Animal Crossing: New Horizon می افزاید: خواب جزیره پشتیبان در روز پنج شنبه – CNET

نزدیک به یک ماه پس از عبور از حیوانات: افق های جدید اضافه شده شنادوم آن در تابستان رایگان به روز رسانی وارد پنج شنبه. به روز رسانی می افزاید: خواب آتش بازی نشان می دهد و یک جزیره پشتیبان گیری و بازسازی سرویس به محبوب نینتندو تعویض بازی.

اگر شما به دروغ روی تخت در خانه خود را, شما قادر خواهید بود را به چرت زدن و رویایی برخورد با خوک خرطوم دراز مالایا لونا (قبلا دیده در برگ جدید در 3DS). او به شما اجازه بازدید از جزایر دیگر در رویا و به شما اجازه می دهد برای باز کردن جزیره خود را به همکار خیال. هیچ چیز شما را در رویای دیدار ذخیره شده-این نسخه از این جزیره است که ظاهرا فقط یک آینه واقعی — به طوری که مردم نمی قادر خواهد بود برای خراب کردن جزیره خود را در ناخودآگاه خود ،

سفر شما با استفاده از نه دست و پا گیر 12 رقمی رویای آدرس آن را به نظر می رسد در گذرنامه خود را پس از آن تنظیم شده است. مردم به اشتراک گذاری آنها را در توییتر بنابراین شما می توانید چک کردن تصادفی سلیمان و برخی از الهام برای مجسمه سازی خود را در بهشت.

عملی ترین علاوه بر این جزیره پشتیبان گیری و بازسازی سرویس است که اجازه می دهد تا نینتندو سوئیچ آنلاین مشترکین ها جزیره خود را و صرفه جویی در داده ها به آپلود به ابر. اگر شما از دست دادن یا آسیب خود را تعویض, شما باید قادر به بازیابی جزیره خود را (تا زمانی که پشتیبان گیری ویژگی فعال شده است). این را می توان فعال با رفتن به تنظیمات-فقط با فشار منهای دکمه در صفحه عنوان و تام گوشه بحث خواهد شد شما را از طریق فرایند.

آتش بازی نشان می دهد اتفاق می افتد در 7 بعد از ظهر هر جمعه در ماه اوت, و شما می توانید اضافه کردن سفارشی الگوهای طراحی به فرد آنها است. شما همچنین می توانید وارد کنید یک بخت ازمایی های اجرا شده توسط Redd (که ظاهرا در حال گسترش فراتر از سوال هنر ارتباط) به پیروزی جشن موارد.

نینتندو همچنین به طعنه سقوط به روز رسانی با کمی کدو تنبل اشاره جزیره که زندگی را کمی spooooooky بعد از این سال.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بله شما می توانید خود را ترک نینتندو سوئیچ


10:47

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im