AirPods در مقابل کهکشان جوانه: اصلی earbuds هنوز هم نگه دارید تا – CNET

سامسونگ اصلی Galaxy جوانه به اپل AirPods برخی از رقابت سختی. هر دو در گوش جفت بی سیم از earbuds که کار یکپارچه با یک کهکشان تلفن و یا آی فون و هر دو به شما اجازه صحبت کردن با یک دستیار صوتی در گوش خود را. اما کهکشان جوانه (130 دلار £139 یا AU$249) یک شارژ بی سیم است که می آید با earbuds به عنوان استاندارد در حالی که AirPods فرماندهی قیمت بالاتر با یک بی سیم مورد ($199, £199 یا AU$319).

سردبیران توجه داشته باشید: این داستان اصلی مقایسه AirPods برای اولین بار منتشر شده در اواخر سال 2016 با Samsung Galaxy جوانه. شما می توانید پیدا کردن و مقایسه آن با جدیدتر AirPods Pro و Galaxy جوانه به علاوه در اینجا.

Óscar Gutiérrez/CNET

در اصل منتشر شد در سال 2016 اصلی AirPods هنوز هم نگه دارید و خود را در میان بهترین بی سیم واقعا از earbuds. نگاه از AirPods ممکن است یک عشق-آن-یا-نفرت-این امر اما بدون شک وجود دارد که آنها بسیار راحت برای طولانی می پوشند. این طرح اصلی نیز مناسب برای کاربرانی که نمی خواهید در گوش طراحی با لاستیک نکته مانند جدیدتر AirPods Pro یا کهکشان جوانه. ما به عنوان خوانده شده اپل AirPods نقد و بررسی.

با یک شارژ بی سیم مورد به عنوان استاندارد اصلی Galaxy جوانه های زیادی برای پیشنهاد اپل و آندروید کاربران به طور یکسان. اگر چه شما نمی توانید کیفیت صدا افزایش جدیدتر Galaxy جوانه Plus اصلی جوانه هنوز هم صدای عالی. ما به عنوان خوانده شده Samsung Galaxy جوانه نقد و بررسی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل AirPods در مقابل Samsung Galaxy جوانه: چگونه انتخاب می کنید ؟


9:34

AirPods نور, کهکشان, جوانه های گرم و نرم

آن را سخت به دست AirPods زمانی که آنها در حال اویزان از کسی گوش: جوانه استوار داخل گوش در حالی که Q-tip-مانند سیلندر میله پایین لاله گوش خود را. AirPods در دسترس هستند فقط در سفید.

کهکشان جوانه ها کمی بزرگتر و بیرون بیش از AirPods اما آنها بیشتر به صورت چسبیده در گوش خود را با تشکر از راهنمایی های مختلف است که شما می توانید مبادله به صورت یک جا بهتر است. جوانه در آمده و سیاه و سفید و نقره ای یا زرد است.

airpods-galaxy-buds-11

کهکشان جوانه نشستن ایمن در گوش خود را با تشکر از نکات قابل تعویض بنابراین شما می توانید انتخاب بهترین اندازه برای گوش خود را.

آنجلا Lang/CNET

مناسب و سطح راحتی بدیهی است که بستگی به شکل گوش خود اما به طور کلی ما در بر داشت AirPods شد کمی راحت تر به خصوص برای طولانی می پوشند چرا که آنها بسیار سبک وزن است. کهکشان جوانه های نگاه بهتر و زیرکانه در گوش ما. هر دو در آنجا ماند و در طی فعالیت های روزمره مانند رفت و آمد و تمرینات اما گلکسی جوانه های احساس امن تر به دلیل تنگ تر نگه دارید. راهنمایی از AirPods آنها را مستعد ابتلا به سقوط اگر شما قلم مو رنگ کردن در برابر آنها را با دست خود را. نه جفت به طور کامل مقاوم در برابر آب, اما گلکسی جوانه باید یک IPX2 امتیازکه به معنی آنها را مقاومت در برابر شدید عرق جلسات.

حرکت نزولی (یا صعودی با توجه به آنچه شما دنبال آن هستید) داشتن تنگ مهر و موم است که کهکشان جوانه های جلوگیری از بیشتر سر و صدای محیط از AirPods حتی زمانی که شما در حال گوش دادن به موسیقی است. باز طراحی AirPods معنی است که شما می شنوید خیلی بیشتر از محیط اطراف خود را و شما لازم نیست که آنها را به یک مکالمه هنگامی که شما در حال گوش دادن به هر چیزی. ما بحث در مورد کیفیت صدا در جزئیات بیشتر بعدا.

هر دو این جفت از earbuds مغناطیسی کلیپ به موارد خود را برای ذخیره سازی و شارژ باتری. کهکشان جوانه باید کمی بزرگتر مورد که به نظر می رسد کمی مانند یک استوانه قوطی حب دارو و غیره و یا تماس با لنز مورد در حالی که AirPods کوچکتر مورد که مرا به یاد از نخ دندان.

Winner: Samsung Galaxy جوانه به صورت یک جا امن تر (هر چند که ما ترجیح می دهند AirPods’ مورد).

چه چیز دیگری می تواند AirPods و کهکشان جوانه انجام دهید ؟

این AirPods و کهکشان جوانه جفت به طور خودکار خود را با شرکت های مربوطه دستگاه به عنوان به زودی به عنوان شما کرک باز در این مورد. اولین بار شما را از earbuds خود را در نزدیکی تلفن فقط شیر برای اتصال و شما باید آماده برای رفتن. ارتباط تجربه کمتر است smotth با دستگاه های خارج از مربوطه خود را در اکوسیستم اما شما هنوز هم می تواند جفت هر دو آنها را به صورت دستی از تنظیمات بلوتوث بر روی هر تلفن, قرص و یا لپ تاپ.

apple-airpods-6

کلیک کنید باز کردن پرونده و خود را AirPods یا Galaxy جوانه اتصال به گوشی خود را.

آنجلا Lang/CNET

هنگامی که زوج هر دو جوانه اجازه شما شیر برای کنترل تماس های پخش موسیقی و یا احضار یک دستیار صوتی (Siri یا بیکسبیبود). شما می توانید سفارشی AirPods’ کنترل از تنظیمات بلوتوث در آی فون خود را و انتخاب کنید از گزینه های مختلف: بازی و مکث جست و خیز رو به جلو رفتن به آهنگ قبلی یا احضار سیری.

زمانی که زوج با اندروید, Galaxy جوانه ها را می توان از طریق کهکشان می پوشند برنامه. آنها را همان شیر کنترل به عنوان AirPods به علاوه شما می توانید حجم از earbuds. شما می توانید افزایش یا کاهش سر و صدای محیط و لحن صدا با کیفیت از برنامه. اگر شما با استفاده از این کهکشان جوانه با آی فون شما تنها قادر به استفاده از کنترل پیش فرض. سطح سفارشی سازی در کهکشان جوانه های بی نظیر, است, اما اگر شما را انتخاب کنید به سفارشی کردن شیرهای آب به خاطر سپردن است که کنترل حرکت است که از ویژگی های ممکن است برخی از زمان به کارشناسی کارشناسی ارشد.

اگر شما از دست دادن یا AirPods یا کهکشان جوانه, شما می توانید با استفاده از تلفن خود را به آنها را پیدا کنید اما نه از “پیدا کردن من “جوانه” ویژگی های کامل است. بر روی آی فون را نشان می دهد و تنها آخرین محل که در آن آنها جفت شده و من متوجه آنها گاهی اوقات نمی حلقه و یا نشان می دهد تا به عنوان در بر داشت تا زمانی که آنها در کنار تلفن. کهکشان جوانه نمی نشان می دهد محل خود را بر روی یک نقشه و تنها بازی غوغای صدا هنگامی که شما آنها را پینگ — یک اثر است که فقط کار می کند اگر از earbuds روشن و متصل است. به یاد داشته باشید, شما نمی قادر خواهد بود برای پینگ هر کدام از این مدل ها اگر شما با استفاده از آنها با یک دستگاه در خارج از اکوسیستم. خط پایین سعی کنید به آنها را از دست بدهند.

برنده: Galaxy جوانه برای سطح سفارشی سازی.

کهکشان جوانه پیشنهاد بیشتر برای دوست داران واقعی موسیقی

خارج از جعبه گلکسی جوانه’ کیفیت صدا است که مهمترین آنها غنی تر است. به دلیل سخت تر طراحی اتصالات, شما لازم نیست که به پمپ کردن حجم به اندازه شنیدن موسیقی خود را. اگر شما در حال گوش دادن به AirPods خود را در کیفیت صدا کاملا کافی است. این تنها زمانی که گوش دادن به آنها در کنار کهکشان جوانه که ما متوجه آنها صدا littler نازک تر و ضعیف تر است. این AirPods’ طراحی باز هم به معنی شما همچنین نیاز به خم کردن حجم اگر وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدای محیط رقابت با آنها را.

airpods-galaxy-buds-2

شما قادر خواهید بود برای شنیدن بیشتر از محیط اطراف خود را هنگامی که با پوشیدن AirPods.

آنجلا Lang/CNET

صدا در Galaxy جوانه تنظیم شده است توسط AKG و شما باید گزینه ای برای سفارشی کردن مشخصات صدا در کهکشان پوشند برنامه. این نرم افزار همچنین به شما می دهد یک محیط تنظیم صدا به ارمغان می آورد که بیشتر در خارج از سر و صدا هنگامی که زوج با دستگاه های آندروید و یک صدا تمرکز گزینه ای است که باعث می شود صدای ایستادگی کردن. در دنیای واقعی من در بر داشت که این ویژگی اجازه دهید در محیط بیشتر صدا و اجازه دهید شما از شنیدن صدای واضح تر, اما آن را می توانید صدا مانند شما در یک اتاق اکو و شما هنوز هم نمی توانید به اندازه محیط سر و صدا را از طریق آمدن به عنوان شما را با AirPods. این AirPods لازم نیست که یک برنامه بومی اما شما می توانید با استفاده از یک اکولایزر در موسیقی برنامه خود را برای تنظیم صدا. ما هنوز هم ترجیح AirPods بیش از کهکشان جوانه برای پیاده روی رفت و آمد و یا اجرا می شود که در آن شما باید آگاه باشید از محیط اطراف خود را حتی با صدای محیط گزینه را فعال کنید.

برای تماس, ما مخالف تجربه می کنند. هر دو جوانه باید دو میکروفن اما AirPods جدا, صدای بهتر در این تماس در حالی که کهکشان جوانه اجازه دهید در محیط بیشتر سر و صدا. این AirPods صدا بسیار واضح تر و بلندتر به فرد در خط دیگر.

برنده: Galaxy جوانه برای کیفیت صدا AirPods گرفتن امتیاز برای کیفیت تماس.

انجام AirPods یا Galaxy جوانه های طولانی تر ؟

کهکشان جوانه پشتیبانی از بلوتوث 5 در حالی که AirPods سیب W1 تراشه. ما به انجام یک غیررسمی محدوده آزمون که در آن ما زوج هر دو آنها را با مربوطه خود گوشی شروع به جریان از Spotify در و چپ آنها را در یک جدول. هر دو قادر به دریافت یک فاصله قابل توجه از جدول قبل از موسیقی شروع به قطع کردن اما AirPods قادر به حدود 5 فوت (1.5 متر) دورتر از کهکشان جوانه.

apple-airpods-galaxy-buds-9

USB-C و یا رعد و برق?

آنجلا Lang/CNET

کهکشان جوانه, آیا, اما, بیشتر از دوام بیاورید AirPods از نظر عمر باتری حدود 2 ساعت است. ما قادر به دریافت حدود 5 ساعت پخش مداوم با AirPods و تقریبا 7 ساعت با کهکشان جوانه. اما AirPods نگهداری بیشتر شارژ در این مورد از کهکشان جوانه بنابراین شما قادر خواهید بود برای دریافت آب بیشتر از آنها را بر روی بروید اگر شما دسترسی به یک خروجی. این AirPods استفاده از یک رعد و برق کابل به اتهام در حالی که کهکشان جوانه های یک USB-C پورت.

اما کهکشان جوانه های یک شارژ ابرقدرت تا آستین خود را که AirPods هنوز نمی: شارژ بی سیم. نه تنها می تواند مورد شارژ در شارژ اگر شما یک کهکشان دستگاه است که پشتیبانی از معکوس شارژ بی سیم (مانند سامسونگ S20 فوق العاده, S10 S10 به علاوه یا S10E) شما می توانید گوشی خود را به شارژ آنها را در تنگنا.

برنده: Toss-up. این AirPods باید یک کمی طولانی تر محدوده و بیشتر در کل عمر باتری اما گلکسی جوانه های طولانی با یک شارژ و شارژ می توانید به صورت بی سیم.

در حال AirPods یا Galaxy جوانه بهتر است ؟

کهکشان جوانه های روشن برندگان در انتزاعی است. آنها ویژگی های بیشتر و ارائه سفارشی سازی بیشتر از AirPods. اما آن را نیز بستگی دارد که چگونه شما می خواهم به استفاده از آنها. کهکشان جوانه واضح انتخاب کنید اگر شما یک کهکشان و یا تلفن آندروید خود را و اولویت اصلی است و کیفیت صدا. اما AirPods ممکن است بهتر است اگر شما به دنبال برای ادغام بدون درز با آی فون خود را و می خواهید گرد و مجموعه ای از جوانه های که شما می توانید فقط در مورد هر سناریو. اگر شما می خواهید لغو سر و صدا با AirPods Pro ارائه دهد و حتی بهتر از این اصل به عنوان به خوبی به عنوان یک طراحی جمع و جور.

ادامه مطلب: محافظت از خود را AirPods: 5 موارد زیر 15 دلار

اپل AirPods

کلاسیک earbuds برای کاربران آیفون

$94 در برگشت بازار

Samsung Galaxy جوانه

یک گزینه همه کاره برای آی فون یا آندروید

$110 در بهترین خرید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>