اپل به سبک جدید راهنمای جایگزین غیر فراگیر زبان

اپل پیوست و این روند از شرکت ها و پروژه های جایگزین نژادی متهم زبان که قبلا مورد استفاده برای توصیف عناصر توسعه نرم افزار است.

شبیه به هسته لینوکس پروژه جدید را شامل راهنمای سبک جدید اپل برنامه نویسی اصطلاحات نشان دهنده تلاش خود را برای حذف و جایگزینی غیر فراگیر زبان در سراسر Xcode متعلق به پلت فرم رابط های برنامه کاربردی اسناد و منبع باز پروژه ها.

واضح است تغییرات در سبک راهنمای عبارتند از: اجتناب از کلمات مانند لیست سیاه و لیست سفید و حرکت به سمت جایگزین مانند یک ‘اجازه می دهد تا لیست” و “انکار” فهرست. فشار برای فراگیر زبان نیز تاثیر بر توسعه دهنده ابزارهای اپل deprecates رابط های برنامه نویسی که حاوی انحصاری نظر.

ببینید: تنوع و شمول سیاست (TechRepublic حق بیمه)

“توسعه دهنده رابط های برنامه کاربردی با انحصاری نظر خواهد بود از رده خارج به ما معرفی جایگزین در سراسر داخلی codebases عمومی رابط های برنامه کاربردی و منبع باز پروژه های مانند WebKit و سریع” اپل توضیح می دهد.

“ما شما را تشویق به دقت نظارت سرزنش هشدارهای خود را در سراسر codebases و فعالانه به حرکت به آخرین Api های موجود در این پلتفرم sdk ها.”

اپل مجموعه است که توسعه دهندگان استفاده نکنید استاد/برده به توصیف ارتباط بین دو دستگاه یا فرآیند است. مایکروسافت در GitHub است همچنین جایگزینی واژه “استاد” در آن خدمات با خنثی مدت مانند “اصلی”.

“به جای استفاده از یک جایگزین است که مناسب برای زمینه مانند اولیه/ثانویه, اصلی/ماکت, اصلی/ثانویهو یا میزبان/مشتری,” اپل می گوید.

است یک استثنا وجود دارد برای استفاده از شرایط لیست سیاه و لیست سفید: اگر چه در حال استفاده در کد بودن مستند و کد نمی تواند تغییر توسعه دهندگان نشان می دهد باید یک نمونه کد به آن را روشن آنچه کاربران نیاز به وارد کنید. توسعه دهندگان نیز باید هنوز هم استفاده از جایگزین نظر در اسناد و مدارک.

ببینید: هسته لینوکس توسعه دهندگان: این پل برنامه نویسی سبک اجتناب کلماتی مانند لیست سیاه

اپل حتی روشن قبلی خود استفاده عادلانه “زبان” در راهنمای با “فراگیر زبان”.

“به یاد داشته باشید که افرادی که استفاده از محصولات اپل منعکس کننده تنوع جهان در بزرگ. نوشتن آگاهانه شامل همه و اجتناب از تعصبات فرهنگی و کلیشه” اپل توضیح می دهد.

بیشتر شرکت های با تکنولوژی گامهای اتخاذ فراگیر زبان در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>