اپل فقط حقیقت رو گفتم در مورد کار از خانه

مایک از دارایی است مسائل. تصویر توسط ZDNet وجود دارد کمی بیشتر شخصا نگران کننده از تلاش برای عادی عمل می کنند

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
screen-shot-2020-07-13-at-3-44-02-pm.png

مایک از دارایی است مسائل.

تصویر توسط ZDNet

وجود دارد کمی بیشتر شخصا نگران کننده از تلاش برای عادی عمل می کنند زمانی که همه چیز در لبه بیرونی aberrance.

در عین حال در اینجا ما در زوم تماس و Teaming با مایکروسافت و تظاهر ما باید همه چیز تحت کنترل است. که واقعیت این است که وجود یک ویروس در میان ما و ترس مداوم در قلب ما.

برخی از شرکت ها می خواهند شما را به این باور است که آینده است که در آن این شرکت ها را به مراتب بیشتر پول است. آنها نمی خواهد که به عنوان بسیاری از کارمندان در دفتر. و آنها سعی خواهیم پرداخت و کسانی که حرکت به, بهتر, بیشتر, انسان, مکان از دره سیلیکون قابل ملاحظه ای کمتر است.

من عجیب اطمینان که اپل نمی توان راه پیشنهاد کار از خانه بزرگ بعدی چه چیزی است.

کوپرتینو منتشر شد آگهی جدید است که نشان می دهد درست گوری ظروف سرباز یا مسافر از تلاش برای کار خود را از اتاق خواب, اتاق نشیمن یا آشپزخانه, در حالی که همچنین تلاش برای زندگی و نفس کشیدن.

اینجا نیست زیبایی regimented ارائه از تیم مایکروسافت, با آن به اشتراک گذاشته پس زمینه پر از چهره های خندان. در عوض در اینجا یک تیم در تلاش برای همکاری با یکدیگر در بسیار دردناک داخلی شرایط. آنها نیاز به ایجاد بسته بندی جدید در حالی که تلاش برای لطفا والا نادان ،

هیچ وجود ندارد یک مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی آینده. اپل بیش از حد با ظرافت سیاسی برای آن است.

داستان قبل از ما همه هفت دقیقه از آن را نشان می دهد محاکمات از کار در حالی که به دنبال پس از کودکان و نوجوانان در برخورد با مامان و تلاش برای دریافت اعصاب خود را با هم زمانی که شما در حال زندگی در یک آپارتمان یک اتاق خواب به اندازه یک دوره گرد را بینی دستگاه.

آن را آسان برای فراموش کردن آنچه بعد از آن است. به نظر می رسد غیر ممکن است به جای اسب و گله در یک تیم زمانی که شما مدیر پروژه و دو نفر در حال صحبت کردن در همان زمان در یک صفحه نمایش جلسه طوفان مغزی. (کسانی که هنوز هم وجود دارد؟)

البته تمام نقطه از این است که خود را, اپل, مک بوک و آی فون در حال درست ناجی از زندگی خود را. براوو اپل در محل کار و محصول مجموعه. و چگونه فوق العاده برای دیدن مفید ویژگی های محصول به طور ناگهانی در حال کشف در چنین مواقع استرس.

در عین حال تماشای تبلیغ آن را آسان به چشم پوشی از آنچه در این دستگاه ها انجام می دهند هنگامی که شما در حال تمرکز بر چهره از کارکنان.

این اطمینان را می دانید, برای مثال, که مایک از سرمایه گذاری شبیه به بسیاری از امور مردم شما می دانید که -- به عنوان مفید به عنوان یک قدرت مته در طول یک قرار ملاقات دندانپزشکی و مراقبت به عنوان یک پشه در هنگام غروب.

این نشاط بخشی برای دیدن که کل کار از خانه چیزی که دارای جنبه های بسیاری است که به سادگی بدتر از قادر بودن به ارتباط با همکاران در آسایش یخی اتاق کنفرانس.

دیدن بچه ها التماس سیری به آنها بگویید یک داستان قبل از خواب به دلیل پدر و گذشت کردن بر روی زمین است که همه بیش از حد به شدت واقعی است. و کیفرخواست.

دیدن چگونه کار از خانه است که شاید نهایی در کار حمله به خانه خود یک یادآوری است که بشریت توانسته است به سر آن بی عاطفه haplessness فقط به عنوان آن را خم آن فن آوری دلاوری.

کسانی که هماهنگ برای چنین چیزهایی را به رسمیت شناخته و این شخصیت به عنوان به نظر می رسد در یک اپل تبلیغ در سال گذشته است که در آن اپل gadgets در حال حاضر اجازه کار (شروع) حمله به خانه خود زندگی است.

در حال حاضر آن را رفته است تمام راه را. کار در منزل و کار است.

این است که به نحوی بهتر از قبل ؟ ممنون میشم به اپل برای نشان دادن آن ممکن است.

کار از راه دورtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب