اضافه کردن بلوتوث به خود نینتندو سوئیچ برای 22 دلار یا کمتر – CNET


gulikit

Gulikit

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای خریداری wildly محبوب نینتندو سوئیچ قبل از فقدان موجودی ساخته شده از کنسول بیشتر یا کمتر غیر ممکن است برای بسیاری از سال 2020 شما بدون شک می دانید که چقدر سرگرم کننده است — اما عدم پشتیبانی از بی سیم های صوتی معنی است که شما همیشه کشیدن هدفون کابل در اطراف. خوب بکشید نه بیشتر چرا که شما می توانید یک بلوتوث آداپتور صوتی خود را تغییر و یا تعویض Lite برای حدود یک Jackson. در حالی که بلوتوث آداپتور تمایل به هزینه $30-40 دلار در اینجا سه مدل که هزینه 22 دلار یا کمتر است.

Hycarus

این Hycarus صوتی فرستنده شاخه به USB-C پورت خود نینتندو سوئیچ یا سوئیچ مطلب و جفت با هر هدفون بلوتوث یا از earbuds. Hycarus وعده فوق العاده کم پوشیدگی و aptX بالا وفاداری صوتی به علاوه دو جریان به دو مجموعه از هدفون در یک بار. شامل USB-یک آداپتور اجازه می دهد تا شما را به اتصال آن به کشت و دستگاه های دیگر نیز از جمله لپ تاپ ها و رایانه های شخصی رومیزی و همچنین PS4.

موجودی کم است در این مدل پس از آن ممکن است فروش به سرعت. اگر آن را ندارد, به دو نفر دیگر در این لیست یک شات.

Gulikit

این Gulikit صوتی بلوتوث فرستنده به علاوه به USB-C پورت در سوئیچ خود را و یا سوئیچ Lite و همراه با یک آداپتور برای اتصال به USB-یک پورت به عنوان به خوبی. در حال حاضر فروش در آمازون برای 28 دلار شما می توانید $22 مقابله با کلیک کردن کوپن در صفحه محصول و استفاده از کد تخفیف SKKHR2PE در پرداخت. آداپتور همچنین پشتیبانی از دو هدفون و با زمان تاخیر کم aptX صوتی.

Friencity

این Friencity Bluetooth Audio Transmitter فروش در آمازون برای $23 اما اگر شما یک عضو نخست آن را در حال حاضر مشخص شده را به $20.69. این فرستنده با این نسخهها کار درست مانند دیگران در لیست آن شمع به USB-C پورت کنسول خود را و جفت خود را با هدفون و یا از earbuds. آن جریان های صوتی به طور همزمان از هدفون و یک passthrough برای شارژ سوئیچ خود را حتی در حالی که با استفاده از آن به صورت صوتی است.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>