آسیایی, موسسات کوچک و متوسط تشخیص نیاز به نوآوری و اما مبارزه بدانید که چگونه

کوچک و متوسط کسب و کار (SMBs) در آسیا تشخیص نیاز به نوآوری به طوری که آنها می توانید با سرعت بیشتری بهبود می یابند پس از بحران اقتصادی کنونی را برطرف می کند. آنها اما بهت زده در چگونه آنها باید در مورد انجام این کار تنها با 39% مسلح با یک کارمند و یا تیم اختصاص داده شده به رانندگی مانند تلاش در سازمان خود.

در واقع موسسات کوچک و متوسط در بازارهای مانند سنگاپور و استرالیا و کره جنوبی و ویتنام دانستن چگونه به نوآوری ذکر شده بود به عنوان یکی از سه موانع خود را بازیابی سریع با توجه به HP Inc بقا به احیای بررسی. مطالعه آرای 1600 در موسسات کوچک و متوسط در سراسر هشت بازارهای آسیایی بین آوریل و ژوئن سال جاری با 200 پاسخ دهندگان از هر بازار است که همچنین شامل هند و اندونزی و ژاپن و تایلند است.

خود را محدود به منابع و به طور معمول کوچکتر نیروی کار موسسات کوچک و متوسط ممکن است در تلاش برای ساخت یک فرهنگ نوآوری HP گفت: در گزارش منتشر شده در پنج شنبه.

برخی از 42 درصد تبدیل به مشتری نظرسنجی برای تعیین تغییرات آنها مورد نیاز برای پیاده سازی در حالی که 36 درصد تصمیم گرفتند برای کپی کردن آنچه رقبای خود را انجام داد.

جالب است که بیشتر موسسات کوچک و متوسط در بازارهای در حال توسعه مانند اندونزی و تایلند اختصاص داده شده بود منابع نوآوری در 59 درصد و 51 درصد بود. در مقایسه با تنها 24 درصد از همسالان خود در ژاپن اداره می شود با یک تیم یا کارکنان وظیفه با چنین تلاش.

و به جای به نوبه خود به فن آوری فروشندگان برای کمک در این جنبه 31 درصد با نزدیک شدن موسسات مالی برای مشاوره در مورد چگونه به نوآوری موثر است. فقط 19 درصد نشان داد که احتمال کمک گرفتن از شرکت های فن آوری. علاوه بر این 60 درصد بازدید از این دولت حمایت کافی و یا بودند و معلوم نیست در چه پشتیبانی در دسترس بود به آنها.

جای تعجب نیست که هر چند پاسخ دهندگان در سراسر منطقه با اشاره به استخدام به عنوان یک مانع برای توانایی خود را به سرعت بهبود می یابند پس از همه گیر با 22 درصد با توجه به دشواری در استخدام مهارت های فنی و 22% یافت می شود آن را دشوار برای پیدا کردن استخدام با نگرش مناسب.

برخی از 44 درصد ذکر شده عدم دیجیتال-اولین طرز فکر و skillsets به عنوان مانعی برای رشد کسب و کار.

با توجه به HP یک شرکت رشد تمایل به چین با, چگونه آن را به ارزش دیجیتال تصویب در رانندگی موفقیت آن است. در میان موسسات کوچک و متوسط که دیدم قوی رشد کسب و کار در سال گذشته 56 درصد درک دیجیتال به عنوان یک پایه و اساس موفقیت است. تنها 14 درصد را دیدم این را از کم اهمیت.

محلی 60 درصد از اندونزی موسسات کوچک و متوسط که ارزش دیجیتال تصویب لذت می برد و رشد کسب و کار بود که در بالای منطقه ای متوسط به عنوان 58 درصد در هند و ویتنام 55% در تایلند و 48 درصد در استرالیا.

در سراسر منطقه 60% دیدم دیجیتال تحول به عنوان بحرانی با اشاره به نوآوری در فرآیندهای کار انعطاف پذیر و گزینه های سفارشی محصولات و خدمات به عنوان پتانسیل اجزای استراتژی خود را.

HP مدیر عامل برای آسیا بیشتر Ng تیان چونگ گفت: “موسسات کوچک و متوسط نیروی حیاتی از هر اقتصاد در آسیا اما همه گیر است آمار موسسات کوچک و متوسط سخت است. به عنوان موتورهای رشد اقتصاد آسیا بسیار مهم است برای آنها را به حرکت گذشته بقا برای احیای کسب و کار خود.”

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>