آنچه همه درباره بین بگ می گویند اشتباه است و چرا

بین بگ به نام های دیگر نیز شناخته می شود که از جمله پر کاربردترین این نام ها می توان به هپی چیر و بین بگ نیز

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بین بگ به نام های دیگر نیز شناخته می شود که از جمله پر کاربردترین این نام ها می توان به هپی چیر و بین بگ نیز اشاره داشت که در واقع همان بین بگ بزرگ و چند نفره می باشند . نکته : مبل های بین بگ با نام های مستعار زیادی در بازار شناخته می شوند که از جمله این اسم ها می توان به هپی چیر ، مبل شنی ، مبل ریلکسی و… مبلهای شنی از سهلایه مختلف از جمله رویه، آستر و محتوای داخلی آن تولید میشوند. بین بگ نیز همانند سایر لوازم کوچک و بزرگ منزل دارای برخی راهنمایی های خرید برای خود می باشد که با فرا گرفتن آن ها می توانید یک انتخاب صحیح و اصولی را داشته باشید. جالب است بدانید که صنعت تولید بین بگ در ایران نیز به سرعت در حال پیشرفت است و نمونه های داخلی این محصولات را می توانید تهیه کنید که به طبع برای کسانی که برند های جهانی را استفاده می کنند و به نوعی عاشق کالای برند و لوکس هستند جذابیت های استفاده از بین بگ اینتکس را نخواهد داشت . بین بگ را در واقع می توان نوعی مبل از خانواده پاف دانست.

Content h as  be en generated by G SA C onte nt G en​erat or Dem​over​sion!

گرچه این محصولات به نوعی مبل های راحتی به حساب می آیند و در بسیاری از خانه ها و محیط کاری برای استراحت استفاده می شوند . برخی معتقدند ایل ارکوازی اصالتاً کرد ترکیه و کرمانج هستند و از محدوده جنوب شرقی ترکیه (وان) و دیاربکر به ایلام مهاجرت کردهاند.تلفظ برخی از جملات کرمانجی نظیر: خوازم، منال و برخی دیگر از واژههای کرمانجی گویای این مسئله است. بین بگ یا مبل شنی، یک مبل و صندلی راحتی است که شما می توانید در اتاق های نشیمن استفاده کنید. اما شما می توانید حتی در کنار دیگر مبل ها این مبل های زیبا و راحت را استفاده کنید ، خانه داران و افرادی که بیشتر زمان خود را در خانه هستند و بیشتر در حالت نشسته هستند می توانند با خرید مبل شنی بستر بسیار نرم و راحتی را برای خود داشته باشند چرا که انعطاف پذیری مبل های شنی و نرمی آن ها زبانزد بوده و می تواند بستری ایده آل را حتی برای نشستن های طولانی مدت فراهم کند . Artic᠎le was gen erated by GS​A  Content Genera​tor  DEMO!

این دسته از مبل ها عموما در اتاق خواب ها برای نشستن یا حتی دراز کشیدن(بنا به قابلیتی که در تغییر فرم دارد در هر دو صورت کاربردی است) به مدت کوتاه تری قابل استفاده است و در ابعاد و رنگهای متفاوتی به فروش میرسند که از انواع و اقسام پارچه ها در تولید روکش آن استفاده میشود. در قسمت پشتی این محصول یک زیپ طراحی شده که به کمک آن میتوانید مواد داخلی محصول را کم یا زیاد کنید و صندلی خود را به شکل دلخواه فرم دهید و همچنین میتوانید قسمت رویی محصول را از آستر جدا کرده و به راحتی شستوشو دهید. در قسمت پشتی این محصول یک زیپ طراحی شده که به کمک آن می توانید مواد داخلی محصول را کم یا زیاد نمایید و صندلی خود را به شکل دلخواه فرم دهید و همچنین می توانید قسمت رویی محصول را از آستر جدا نموده و به راحتی شست و شو دهید . همچنین محتویات آن به جای استفاده از یونولیت و گرانول ، الیاف درجه یک مصنوعی است که در بالش مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر حالت ارتجاعی ، بسیار نرم و انعطاف پذیر نیز می باشد. Th​is post was written with GSA C ontent  G en er​ator D​emoversi on .

ضخامت این بین بگها مناسب بوده و به سبب استفاده از پارچههای ضخیم و مقاوم، تحمل وزن بالایی نیز دارند و میتوانید بدون نگرانی درباره بروز مشکل و یا پاره شدن، از آنها استفاده کنید. جنس این مبل از پارچه ضخیم و با قابلیت شست و شو است. توجه به پارچه ای که بیرونی بین بگ ها از انواع پارچه ها دوخته شده اند غالباً فراموش نمی شود ، خریداران بدون بررسی جنس نوع پارچه با ظاهر زیبا تصمیم خرید خود را انجام می دهند. افراد به آسانی میتوانند علاوه بر نشستن بر روی بین بگ، روی آن دراز بکشند. پارچه لی نیز یکی از زیبا ترین و شیک ترین پارچه هایی است که برای تولید لباس ها ، شلوار و انواع پوشیدنی استفاده می شود و از آن جا که پارچه ای بسیار ایده آل است برای ساخت مبل شنی نیز استفاده می شود . استفاده از پارچه های رنگی و با کیفیت نیز این امکان را داده است تا شما بتوانید از نظر تم دیزاین خانه خود مبل شنی همرنگ و هماهنگ را خریداری کنید . با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید بین بگ مورد نظر خود را خریداری نمایید.

آخرین مطالب