آمازون تاخیر نخست روز در میان coronavirus نگرانی – CNET


amazon-prime-day-5056-rt

مردم پیش بینی آمازون نخست بعد باید صبور باشند.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آمازون سالانه نخست روز فروش است که با تاخیر در انگلستان شرکت تایید شنبه و TechCrunch گزارش می دهد که این تغییر اعمال می شود به ما به عنوان به خوبی. E-commerce غول مشخص نیست که فروش اتفاق خواهد افتاد.

“ما آوردن #PrimeDay پس انداز برای اعضای دیرتر از معمول این سال است. ایمنی کارکنان شرکت و مشتریان و فروش شرکای باقی مانده است ما #1 اولویت” خود UK news حساب توییتر نوشت: اشاره به کروناویروس همه گیر.

هند نخست بعد پیش خواهد رفت on Aug. 6-7 “با جزئیات برای بقیه جهان به زودی.”

نخست روز است که به طور سنتی برگزار شد و در جولای و رشد انبوه در سال های اخیر اما چندین گزارش در طول چند ماه گذشته پیشنهاد تاخیر به دلیل جاری بهداشت جهانی بحران.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه اتفاقی افتاد به آمازون ؟


18:18

آمازون تلاش برای نگه دارید تا با عجله از سفارشات در اوایل هفته از این بیماری همه گیر داشتن به موسسه جدید پروتکل های ایمنی و حمل و نقل محدودیت برای ادامه ارائه مواد غذایی و نیازهای اساسی. آن را موفق به بازگرداندن برخی از صورت ظاهر به طور منظم عملیات پس از آن.

شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد ما به تاخیر بیاندازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>