اپل اقدام به خرید دستگاه مدیریت startup Fleetsmith

اپل به دست آورد Fleetsmith سازندگان نرم افزار که اجازه می دهد تا کسب و کار به طور خودکار راه اندازی دستگاه وصله و امنیت برای شرکت متعلق به دستگاه های اپل مانند مکینتاش اپل و iPads.

“ما هیجان زده برای پیوستن به اپل” شرکت گفت: در یک پست وبلاگ. شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است. Fleetsmith گفت: در پست وبلاگ است که آن را ادامه خواهد داد برای ارائه محصولات به مشتریان موجود.

باید به عنوان خوانده شده: iOS 14, iPadOS 14 اپل سازمان دیده بان و همه جوانب کسب و کار نیاز به دانستن TechRepublic

به دنبال در تصویر بزرگتر از Fleetsmith معامله می دهد اپل در خانه مدیریت دستگاه تلفن همراه راه حل برای ارائه به مشتریان سازمانی و پشتیبانی از آن به طور کلی استراتژی سازمانی.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک به طور آشکار در مورد تمایل این شرکت به فشار محصولات خود را به بازار سرمایه گذاری و در طول تصدی خود اپل تشکیل کلیدی مشارکت با میراث سازمانی بازیکنان مانند IBM و SAP و سیسکو برای پیشبرد این تلاش است.

قبلی و مرتبط با پوشش

سیسکو اپل روسای بحث بیشتر فرصت های همکاری

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و مدیر عامل شرکت سیسکو چاک رابینز را شناسایی کرده اند ‘بسیاری از فرصت ها’ به ترکیب خود شرکت تخصص در امنیت شبکه, تجزیه و تحلیل و سرمایه گذاری نرم افزار.

اپل SAP جعل enterprise app پیمان برای iPhone, iPad

SAP ارائه خواهد شد یک SDK است که اجازه خواهد داد که توسعه دهندگان و مشتریان برای ایجاد مادری enterprise نرم افزار بر روی دستگاه های اپل.

در داخل اپل-آی بی ام معامله: چگونه آن کار خواهد کرد و چه انتظار

اپل-آی بی ام معامله را کنار بگذارند دهه رقابت برای ایجاد یک مسیر جدید به بهره برداری از بازار سرمایه گذاری. اما برخی از صنایع کلیدی را از دست. در اینجا به همین دلیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de