تلویزیون اپل به علاوه' بنیاد احتمالا نمی خواهد چوب به کتاب و خوب است - CNET

یکی از پیش بینی ترین داستان های علمی تخیلی نشان می دهد, برای من, به هر حال, این است که پایه و اساسآینده تلویزی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399

یکی از پیش بینی ترین داستان های علمی تخیلی نشان می دهد, برای من, به هر حال, این است که پایه و اساسآینده تلویزیون اپل به علاوه مجموعه بر اساس کتاب های آیزاک آسیموف. در طول این شرکت در نطق اصلی WWDC روز دوشنبه ما در نهایت با یک نگاه به اولین تریلربازیگران Jared Harris.

بیشتر بخوانید: چگونه به را انتخاب کنید که از تلویزیون پخش آنلاين خدمات برای شما بهتر است

اگر شما هرگز از شنیده پایه یک جستجو از هر sci-fi "بهترین" لیست را پیدا خواهد کرد آن را در نزدیکی بالای صفحه. آن را به یک جزء اصلی از نوع یک من چند بار خوانده شده. پوشش می دهد توسط هنرمند Michael Whelan بسیار مؤثر بودند من سه امضا چاپ آنها را حلق آویز در دفتر من. آنها و کتاب باز ذهن من به آنچه ممکن است در داستان و نوشتن به طور کلی و در هیچ بخش کوچکی الهام بخش من برای نوشتن sci-fi خودم.

این کتاب افسانه ای و جذاب و -- به عنوان نوشته شده است -- را واقعا واقعا خسته کننده تلویزیون است.

foundation-screen-grab-2-boat
اپل

من را دریافت نمی اشتباه من آنها را دوست دارم. اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل آنها هرگز ساخته شده آن را به بزرگ یا کوچک صفحه نمایش در نزدیک به 80 سال از داستان های کوتاه که ساخته شده بر اساس این سری منتشر شده بودند. در نظر بگیرید که تپه یکی دیگر از کلاسیک این ژانر (و در برخی از راه های مقابل به پایه و سری) آمد تقریبا 15 سال پس از اولین بنیاد رمان و در حال حاضر دو ساخته شده برای تلویزیون سریال (Dune 2000 و 2003 کودکان از تلماسه) و یک فیلم (با دیگری در راه).

در اینجا به همین دلیل پایه و اساس کتاب تا به حال مشکل فریبنده فیلمسازان و به همین دلیل من هنوز هم خوش بینانه است.

(خفیف-ish اخلال گران به دنبال اگر شما هرگز خواندن کتاب.)

آنچه که پایه و اساس ؟

پایه و اساس سری می تواند با دقت retitled "تاریخ انحطاط و سقوط امپراتوری کهکشانی" پس از ادوارد گیبون را multivolume تاریخچه از پایان امپراتوری روم بود که یکی از آسیموف اصلی را تحت تاثیر قرار. وسیع امپراتوری در این کتاب وجود داشته است برای هزاران سال را پوشش می دهد و میلیون ها نفر از سیارات است. آن را در مورد به سقوط منجر به 30000 سال از تاریکی است. با استفاده از این اخباری ریاضی قدرت "psychohistory," طراحی و توسعه توسط یک شخصیت به نام هری Seldon یک گروه کوچک از افراد با هدف کاهش که به "صرف" 1000 سال.

foundation-covers-michael-whelen

بنیاد پوشش می دهد توسط مایکل ولان.

مایکل ولان

اصلی سه گانه کتاب است که واقعا پنج داستان کوتاه و چهار novellas. سه دهه بعد آسیموف اضافه شده دو قسمت و پس از آن دو لذت ببر.

آن را سخت به غلو بنیاد تحت تاثیر قرار. بخش های گسترده ای از ستارگان فوق روان به همراه شماری دیگر داستانی و nonfictional مردم شده اند به طور مستقیم با الهام از آسیموف باور نکردنی سری.

coruscant-disney

پایتخت جمهوری کهکشانی در جنگ ستارگان است که این سیاره Coruscant دیده می شود در اینجا است که به طور کامل تحت پوشش شهرستان. پایتخت امپراتوری کهکشانی در بنیاد سیاره Trantor است که به طور کامل تحت پوشش شهرستان.

دیزنی

این سفینه ها کهکشان گسترده درگیری و سرنوشت صدها میلیاردها نفر از مردم حلق آویز در تعادل است. آنچه را دوست دارید ؟

مشکل(ع)

وجود دارد دو مشکل اصلی وقتی که می آید به تطبیق این سری و یا حتی فقط این کتاب برای اولین بار برای یک فیلم یا سریال تلویزیونی. بسیاری از مردم هوشمند شده اند در تلاش برای چندین دهه است.

اولین و بارز ترین است که در مقیاس چیزی. اولین کتاب را پوشش می دهد به تنهایی نزدیک به 200 سال است. اگر شما با چوب فقط مطالب نوشته شده از این سری دهانه آن حدود 600 سال است.

در قالب کتاب این خوب کار می کند. ایده ها و تنظیمات بسیار قانع کننده چه مقدار به یک سری از کوتاه/short-ish داستان با شخصیت های مختلف است که هنوز هم بسیار جالب است. آن را یکی از دلایل این سری است که هنوز هم محبوب است.

foundation-screen-grab

هنوز مطمئن شوید که چه خبر است در اینجا اما به نظر می رسد سرد.

اپل

اما تلویزیون های متوسط بسیار متفاوت از کتاب است. با چند مورد استثنا چه می خواهید بیننده در تلویزیون نشان می دهد که شخصیت های. خوب و بد واقعا مهم نیست تا زمانی که آنها قانع کننده است. ماهیت خود بنیاد مانع داشتن شخصیت مخاطب می تواند واقعا محکم نگاه داشتن بر روی. این دومین مشکل اصلی.

در چه مقدار به یک سری از داستان به هم پیوسته وجود ندارد بسیاری از فرصت های عمیق شخصیت اکتشافات, شخصیت, رشد, یا به صداقت شخصیت. این است اوج مدرسه قدیمی سخت sci-fi. شخصیت ها در بیشتر قسمت فقط وجود دارد برای پیشبرد این طرح و یا توضیح یک ایده است. بسیاری از آنها چیزی بیش از نام خود را با آب و تاب گفت و گو تنها انتقال اطلاعات است. حتی هری Seldon تنها شخصیت به نظر می رسد در برخی از فرم در داستان های متعدد می میرد در اوایل این کتاب برای اولین بار و حتی لازم نیست که استادانه درست شده صحنه مرگ. او اما دو prequels به خیط و پیت کردن خود را backstory. زمان جهش بسیار قابل توجه و تقریبا هر شخصیت می میرد "خارج از صفحه" است و ذکر هرگز دوباره.

برای قرار دادن آن راه دیگری وجود ندارد بسیار در راه احساسات در پایه و اساس. آن را در مورد همه چیز. دوباره این نیست یک انتقاد. آنها درخشان برای چه هستند, اما آنها کتاب و ماهیت آنها چه هستند آنها را تبدیل به تلویزیون جریان است به طور جدی دشوار است. همان چیزی است که باعث می شود آنها جالب است برای رفتن به بعدی غیر ممکن است برای ترجمه به صفحه نمایش.

کمتر مسئله هر چند قطعا مربوط به این مشکل است گسترده اجتناب از عمل و یا درگیری مستقیم. "خشونت آخرین پناهگاه بی کفایت" یکی از شخصیت ها می گوید. مشکل این است که خشونت باعث می شود برای تلویزیون بزرگ. نوعی است که اساسا مورد نیاز در بودجه sci-fi را نشان می دهد. فضای بزرگ جنگ ذاتی قضیه از این کتاب به شما وعده داده شده و سپس تا حد زیادی اجتناب شود. به یاد داشته باشید نبرد حرومزاده در بازی تاج و تخت? یکی از حماسی ترین صحنه های نبرد همیشه در تلویزیون است ؟ حالا تصور کنید اگر که تا به حال در مورد صحبت شده است به مدت شش فصل ساخته شده است تا با طرح و اعتیاد به مواد مخدره و سپس درست قبل از آن آغاز می شود Jon Snow و رمزی بولتون دیدار در یک میخانه و امضای پیمان تجارت, جمع اعتبارات است. که توسط بنیاد.

بنیاد یافت

یک چیز روشن است از تریلر اپل پرتاب شده است مقدار زیادی از پول را در این چیز. به نظر می رسد کاملا زرق و برق دار در تیزر کلیپ. روشن است که آنها در حال گرفتن آن را به طور جدی. این نوع از پول کمک می کند تا مطمئن, اما آن را به هیچ وجه تضمین کیفیت. فصل هشتم بازی تاج و تخت درگیر یک مقدار زیادی از پول بیش از حد, اما نگاه به آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان برای اولین بار بنیاد تریلر برای Apple TV Plus

1:35

بعد از دهه های مختلف مدیران و استودیو در تلاش برای ایجاد چیزی از پایه و اساس شرکت تولید Skydance حمایت David S. Goyer به عنوان تهیه کننده و showrunner. Skydance برخی از جامد sci-fi, اعتبار مانند Star Trek فراتر از آن و برخی دارای لیت و لعل زیاد sci-fi, اعتبار مانند Star Trek Into Darkness. Skydance است که اساسا فقط پول ، Goyer است و نوشتن و اجرا و او به نظر می رسد که راه خود را در اطراف یک داستان: او نوشت و یا co-نوشت: شهر تاریک تیغه و بتمن آغاز می شود و همچنین بسیاری از دیگر... اجازه دهید فقط می گویند نه بیش از حد برجسته فیلم است.

(برخی از خفیف spoilery extrapolations نمایید.)

jared-harris-foundation

جارد هریس به عنوان هری Seldon.

اپل

غواصی به IMDb اعتبارات ما می توانیم چند فرض است. جارد هریس به عنوان هری Seldon عالی خواهد بود. او فوق العاده در همه چیز و اگر شما تماشا نیست این گسترهباید. او امضا برای تمام 10 قسمت از فصل اول است که یک جامد نشانه آنها در حال ساخت تمامیت اول کتاب. نه زمانی که چندین بازیگران دیگر نیز در تمام 10 قسمت.

laura-birn-foundation

Daneel است که شما?

اپل

پس از آن وجود دارد فنلاندی بازیگر Laura Birn به عنوان Demerzel. آن را کمی در علف های هرز, اما Eto Demerzel است که در واقع یک نام مستعار استفاده شده توسط R. Daneel Olivaw یک ربات از آسیموف ربات سری (کتاب; هیچ رابطه ای به فیلم). این قابل توجه است چرا که این شخصیت نبود در سه گانه اصلی فقط لذت ببر, دادن تذکر در مورد چه خواهد شد تحت پوشش در نشان می دهد. آن را نیز یک برنامه به طور بالقوه مفید دستگاه برای Goyer و دیگر سازندگان به یک اصل جاودانه شخصیت است که مخاطبان می تواند شناسایی در سراسر چندین فصل است. این است که اگر این سری می رود برای چند فصل را پوشش می دهد و بیشتر از صدها سال شرح داده شده در کتاب.

lou-llobell-foundation

لو Llobell به عنوان گال.

اپل

لو Llobell در نقش گال خوش آمدید اشاره است که این تولید خواهد شد متنوع تر تصویر آینده از کتاب های پیشنهاد شده -- هر چند که آیا تلویزیون نسخه گال را بیشتر گسترش قوس داستان از ادبی تکرار این شخصیت باقی مانده است دیده می شود.

پس چگونه این همه کار می کند ؟ به عنوان یک فن عظیمی از کتاب های من نفرت بگم... من امیدوارم که این سری فقط با استفاده از این کتاب به عنوان یک اساس برای تنظیم و ایده ها و سپس با آن اجرا می شود. بیشتر مانند HBO را مراقبان سری. زیرا در غیر این صورت آن را می تواند واقعا خسته کننده است. که برای من خواهد بود بدترین سناریو مورد. "تا زمانی که آن را خسته کننده نیست" اصلی من است آرزو می کنم. تریلر قطعا به نظر می رسد امیدوار کننده اما آن را ممکن است برای کاهش هر فیلم و یا نشان می دهد به یک تریلر است که جالب به نظر می رسد.

اگر آن را خوب و یک فصل دوم که تقریبا به طور قطع به معنی قاطر -- یک کلید شخصیت را به بازی می آیند که می تواند بسیار جالب برای تلویزیون است.

پایه و میله میله برای انتشار در تلویزیون اپل به علاوه مدتی در سال 2021. در ضمن من به شدت توصیه این کتاب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب