اپل تایید آی فون جدید به تعویق خواهد افتاد ‘چند هفته’ از معمولی سپتامبر راه اندازی – CNET


apple-iphone-logo-3782
آنجلا Lang/CNET

آماده به صبر کمی طولانی تر برای اپل آی فون بعدی. غول فن آوری هشدار داد سرمایه گذاران شنبه که منابع بالقوه آی فون جدید به تعویق خواهد افتاد, به احتمال زیاد به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

“همانطور که می دانید در سال گذشته ما شروع به فروش اپل در اواخر ماه سپتامبر. در این سال ما پروژه عرضه در دسترس خواهد بود چند هفته بعد” گفت: Luca Maestri اپل CFO در بیانیه ای در این شرکت در کنفرانس تلفنی با تحلیلگران به بحث در مورد آن درآمد سه ماهه.

او افزود که همه از اپل و دیگر محصولات در دسته دیگر از آی فون به احتمال زیاد قوی فروش ویژه به دلیل back-to-school فصل خرید و تحول در کار و مدرسه به عنوان یک نتیجه از COVID-19. “ما باید یک عکس ترکیب محصولات و ما می دانیم که این محصولات فوق العاده های مربوطه به خصوص با توجه به شرایط فعلی” Maestri گفت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه انتظار می رود در iOS 13 و 5G آی فون می تواند نزدیک


7:30

اپل پذیرش می آید بعد از یک گروه کر از تحلیلگران گزارش و شرکای شده اند نشان می دهد این شرکت همه مهم معمولی سقوط آیفون راه اندازی خواهد بود آهسته coronavirus. این بیماری همه گیر است که طرح میتوانست به زندگی و اقتصاد در سراسر جهان شده است شتاب گسترش آن در بالا بردن سوال در مورد زمانی که کشورها و کسب و کار را به برخی از حس از آنچه عادی است.

اپل یکی از اولین شرکت ها برای افزایش هشدار دهنده در مورد چگونه coronavirus ممکن است آن را تحت تاثیر قرار کسب و کار گفتن سرمایه گذاران در ماه فوریه که فروش آیفون و محصول لوازم سراسر صف خود را خواهد بود به احتمال زیاد آمار سپس نوپای ویروس.

در ماه آوریل این شرکت گفت: تولید تا به حال تا حد زیادی به حالت عادی بازگشت. اما در روز چهارشنبه chipmaker Qualcomm هشدار داد از “تاخیر جهانی 5G گل سرسبد تلفن راه اندازی.” شرکت فن آوری تلفن همراه است که انتظار می رود برای کمک به قدرت آی فون بعدی.

اپل گفت: هنوز هم انتظار دارد که به “قوی بازگشت به فصل مدرسه” است که محبوب برای دانش آموزان به خرید محصولات مانند مکینتاش و iPads. این شرکت گفت: موجودی خود را از محصولات است که “محدود” است که می تواند نشان می دهد اپل نمی خواهد پاسخگویی به تقاضای مشتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید