اپل WWDC 2020: iOS 14 جدید مکینتاش, سازمان دیده بان OS 7, چگونه به تماشای, شروع, زمان, livestream و همه چیز را ما می دانیم - CNET

در روز دوشنبه اپل برگزار خواهد شد افتتاح آن کلیدی برای WWDC سال 2020 سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان جهانی. د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399

در روز دوشنبه اپل برگزار خواهد شد افتتاح آن کلیدی برای WWDC سال 2020 سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان جهانی. در WWDC این شرکت است که انتظار می رود به آن بحث جدید iOS 14 آی فون و آی پد نرم افزار به عنوان به خوبی به عنوان جدید WatchOS و MacOS نرم افزار به قدرت اپل دیده بان مدلهای macbook مجموعه imac و Mac Pro, s, بیش از حد. اما بزرگترین تغییر ممکن است در مورد نگاه از اپل مکینتاش و یا یک ویژگی جدید برای آی فون است. اپل اعلام کرد که تراشه های تأمین انرژی خود مک کامپیوتر خود را با تغییر, تغییر از تراشه های ساخته شده توسط اینتل را به آنهایی که جدید شبیه به کسانی که ساخته شده برای آی فون به جای.

macbook-air-2018-analisis-11

اپل مکینتاش در حال تغییر ،

Óscar Gutiérrez/CNET

حرکت شایعه شده برای سال اخیرا در یک گزارش بلومبرگ با استناد به منابع ناشناس آشنا با برنامه های شرکت. این حرکت ممکن است اجازه می دهد سیب را نازک لپ تاپ با باتری بهتر زندگی و به طور بالقوه ساکت تر طرفداران خنک کننده. اما این انتقال به احتمال زیاد از یک سال و یا بیشتر کامپیوترهای جدید با تراشه های داخل به احتمال زیاد نمی رسند بلافاصله.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بزرگ بعدی iOS WatchOS و MacOS به روز رسانی به زودی

7:59

در حالی که اپل WWDC سال 2020 کلیدی ممکن است شامل بزرگترین تغییرات برای کامپیوتر مک در سال, آن را نیز خواهید بود که اپل برای اولین بار خواهد بود برگزاری سخنرانیها در میان coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که نزدیک به 8 میلیون نفر کشته و بیش از 434,000 در سراسر جهان است.

اپل WWDC دعوت کثافت این سال ها یک گروه از coders که چهره تقلید شرکت memoji تکنولوژی انیمیشن.

اپل

در پاسخ به بحران اپل و دیگر تکنولوژی غول مانند Facebook و Google خود را لغو فرد در همایش ها در سراسر دره سیلیکون. اپل و مایکروسافت به جای تصمیم به برگزاری همایش مجازی livestreaming ارائه به توسعه دهندگان در سراسر جهان.

این WWDC سال 2020 کلیدی خواهد بود که به رهبری تیم کوک مدیر عامل شرکت طول می کشد محل در دوشنبه 22 ژوئن در 10 a. m. PT. اپل میزبان یک livestream از این رویداد در آن اپل صفحه حوادث.

اگر شما یک تلویزیون اپل صاحب شما همچنین می توانید تماشای livestream از طریق اپل حوادث نرم افزار -- و وجود دارد, آرشیو, از, حوادث, اگر شما احساس دلتنگ.

CNET جهانی تیم را پوشش اپل رویداد و همچنین سایر کنفرانس ها که منتقل شده آنلاین. و ما پوشش را شامل خواهد شد به روز رسانی در زمان واقعی و تفسیر و تحلیل شما فقط می توانید از اینجا دریافت کنید.

WWDC سال 2020 زمان شروع

اپل WWDC سال 2020 کلیدی می گیرد دوشنبه, ژوئن 22 در 10 a. m. PT / 1 p. m. و / 5 p. m. به وقت تهران / 23 ژوئن در ساعت 3 صبح AEST.

Livestream

CNET خواهد شد میزبانی livestream بحث اپل رویداد آن را به عنوان اتفاق می افتد و ما باید زنده وبلاگ با تا به دقیقه به دقیقه تجزیه و تحلیل در طول این رویداد. پخش زنده در CNET در اینجا.

اپل میزبان یک livestream از این رویداد در آن اپل صفحه حوادث بیش از حد. اگر شما یک تلویزیون اپل صاحب شما همچنین می توانید تماشای livestream از طریق اپل حوادث نرم افزار -- نیز وجود دارد, آرشیو, از, حوادث, اگر شما احساس دلتنگ.

چه انتظار از WWDC سال 2020

مسلما ما به روز رسانی به iOS MacOS و WatchOS. TVOS برای تلویزیون اپل نیز ممکن است دریافت یک به روز رسانی. شایعات نقطه به نقطه ممکن است به روز رسانی برای iMac, در علاوه بر این به اپل اعلام برنامه های خود برای تغییر تراشه در داخل کامپیوتر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن