اپل AirPods و AirPods Pro: بهترین قیمت در حال حاضر – CNET


apple-airpods-pro-2
آنجلا Lang/CNET

بیایید برای یک لحظه که آیا AirPods هوشمند خرید. سوال واقعی این است: بهترین قیمت شما می توانید برای پیدا کردن یک جفت از AirPods و تا حدودی بیشتر رشد کرده است تا نسخه با لغو سر و صدا با AirPods نرم افزار ؟ در حال حاضر شما می توانید ذخیره کنید $30 در AirPods و 20 دلار در AirPods Pro. ما دیده ایم این نرم افزار برای فروش, کمتر, اما در حال حاضر آمازون است و تطبیق آن با بهترین قیمت را همیشه در Airpods.

آمازون در حال حاضر فروش AirPods با سیمی شارژ مورد-نسل دوم از دوره — 130 دلار. آخرین بار این رو این پایین بود 2019 تعطیلات. قیمت خوب (Airpods لیست برای $160) اما به یاد داشته باشید که شما نمی توانید هر گونه سر و صدا لغو فعال و آنها را ضد آب (و یا حتی sweatproof). آنها را صدا بسیار خوب است هر چند آنها بسیار عالی برای تماس های تلفنی. جزئیات CNET را AirPods (2019) را نقد کنید برای کسب اطلاعات بیشتر.

در ضمن اگر حذف نویز و حفاظت از رطوبت برای شما مهم هستند, شما می توانید گیر AirPods نرم افزار برای $220پایین از لیست قیمت $249. بله آنها هنوز هم گران است اما CNET را AirPods بررسی حرفه ای توضیح می دهد که چرا آنها ممکن است ارزش پول است. البته اگر آن را فقط به کسانی که ویژگی های خاص شما می خواهید مطمئن شوید برای بررسی از این AirPods Pro جایگزین است که هزینه کمتر.

برای برخی از جایگزین های دیگر شما می توانید سر به این خلاصه ای از بالا AirPods جایگزین قیمت زیر $100.

ادامه مطلب:

این ماده اغلب به روز شده است تا منعکس کننده جدید می پردازد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: AirPods Pro بعد از 3 ماه: ارزش آن را?


8:56


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im