Akamai, FireEye بالا Q2 برآورد

Akamai در روز سه شنبه گزارش سه ماهه دوم مالی نتایج جلوتر از انتظارات بازار

شرکت Q2 غیر GAAP سود هر سهم آمد به $1.38 بر درآمد حاصل از $795 میلیون تا 13 درصد در سال بیش از سال.

تحلیلگران به دنبال درآمد از $1.21 هر سهم در درآمد حاصل از $767.39 میلیون.

“Akamai را برجسته و بالا و پایین خط در نتیجه در سه ماهه دوم مجهز شدند رشد قوی از امنیت ما و رسانه ها و راه حل های ما ادامه داد: عملیاتی تعالی” مدیر عامل شرکت تام لیتون در بیانیه ای گفت. “در میان بحران بشری در ارتباط با COVID-19 ما با افتخار به حمایت از مشتریان ما – و میلیاردها کاربران اینترنت – با خدمات استثنایی زمانی که آنها به آنها نیاز دارید بیشتر.”

شرکت رسانه ای و حامل بخش آورده در درآمد حاصل از $390 میلیون تا 19 درصد سال بیش از سال. وب تقسیم زمانی درآمد حاصل از $404 میلیون تا 7 درصد در سال بیش از سال.

Akamai ابر راه حل های امنیتی برای اختصاص $259 میلیون دلار فروش تا 27 درصد سال بیش از سال. بقیه از آن درآمد $535 میلیون دلار در آمد از شبکه های تحویل محتوا (CDN) و راه حل های دیگر — که بخشی از درآمد تا 7 درصد در سال بیش از سال.

FireEye نیز تحویل قوی سه ماهه دوم نتایج مالی است که به آسانی در صدر وال استریت بود.

این شرکت — به فروش می رساند که نرم افزار امنیتی است که کمک می کند تا کسب و کار جلوگیری و پاسخ به حملات سایبری و تلاش برای انتقال به یک امنیت-as-a-service مدل — گزارش از دست دادن خالص $53.2 میلیون دلار یا 24 سنت به اشتراک بگذارید. غیر GAAP درآمد آمد به 9 سنت افزایش در درآمد حاصل از $230 میلیون. وال استریت انتظار غیر GAAP از دست دادن خالص از 2 سنت به اشتراک گذاری با درآمد حاصل از $214.7 میلیون.

“مراحل ما گرفته اند برای سرعت بخشیدن به تحول ما به یک امنیت-عنوان-یک-شرکت خدمات منجر به ثبت سه ماهه دوم درآمد و بالاترین ما تا کنون غیر GAAP سودآوری” گفت: Kevin Mandia FireEye مدیر ارشد اجرایی. “رشد تصویب ما اعتبار پلت فرم مبتنی بر ابر محصولات امنیتی و راه حل های اطلاعاتی همراه با بهبود خالص احتباس ما در لوازم خانگی مبتنی بر کنترل های امنیتی, کسب و کار, سوار سالانه درآمد در محدوده زمانی معین به سطح رکورد.”

از نظر هدایت این شرکت گفت: این انتظار سه ماهه سوم درآمد در محدوده از $225 میلیون دلار به $229 میلیون. تحلیلگران انتظار دارند درآمد حاصل از $220 میلیون.

سهام FireEye شد تا بیش از 10 درصد پس از ساعت.

Pegasystems گزارش شده مخلوط سه ماهه دوم نتایج. این شرکت در گزارش Q2 غیر GAAP از دست دادن خالص به ازای هر سهم 28 سنت افزایش در درآمد حاصل از $227.38 میلیون.

تحلیلگران انتظار داشتند که از دست دادن خالص از 23 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $225.71 میلیون.

“من خوشحال با نتایج ما از طریق نیمه اول سال به عنوان ما همچنان به نشان دادن انعطاف پذیری در کسب و کار ما در طول این جهانی و همه گیر” مدیر عامل آلن Trefler در بیانیه ای گفت. “مشتریان و چشم انداز ادامه برای دیدن ارزش در راه حل های ما هم برای کوتاه مدت خود را از بحران های مربوط نیاز دارد و خود را در دراز مدت دیجیتال تحول اهداف و ما با اعتماد به نفس باقی می ماند و در دراز مدت ما فرصت است.”

برای نیمه اول سال 2020 اشتراک درآمد رشد 38 درصد در سال بیش از سال است که Pegasystem گفت نشان دهنده این واقعیت است که آن ابر انتقال بیش از نیمه راه را از طریق.

فن آوری درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im