Atlassian می گوید رمزگذاری متلاشیکننده قانون آسیب دیده استرالیا tech شهرت

Atlassian معتقد است که استرالیا را رمزگذاری متلاشیکننده قانون در ادامه به تاثیر منفی بر این کشور در بخش فن آوری هر دو از منظر همکاری با یک شرکت استرالیایی و جذب استعداد های با تکنولوژی پایین زیر.

“این قانون را تصویب کرده است به طور قابل توجهی تخریب شهرت جهانی استرالیا tech بخش به عنوان شرکت های داخلی و شرکت های چند ملیتی به طور یکسان سوال که آیا اقدامات آنان را مجبور به عمل خواهد آورد صنعت توانایی تامین امنیت داده های مشتری و محل کارکنان خود را در فرد خطر” Atlassian سر از IP سیاست و امور حکومتی پاتریک ژانگ گفت.

“ما دریافت استعلام از مشتریان درخواست در مورد تاثیر طلا و آنچه در آن ممکن است متعهد و ملتزم Atlassian به انجام … ترس ما این است که این پرسش ها نه آنهایی که ما لزوما شنیدن از مشتریان و مشتریان که خجالتی و دور از محصولات و یا خدمات ممکن است هرگز به ما بگویید که آن را با توجه به طلا پس از درک آن دشوار است گزاره را قبول دارد و همواره حداقل حدیثی توسعه از مشتریان به خصوص در اروپا و در سراسر امنیت داده های خود را.”

ژانگ ظاهر شد قبل از مجلس کمیته مشترک اطلاعات و امنیت (PCJIS) و بررسی آن از اصلاحات ساخته شده توسط مخابرات و دیگر قانون متمم (کمک و دسترسی) قانون 2018 (طلا عمل می کنند).

از طلا عمل بود منفجر طریق مجلس در اواخر سال 2018 است. تحت قوانین به عنوان در حال حاضر نوشته شده و سازمان می تواند موضوع:

  • کمک های فنی اعلامیه (قهوهای مایل به زرد) که اجباری اعلامیه برای یک ارتباط دهنده برای استفاده از قابلیت رهگیری آنها در حال حاضر;
  • ویژگی های قابلیت اعلامیه (TCN) که اجباری اعلامیه برای یک ارتباط دهنده به ساخت جدید قابلیت رهگیری به طوری که آن می تواند در دیدار بعدی کمک های فنی اعلامیه; و
  • کمک های فنی درخواست (تار) که شرح داده شده توسط کارشناسان به عنوان خطرناک ترین از همه.

TANs و قیر می تواند در حال حاضر تایید شده توسط رئیس درخواست اجرای قانون و یا سازمان. TCNs باید تایید شود به طور مشترک توسط دادستان کل و وزیر ارتباطات است.

ژانگ گفت: “خیلی عجله” طبیعت که در آن طلا ایجاد شد و در کنار این حقوق اعطا شده به دولت تحت عمل می کنند به سرزنش برای منفی آن تاثیر جهانی.

“تاثیر دو قسم است … اولین بار است که در اطراف عناصر و TCNs … از نظر وسعت از حقوق اعطا شده به اجرای قانون و امنیت ملی سازمان به درخواست نه فقط کمک در رمز گشایی ره داده اما در واقع تغییرات به سیستم ها و محصولات از شرکت های فن آوری,” او توضیح داد.

“من فکر می کنم ترس است که از طریق همکاری با یک شرکت استرالیایی است که شرکت برای رفتن به موضوع به سفارشات توسط دولت را تضعیف امنیت خود و یا برای ساخت درب پشتی است که این محصول کمتر امن و افشای یک پیوند ضعیف اگر شما خواهد شد در این تکنولوژی عرضه زنجیره ای است؟”

نه این دوباره: استرالیا رمزگذاری قوانین هستند “بسیار بعید است’ به dragoon کارکنان در راز

بخشی دیگر از این آسیب با توجه به Zhang است در اطراف فردی کارکنان با اشاره دوباره به نامشخص طبیعت از تعاریف مورد استفاده در این لایحه است.

“تحت سخت تحت اللفظی خواندن زبان و تعریف DCPs (تعیین شده حمل و نقل ارائه دهندگان) که فردی کارکنان می تواند مشخص می شود به عنوان یک DCP و توان موضوع را به اعلامیه توسط دولت است که آنها را وادار به انجام اعمال خاص و هنگامی که همراه با محرمانه بودن مفاد آن آن را به نظر می رسد که کارمند بود که ساخته شده برای کار در راه است که در تقابل با کارفرما برگزار شد و به پنهان کاری استاندارد است که می تواند به جلوگیری از او را از دنبال کمک از کارفرمای خود” ژانگ ادامه داد.

“من فکر می کنم وجود دارد یک نگرانی شده است که استرالیا کارکنان در برخی از حس بیشتر در معرض این حق وادار توسط دولت و است که آسیب دیده شهرت استرالیا tech بخش و به طور بالقوه تمایل فناوری استعداد ساکن خارج از استرالیا برای آمدن به استرالیا و کار در اینجا.”

در حالی که ژانگ می پذیرد لایحه متولد شد و از نگرانی های مشروع به اجرای قانون یک راه برای مبارزه با این روند از “رفتن تاریک” با توجه به استفاده بیشتر از فن آوری های رمزنگاری او گفت: چنین قدرت “باید اعطا روشن و متناسب با راه و با پادمان که حفظ اعتماد عمومی را در دولت اعمال قدرت”.

“آنها باید همچنین ایجاد خود زخم وارد صنعت به عنوان آن به نظر می رسد برای حفظ داده های مشتری امروز در به چالش کشیدن امنیت سایبر, محیط,” او گفت:.

این جلسه به شرح زیر گزارش از استرالیا در حال حاضر بازنشسته مستقل امنیت ملی قانون نظارت (INSLM) که در اوایل این ماه یک تعداد انگشت شماری از توصیه های عمدتا بر محور ایجاد یک نهاد مستقل برای نظارت بر تایید حکم.

Atlassian موافق با بسیاری از توصیه های ساخته شده توسط INSLM با ژانگ گفت: این شرکت تشویق می شد ،

“دسترسی به خصوص با توجه به مقدار داده هایی که به طور بالقوه در دسترس ساخته شده تحت قهوهای مایل به زرد/TCN چارچوب باید تابع جداگانه مجوز است که مستقل و جدا از سازمان است که به دنبال آن اطلاعات” ژانگ اضافه شده است.

او گفت: مستقل نظارت نیز کمک کند با “نگران کننده” تعاریف این لایحه شامل.

“در حال حاضر تعاریف نگران کننده است که در آنها به طیف گسترده ای از تفاسیر” او ادامه داد.

“به خصوص مستقل و بدون نظارت آن را به من نظر می رسد که این امر می تواند دشوار به درک قدرت است که اجازه اطلاع چه تعریف که آنها در حال استفاده از چه تعریف که آنها در حال استفاده از — من فکر می کنم بسیاری از ابهام است که ورزش قدرت است.”

او گفت که مقدمه ای از یک خیابان برای صنعت به شرکت در روند — است که برای شرکت در یک روند تجدید نظر در هر گونه تصمیم گیری — همچنین می تواند یک خوش آمدید, ایده است.

در اینجا بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>