اپل می گوید آیفون, فروش گل رز با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش – CNET


apple-iphone-logo-2

چپ به اندازه کافی سخت است و شما ممکن است ببینید اپل در آینده.

آنجلا Lang/CNET

اپل فروش آیفون انعطاف پذیری نشان داد بین آوریل و ژوئن با وجود coronavirus همه گیر را ادامه داده و گسترش upending زندگی و اخلال در کسب و کار در سراسر جهان است.

در طول سه ماه از آن مالی سه ماهه سوم به پایان رسید که 27 ژوئن این شرکت گفت: این شمارش $26.4 میلیارد دلار در فروش آیفون تا بیش از 1 ٪ از همان زمان به یک سال پیش. آن زمان شامل شامل مستند سفارشات در سراسر جهان و به طور موقت بسته شدن اپل فروشگاه های خرده فروشی. جزئی دست انداز نیز بهتر از سال گذشته زمانی که اپل ارسال شده حدود 12 درصد افت فروش آیفون در بهار سال قبل از آن آیفون 11 نشان می دهد.

اپل فروش اپل نیز افزایش یافت به $6.6 میلیارد دلار تا 31 درصد از زمان مشابه در سال گذشته. مک کامپیوتر فروش شد حدود 7.1 میلیارد دلار تا بیش از 21 درصد از سال گذشته است.

شرکت wearables و خدمات کسب و کار که در حالی که کوچکتر از آیفون, کسب و کار هستند و بخش مهمی از اپل آینده هر دو نوشته شده رشد دو رقمی. این wearables بخش که شامل اپل دیده بان و AirPods ارسال شده در خرید و فروش 6.5 میلیارد دلار. خدمات خود را از جمله اشتراک خدمات مانند موسیقی اپل و اپل TV Plus, ارسال شده $13.2 میلیارد دلار در سال درآمد.

تمام گفته اپل گفت: آن بریده سود $11.3 میلیارد دلار تا 12 درصد از همان سال گذشته است. که ترجمه را به $2.58 هر سهم در درآمد در $59.7 میلیارد دلار در درآمد کلی حاصل که خود را تا 11 درصد از سال گذشته است. که این نیز بسیار بالاتر از آنچه که تحلیلگران به حال شده است در انتظار این شرکت گزارش که به طور متوسط $بود 2.04 هر سهم در سود $52.3 میلیارد دلار در سال درآمد با توجه به نظرسنجی منتشر شده توسط یاهو مالی.

“در زمان نامشخص این عملکرد عهد به نقش مهم محصولات ما در مشتریان ما زندگی می کند و به اپل بی امان نوآوری” گفت: تیم کوک مدیر عامل اپل در یک بیانیه است. او اشاره کرد که اپل بریده رشد در هر یک از آن بازارهای بین المللی از جمله چین که در آن خرید و فروش افزایش یافت 1% با وجود آن که در کانون اولیه شیوع کروناویروس.

طبخ انتظار می رود که به بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد این شرکت نتایج در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران بعد پنج شنبه.

اپل سهام معامله شده بیش از 5 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از بسته شدن تا بیش از 1 ٪ به $384.76 هر سهم. اپل سهام که ارزش این شرکت در $1.67 تریلیون دلار افزایش یافته است بیش از 28% تا کنون این سال است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ببینید مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک بهترین لحظات قبل از کنگره


14:59

اپل آخرین مالی آشکار هستند فقط آخرین نشانه چه بیماری همه گیر کوروناویروس نهفته است اقتصاد جهان است. در ایالات متحده به طور کلی فروش گوشی های هوشمند یک چهارم کاهش یافت در همان دوره با توجه به قرابت پژوهش است. اپل مشتق بسیاری از درآمد خود را از فروش خود اپل.

گسترده بیش از 40 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری بالا بردن سوال در مورد این که آیا مصرف کنندگان خواهد شد که اشتها برای خرید گران ابزارهای جدید. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده یک اندازه گیری از اقتصاد امریکا دچار بزرگترین کاهش فصلی در, رکورد سقوط 32.9% بین ماه های آوریل و ژوئن.

دولت آمریکا تلاش کرده است برای مبارزه با این مسائل با افزایش مزایای بیکاری هر چند که برنامه تمام شده آخر هفته گذشته برای حدود 30 میلیون آمریکایی و بیشتر خواهد بود نهفته در ماه های آینده. و حتی اگر بازار سهام است تندرست به نزدیکی اوج تمام وقت اقتصاددانان ترس است که ممکن است آخرین نیست مگر اینکه کنگره به شرح زیر از طریق در دور دیگری از محرک و کمک های بیکاری این مذاکره.

اما سنبله در COVID-19 نفر در نقاط مختلف آمریکا که در ماه ژوئن آغاز شد و همچنان ادامه دارد امروز با فلوریدا گزارش یک روز مرگ رکورد راست سومین روز, پرسش در مورد اپل چشم انداز در ماه های آینده. هر چند اپل است مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از بهترین زنجیره تامین شرکت ها در جهان گرد هم آوردن شبکه ای از صدها نفر از تولید کنندگان به دستگاه های خود را در درجه اول در چین, اپل ناظران نگران آن ممکن است بیشتر ضربه COVID-19 آن را به عنوان آماده برای فصل خرید تعطیلات.

یک کلید علامت هشدار دهنده آمد روز شنبه هنگامی که chipmaker Qualcomm هشدار داد: “تاخیر جهانی 5G گل سرسبد تلفن راه اندازی.” تراشه تولید کننده, که همراه مودم انتظار می رود به قدرت بعدی آیفون گفت که انتظار دارد فروش آن به کاهش 15 ٪ در سه ماهه جاری به عنوان یک نتیجه از تاخیر.

همچنین نگاه کنید به: آی فون 11 در مقابل آیفون XR: پیدا کردن کدام گوشی بهتر است, ارزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>