من کلمه عبور در وب ؟ این ابزار نظارت بر اطلاعات خود را پس از یک نقض داده ها – CNET


apple-iphone-lock-cybersecurity-0440
آنجلا Lang/CNET

اطلاعات شخصی شما را به سرقت رفته است اما شما اغلب نمی خواهد در مورد یادگیری آن تا مدت ها پس از Equifax, ماریوت, یاهو, DoorDash و یا برخی دیگر از شرکت شما اعتماد خود را با اطلاعات به اطلاع شما که تاریخ تولد شما امنیت اجتماعی یا شماره کارت اعتباری پرونده سلامت و یا برخی دیگر از قطعه ای از اطلاعات شخصی در معرض شده است در یک نقض داده ها.

خود را با سرقت اطلاعات کاربران می توانید همه چیز را از خرید و باز کردن حساب های اعتباری به نام شما برای تشکیل پرونده مالیاتی خود را بازپرداخت و پزشکی ادعا می کند تمام نما به عنوان “تو”. چه بدتر میلیاردها این هک ورود به سیستم در دسترس هستند در وب منظمی بسته بندی شده برای هکرها به راحتی به صورت رایگان دانلود کنید.

شما نمی توانید متوقف کردن سایت های هک شدناما شما می توانید چند گام برای محدود کردن آسیب انجام می شود از نقض. اگر شما با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور است که باعث ایجاد کلمه عبور منحصر به فرد شما می توانید اطمینان حاصل شود که اگر یک سایت می شود عبور خود را سرقت رمز عبور نمی دهد هکرها با دسترسی به حساب خود را در سایت های دیگر. (خوب مدیریت رمز عبور می تواند کمک به شما مدیریت تمام اطلاعات ورود خود را و آن را آسان برای ایجاد و سپس با استفاده از کلمه عبور منحصر به فرد.)

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در حال اعتبار ورود خود را در وب ؟ پیدا کردن…


2:08

اما پس از هک یک زن و شوهر از ابزار نظارت می تواند به شما هشدار که خود را به سرقت رفته اعتبار در وحشی در وب سایت به شما یک شروع در حال اجرا در محدود کردن آسیب دزد می توانید انجام دهید. در اینجا این است که چگونه به استفاده از دو ابزار نظارت — Mozilla Firefox نظارت و گوگل رمز عبور معاینه — ببینید که ببینید که از شما ایمیل و کلمه عبور خود را به خطر بیافتد بنابراین شما می توانید اقدام کنید.

چگونه به استفاده از Mozilla Firefox مانیتور

Mozilla رایگان فایرفاکس نظارت بر سرویس به شما کمک می کند که از آدرس ایمیل خود را که بخشی از شناخته شده نقض داده.

1. شروع به سر به فایرفاکس صفحه مانیتور.

monitoremailbreach.png

Mozilla Firefox نظارت بر شناسایی 4 نقض برای این ایمیل.

تصویر توسط کلیفورد Colby/CNET

2. یک آدرس ایمیل وارد کنید و به آن ضربه بزنید برای بررسی نقض. اگر ایمیل بخشی از شناخته شده breach 2007, مانیتور به شما نشان خواهد داد که آن را هک کردند و چه چیز دیگری ممکن است در معرض.

3. در زیر یک نقض شیر بیشتر در مورد این نقض برای دیدن آنچه که مراحل موزیلا توصیه می کند مانند به روز رسانی رمز عبور خود را.

شما همچنین می توانید ثبت نام برای مانیتور شما اطلاع اگر ایمیل خود را درگیر است در آینده نقض داده ها. مانیتور اسکن آدرس ایمیل خود را در برابر کسانی که نقض داده و به شما هشدار اگر شما درگیر شدند.

1. در فایرفاکس مانیتور صفحه ضربه بزنید تا ثبت نام برای هشدار را فشار دهید.

2. اگر شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری در فایرفاکس.

3. ضربه بزنید و ثبت نام در برای دیدن نقض خلاصه برای خود ایمیل.

4. در پایین صفحه شما می توانید اضافه کردن آدرس ایمیل برای نظارت بر. موزیلا خواهد شد و سپس به شما ارسال یک ایمیل به هر آدرس شما با اضافه کردن یک خط موضوع “فایرفاکس نظارت بر داشت اطلاعات خود را در این نقض” هنگامی که آن را می یابد که آدرس ایمیل درگیر در نقض همراه با دستورالعمل در مورد آنچه به انجام در مورد نقض.

نحوه استفاده از گوگل رمز عبور معاینه

به عنوان بخشی از مدیریت رمز عبور سرویس گوگل ارائه می دهد رمز عبور معاینه ابزار که نظارت بر نام کاربری و کلمه عبور استفاده می کنید برای ورود به سایت های خارج از گوگل دامنه و به شما اطلاع اگر آن اعتبار ورود معرض شده اند. (شما ممکن است به یاد داشته باشید رمز عبور معاینه زمانی که آن را یک برنامه افزودنی Chrome شما تا به حال برای اضافه کردن به طور جداگانه به گوگل مرورگر. این همان ابزار خورده به گوگل رمز عبور مدیر.)

googleissues.png

گوگل رمز عبور را معاینه می یابد چند رمز عبور از مشکلات.

تصویر توسط کلیفورد Colby/CNET

1. اگر شما استفاده از گوگل رمز عبور سرویس برای پیگیری اعتبار ورود خود را در Chrome یا اندروید به گوگل رمز عبور مدیر سایت و شیر چک کلمات عبور.

2. شیر چک کلمات عبور دوباره به منظور بررسی آن را به شما.

3. رمز عبور را وارد کنید برای حساب Google خود را.

4. بعد از فکر کردن برای یک بیت گوگل نمایش داده خواهد شد هر گونه مسائل مربوط به آن را در بر داشت از جمله به خطر بیافتد و مورد استفاده مجدد قرار و کلمات عبور ضعیف.

5. در کنار هر مورد استفاده مجدد قرار و یا ضعیف رمز عبور یک رمز عبور را تغییر دهید را فشار دهید شما می توانید انتخاب کنید امن تر یکی.

دیگر چگونه به سازمان دیده بان برای تقلب

علاوه بر این ابزار از موزیلا و گوگل شما می توانید چند گام های بیشتری برای تقلب.

نظارت بر گزارش های اعتباری خود را. برای کمک به شما در نقطه سرقت هویت اولیه شما می توانید درخواست یک گزارش اعتبار رایگان یک سال از هر یک از دفاتر اعتباری عمده سه — Equifax Experian و TransUnion — برای بررسی ناآشنا فعالیت مانند یک حساب جدید شما باز نمی شود. (توجه داشته باشید که Equifax بود و خود را بخشی از یک نقض داده ها.) شما همچنین باید بررسی کارت های اعتباری و بانکی برای هزینه های غیر منتظره و پرداخت. هزینه های غیر منتظره می تواند نشانه آن است که کسی دسترسی به حساب خود را.

ثبت نام برای اعتبار نظارت بر خدمات. به فعال تر در صورت مشاهده تقلب در ثبت نام با اعتبار نظارت بر خدمات است که به طور مداوم نظارت بر گزارش های اعتباری خود را در دفاتر اعتباری عمده و هشدار زمانی که آن را تشخیص فعالیت های غیر معمول. با یک سرویس مانیتورینگ شما می توانید مجموعه ای هشدار تقلب که به شما اطلاع اگر کسی در تلاش است تا با استفاده از هویت خود را به ایجاد اعتبار. یک گزارش اعتباری خدمات مانند LifeLock می تواند هزینه $9 $27 یک ماه — و یا شما می تواند با استفاده از خدمات رایگان مانند یکی از امتیاز اعتباری که فاقد فاقد خدمات دیگر مانند نظارت به صورت مشکوک استفاده از شماره امنیت اجتماعی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به نگه داشتن اطلاعات خود را امننگاه کنید ما را راهنمایی در مورد چگونه برای محافظت از گوشی شما در حفظ حریم خصوصیاز بهترین سرویس های VPN از سال 2020و به همین دلیل شما هرگز نباید اعتماد VPN رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>