارد است که در تاریخ همتراز با برآورد $41.02 میلیارد دلار به گفته تحلیلگران نظرسنجی یاهو مالی. سود هر سهم در آمد در $0.83 ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات $0.79.

در تلفن همراه جبهه حامل آن گفت: تا به حال از دست دادن خالص از 151,000 دائمی کاربران تلفن همراه هر چند تعداد کمی پیچیده تر با توجه به کوروناویروس.

AT&T می گوید که 338,000 از گوشی آن را از دست داده بودند بخشی از کمیسیون ارتباطات فدرال نگه داشتن امریکا متصل برنامه coronavirus مرتبط با ابتکار طراحی شده برای محافظت از کسانی که ممکن است قادر به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به همه گیر از دست دادن خدمات و یا شارژ بودن هزینه های اواخر.

این برنامه فرار از مارس 13 تا 30 ژوئن با کاربران هنوز متصل به at&T در شبکه. اگر چه آنها به عنوان قطع در حال حاضر به دلیل آنها نمی پرداخت صورتحساب خود این شرکت می گوید که اگر آن را می افزاید: آن دسته از مشترکان آن “داشته اند 190,000 سیم کارت دائمی تلفن خالص اضافه می کند.”

دائمی کاربران یا کسانی که خود را پرداخت صورتحساب تلفن در پایان ماه ارزش دارد بسیار بیشتر توسط جامعه سرمایه گذاری به عنوان یک کلید متریک برای موفقیت است.

در پایان سه ماهه مخابرات غول 171.4 میلیون بی سیم به مشترکان از 158.6 میلیون سال پیش. در طول آن درآمد تماس حامل اعلام کرد که آن 5G شبکه در حال حاضر در دسترس در سراسر کشور.

وقتی که می آید به سنتی تلویزیون AT&T مبارزات خود ادامه داد. در حالی که این شرکت می گوید که علاوه بر این از جریان AT&T سرویس تلویزیون کمک کرد جبران زیان های تصویری گروه همچنان به از دست دادن مشتریان.

که همچنین شامل DirecTV و جریان خدمات AT&T تلویزیون در حال حاضرارسال شده را از دست 886,000 مشترکان در سه ماهه با 91,000 نسبت به نگه داشتن امریکا متصل برنامه های.

در پایان سه ماهه این شرکت تا به حال 17.7 میلیون “تلویزیون حق بیمه” مشترکین.

برای WarnerMedia AT&T را بدست آورد که نظارت HBO Max و سایر خواص سرگرمی از جمله برادران وارنر فیلم و استودیو های تلویزیون و کانال های کابلی مانند سی ان ان و TNT و TBS مخابرات غول گزارش عامل درآمد $6.8 میلیارد و پایین 22.9 درصد نسبت به سال 2019.

در حالی که HBO حداکثر و HBO اشتراک در حال حاضر در یک ترکیب 36.3 میلیون کاربر (تا از 34.6 میلیون نفر در پایان سال 2019), HBO حداکثر خدمات باقی مانده وجود ندارد و در دو تا از بزرگترین جریان پلتفرم Roku و آمازون آتش تلویزیون آن را تشکیل می دهند بخش عمده ای از تلویزیون های هوشمند در بازار است.

اگر چه WarnerMedia می گوید این نرم افزار آماده برای هر دو سیستم عاملآن باقی مانده است دیده می شود اگر و هنگامی که AT&T خواهد بود قادر به رسیدن به یک توافق با یا Roku یا آمازون.

به طور کلی سه ماهه یکی از پر مشغله را برای AT&T.

علاوه بر برخورد با تاثیر از coronavirus در آن کسب و کار از جمله ادامه داد بستن از ما تئاتر را برای برادران وارنر بخش سه ماه گذشته نیز شاهد اندازی حامل آن HBO حداکثر جریان خدمات و همچنان به گسترش خود 5G شبکه های بی سیم.

شرکت شاهد انتقال از جان Stankey به مدیر عامل نقطه مصرف بیش Randall Stephenson که اعلام بازنشستگی خود را در ماه آوریل پس از 13 سال به عنوان AT&T رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.

اگر چه او پا به پایین به عنوان مدیر عامل در جولای 1, استفان, 60 باقی خواهد ماند رئیس اجرایی AT&T مدیره تا ژانویه 2021.

Stankey است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در HBO حداکثر طی درآمد این شرکت تماس بگیرید, پنج شنبه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>