ACCC درخواست تجدید نظر در مورد TPG پرداختها را رد کرد و در دادگاه فدرال

یک دادگاه فدرال تجدید نظر ساخته شده توسط استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) اخراج شد و در روز پنج شنبه صبح در حال تهیه یک قضاوت است که TPG را ندارد گمراه کننده تضمینی در مورد آن پیش پرداخت از پروتکل های.

این مورد شامل یک طلا 20 دلار پیش پرداخت توسط مشتریان به پوشش خدمات گنجانده شده در برنامه های خود از جمله در خارج از کشور تلفن تماس.

زمانی که تعادل کاهش یافت و به زیر AU$10, TPG به طور خودکار بالا تا تعادل از مشتری حساب بانکی یا کارت اعتباری و یا اگر مشتری چپ TPG تعادل ضبط شد. این ACCC تا به حال ادعایی که TPG ساخته شده گمراه کننده تضمینی در مورد پرداخت از مارس 2013.

در قضاوت های ساخته شده در ماه اکتبر سال گذشته عدالت o’callaghan گفت: به صورت آویزان در مورد اینکه آیا استفاده از کلمه “پیش پرداخت” بود و گمراه کننده یا فریبنده و اینکه آیا بخشش از تعادل استفاده نشده به TPG ناعادلانه بود.

“این ACCC موافق است که آن را هیچ موضوع را با TPG اگر از آن استفاده می شود به جای کلمه ‘پرداخت’ کلمات ‘هزینه دسترسی’,” o’callaghan نوشت.

“نظر من این است که مصنوعی به کلمه ‘پرداخت’ به عنوان مقدار کار را به انجام به عنوان ACCC مورد نیاز است.”

این ACCC به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری در ماه نوامبر گفت: در آن زمان که معتقد است دادگاه خطا ساخته شده است.

“آگاهی مصرف کنندگان از شرایط مهم باید انتظار نمی رود که در آن آنها موجود در چاپ خوب و دقیق قرارداد و یا در صورت آنلاین, قرارداد پس از چند کلیک” ACCC صندلی راد Sims گفت: در آن زمان.

عدالت مایکل o’bryan بود که مسئول ارزیابی ACCC درخواست تجدید نظر موافقت با اصل قضاوت را به تصمیم گیری است که استفاده از کلمه “پیش پرداخت” بود و نه به اندازه کافی مسلط به انتقال گمراه کننده نمایندگی. در آینده به این نتیجه o’bryan اخراج ACCC درخواست تجدید نظر.

در دادگاه فدرال رد درخواست تجدید نظر ACCC گفت: این امر با دقت نظر در قضاوت است.

“ما در این مورد و به دادگاه تجدید نظر تصمیم قبلی این دلیل که ما در نظر گرفته است که TPG گمراه کننده بود مصرف کنندگان به اندازه کافی افشای جزئیات بیشتر در مورد اجباری پیش پرداخت” ACCC معاون دلیا ریکارد گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“ما همچنان نگران آن است که TPG مشتریان قادر به استفاده کامل خود را از پیش پرداخت یا دریافت هزینه برای هر گونه استفاده نشده وجوه” ریکارد گفت.

در جای دیگر مصرف کننده و ناظر تلاش در مسدود کردن TPG را ادغام با وودافون رد شد در دادگاه فدرال در اوایل این سال است. دادگاه تایید شده ادغام آن را به عنوان اعتقاد وجود دارد هیچ شانس واقعی که یک چهارم شبکه تلفن همراه ساخته شده توسط TPG خواهد موفقیت تجاری.

این ACCC است به طور جداگانه موفق به کسب دو حقوقی جداگانه جنگ در برابر سونی و Kogan در ماه های اخیر بیش از گمراه کننده تضمینی ساخته شده به مصرف کنندگان است. Sony دستور داده شد به پرداخت AU$3.5 میلیون دلار جریمه در حالی که این مقدار Kogan جریمه خواهد شد این است که مشخص شود در هفته های آینده.

این ACCC همچنین در حال حاضر رو به مصرف کننده پرونده های حقوقی علیه گوگل و سامسونگ با مصرف کننده و ناظر بر بالا بردن یکی دیگر از اقدام قانونی علیه گوگل در اوایل این هفته بیش از ادعاهای این شرکت نه به دست آوردن رضایت صریح و روشن از مصرف کنندگان هنگامی که آن را گسترش استفاده از آن از اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی.

مربوط به پوشش

براوو ACCC: Telstra آغاز می شود, شلاق NBN overprovisioning به 15% افزایش سرعت

عواقب ACCC تصمیم گیری های شبکه لایه ها به صورت پیشرفته شروع به جریان از طریق.

سامسونگ تماس ACCC خواسته های ‘ارزان’ در دادگاه در مورد کهکشان تلفن تبلیغات

دو طرف باید از یک هفته به توافق بر پروتکل برای چه شواهد کارشناس ارزیابی شده است در غیر این صورت به ریاست قاضی تصمیم خواهد گرفت.

گوگل شکایت کرد توسط ACCC به اتهام ارتباط داده ها برای تبلیغات بدون رضایت

این ACCC متهم کرده است گوگل از افزایش ارزش آن محصولات تبلیغاتی توسط گسترش استفاده از آن از اطلاعات شخصی و بدون مصرف کننده دانش است.

ACCC و OAIC وعده برای قرار دادن مصرف کنندگان در مرکز CDR اجرای

نظارت بر رعایت و اجرای مصرف کننده داده ها از حق قانونی تعهدات خواهد بود به طور مشترک انجام شده توسط ملت رقابت و حفظ حریم خصوصی ناظران.

ACCC به دنبال مشاوره در پرداختن به Facebook و Google ‘قدرت چانه زنی تعادل’

دیده بان امیدوار است به ایستادن یک کد از عمل برای امثال Facebook و گوگل به دنبال در هنگام نمایش اخبار استرالیا محتوا قبل از سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>