Alibaba ابر گسترش رسیدن به ما EMEA آسیا-اقیانوس آرام از طریق Equinix

Equinix را گسترش دسترسی به راهنمایی ابر به 17 اضافی جهانی مترو از طریق آن اتصال پلت فرم به عنوان آسیا و اقیانوس آرام بزرگترین infrastructure-as-a-service provider هدف برای رسیدن به بازارهای بیشتر.

برای راهنمایی ابر — در حال حاضر عمده cloud player name Equinix مشارکت به معنی آن خواهد بود قادر به دسترسی به بازارهای مانند دبی فرانکفورت, دلار هنگ کنگ, جاکارتا, لندن, سنگاپور, سیدنی و توکیو و شیکاگو دالاس و دنور در آمریکا. Alibaba ابر و Equinix شده است همکاران پس از 2017.

Equinix فراهم می کند داده های خصوصی مرکز اتصال دسترسی از طریق پلت فرم Equinix و Equinix ابر تبادل پارچه برای شرکت به دنبال ضربه بزنید به ارائه دهندگان ابر با زمان تاخیر کم. Equinix شده است شاهد افزایش تقاضا به عنوان شرکت های به طور فزاینده رفتن ترکیبی و چند ابر با زیرساخت های خود را.

Alibaba ابر که شاهد رشد 58% در آخرین سه ماهه است و به طور معمول ارائه شده است برای شرکت های با زیرساخت ها در آسیا-اقیانوسیه و چین اما Equinix شرکت را قادر به رسیدن به بیش از 9,700 مشتریان از جمله شرکت های اپراتورهای شبکه و cloud و آن را به ارائه دهندگان خدمات.

تحت مشارکت Alibaba ابر را ادغام API آن با Equinix ECS پارچه بنابراین مشتریان می توانید ایجاد و مدیریت خصوصی اتصالات بر روی تقاضا در هر یک از 45 ECX پارچه مترو. Alibaba است در محاسبات ذخیره سازی داده های بزرگ و سایر خدمات در دسترس خواهد بود.

Alibaba ابر در دسترس خواهد بود از طریق پلت فرم Equinix در نه ما مترو از جمله شیکاگو دالاس و دنور, لس آنجلس, میامی, نیویورک, سیاتل, Silicon Valley, و, واشنگتن d. C.

مشارکت نیز پوشش می دهد پنج آسیا-اقیانوس آرام مترو از جمله هنگ کنگ و جاکارتا و سنگاپور و سیدنی و توکیو و سه EMEA مترو در دبی فرانکفورت و لندن است.

بیشتر راهنمایی:

بیشتر در Equinix:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>