مکان: هوشمندانه یکپارچه امنیتی و اتوماسیون خانگی

سراي Smart Security کیتمنزلگاه است یک نام بزرگ برای سیستم های امنیتی. متاسفانه برای کسی که کار کرده است و نوش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399
abode.png

سراي Smart Security کیت

منزلگاه است یک نام بزرگ برای سیستم های امنیتی. متاسفانه برای کسی که کار کرده است و نوشتن در مورد محصولات Adobe برای چندین دهه آن را نیز در حافظه. بنابراین قبل از ما حفاری در بیایید روشن شود:

  • مکان: محل اقامت. همچنین نام جدید خانه هوشمند سیستم های امنیتی.
  • Adobe: مواد و مصالح ساختمانی و نوع خانه های ساخته شده با این مواد. همچنین نام یک ساز از ماموریت حیاتی خلاق برنامه های کاربردی مانند فتوشاپ.

این باعث می شود مغز من صدمه دیده است. و... آن را می شود بیشتر گیج کننده است.

مکان باعث می شود دو بسیار شبیه به محصولات ذره امنیت کیت و Smart Security کیت. هر دو کیت هوشمند هستند که در آنها ادغام خود را با خانه های هوشمند دستگاه های. تفاوت در این است که Smart Security کیت همراه با یک مرکز و متصل به روتر خود را بیش از اترنت در حالی که ذره ای امنیت کیت اتصال از طریق Wi-Fi را ساخته شده در دوربین.

هر دو اتصال به طیف گسترده ای از سنسور ها و اضافه کردن بر روی دستگاه های و-جالب ترین-هر دو بحث با همه دیگر خود را متصل به صفحه اصلی گوگل, الکسا و دستگاه های HomeKit. هک این چیزها حتی کار های طراحی با IFTTT.

مورد استفاده برای $229 همه-در-یک ذره به نظر می رسد بهترین راه حل برای یک آپارتمان کوچک. شما با قرار دادن یکی از این خود را در اتاق اصلی آن را تنظیم و آن را فراموش کرده ام. Smart Security کیت به نظر می رسد مناسب تر برای بزرگتر, نصب و راه اندازی شبیه به یک خانه. من بررسی 199 دلار Smart Security کیت که مردمی در سراى نوع به اندازه کافی برای عرضه به من برای این بررسی.

Smart Security کیت

انتظار نداریم که به صرف تنها 199 دلار اگر شما را انتخاب کنید Smart Security کیت. که خود را در جدول سهام. این کیت همراه با دروازه دستگاه یک سنسور حرکت و دقیقا یک پنجره سنسور. آن می آید با یک fob کلیدی شما می توانید استفاده کنید برای فعال سازی هر چند شما همچنین می توانید با استفاده از منزلگاه برنامه یا اضافه کردن بر روی صفحه کلید.

این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از افزودنی سنسور هر دو در قالب و عملکرد است. وجود دارد به طور منظم و زاویه حرکت سنسور های مختلف فرم فاکتور درب و پنجره سنسور دوربین های خارجی و چند حسگر است که همچنین آهنگ گرما و رطوبت. بسیاری از پایه سنسور در 30 دلار متغیر است.

خانه به طور متوسط دارای ویندوز هشت و دو درب بنابراین انتظار می رود به اضافه کردن تقریبا یکی دیگر از $210 به آن 199 دلار به طور کامل محافظت از خانه خود را.

یکی از ویژگی های خوب این دروازه است که آن را نیز شامل یک 93db آژیر که باعث می شود در شرایط اضطراری و یا شکستن. اقامت نیز ارائه می دهد اضافه کردن-در sirens. داخلی آژیر 50 دلار است و, هوای آزاد, آژیر 90 دلار است.

چه سیستم های امنیتی استفاده می شود مانند

آن استفاده می شود که اگر شما می خواستم یک سیستم امنیتیشما تا به حال به نوبه خود به یک سرویس مانند ADT یا کشف کردن که چگونه به پیکربندی راه اندازی خود را -- که غیر بی اهمیت تلاش است. اکثر سیستم های امنیتی خیلی پیچیده ای است که کل صنعت از نصب مورد نیاز بود که نه تنها از لحاظ فیزیکی محل دستگاه, اما همچنین به برنامه آنها را با استفاده از صفحه کلید کدهای.

من برنامه ریزی شده از آخرین سیستم های امنیتی بود که یکی از این مدرسه قدیمی دستگاه بود اما به دور از آسان است. من صرف چند ساعت با زنگ هشدار شرکت پیکربندی تمام کدهای خاص و توالی که ما زنگ بالا و در حال اجرا است.

در مقابل پیکربندی اقامت دروازه نسیم بود. هنگامی که شما نصب سراى برنامه همه شما نیاز به انجام است انتخاب دروازه و اجرا را از طریق برخی از ساده بسیار برنامه-مانند مراحل پیکربندی. در آن زمان فقط چند دقیقه است و یکی از این قانع کننده تر فروش امتیاز از دست بدهد.

اقامت automations

اقامت اتوماسیون قابلیت های واقعا بزرگ پیروزی با این محصول. متاسفانه به استفاده از آنها به کمال خود را, شما نیاز به اشتراک به منزلگاه نظارت بر خدمات. در 6 دلار در هر ماه آن را یک قربانی بزرگ -- و می شود که شما بسیاری از گزینه های اضافی از جمله اطلاع رسانی از خدمات اورژانس در موارد اضطراری.

اما اجازه دهید بحث در مورد اتوماسیون. این کار مانند ایمیل فیلتر. هنگامی که یک رویداد اتفاق می افتد آنها انجام یک عمل اما تنها اگر یک داده مشخص شده وضعیت درست است. این طول می کشد سراي سیستم به خوبی در خارج از قلمرو فقط یک سیستم زنگ خطر و تبدیل آن به یک هوشمند دستگاه ورودی برای خانه های هوشمند.

cue-home-automation-engine-make-your-home-work-for-you-abode-2020-07-12-20-49-08.jpg

رشد خود را automations.

بیایید می گویند شما می خواهید به هوای خارج خانه خود را به دلیل آن را به خوبی در خارج. شما احتمالا نمی خواهید تهویه مطبوع خود را انفجار در حالی که شما در حال انجام این کار است. شما می توانید مجموعه ای از یک بیماری است که می گوید اگر یک پنجره باز است اما شما هنوز در خانه خاموش AC. شما می توانید با استفاده از یک سنسور حرکت به نوبه خود در زمانی که شما وارد آشپزخانه را در شب. شما می توانید با استفاده از یک سنسور دما به ماشه یک ترموستات اگر می گویند طبقه بالا در اتاق بیش از حد گرم است.

همانطور که قبلا ذکر شد منزلگاه آثار با IFTTT, الکسا, گوگل و اپل HomeKit است که باعث می شود آن را بسیار توانایی سیستم.

افکار نهایی

به عنوان یک سیستم امنیتی خانه مکان مختلف که از لانه یا Simplisafe یا همه از مدرن دیگر برنامه فعال سیستم های امنیتی. این پشتیبانی از انتخاب خود را از سنسورهای گزارش خود را برای نظارت بر خدمات و نیاز به هزینه برای ویژگی های پیشرفته تر.

اما در جایی که منزل نمی ایستادگی کردن آن است اتوماسیون قابلیت. در حالی که سنسور ورودی می تواند با سایر مراکز (من سامسونگ Smarthings Hub برای مثال در سنسور ورودی و باعث اقدامات) سراي لینک این اقدامات با تمام کلید های هوشمند در محیط خانه. اگر شما برخی از دیگر خانه های هوشمند hub گرفتن اقامت شما می شود یک همراه کامل سیستم زنگ خطر.

اما این است و من هشدار برای اقامت اولیه استفاده از این محصول مبتنی بر نرم افزار-یک طراحی خوب برنامه است. به خوبی طراحی نرم افزار برای IoT دستگاه های در حال اجرا در همه جا. اگر اقامت می خواهد برای ادامه با استفاده من آنها را تشویق به ادامه به نوآوری و اضافه کردن ویژگی های خود را هوشمند صفحه اصلی برنامه با تمرکز بر سهولت استفاده و عمق قابلیت.

اکثر سیستم های خانه هوشمند شکستن وقتی که می آید به مقاطعه در شرایط متعدد. برای مثال هیچ کد-رایگان خانه هوشمند سیستم می توانید مسئولیت رسیدگی به یک بیماری مانند "این سه سنسور باعث شده این دو را نمی, آن را پس از 6pm اما قبل از نیمه شب است و پدر خانه نیست." این نوع از اتوماسیون است که ممکن است به اقامت یک مزیت قابل توجهی است و ما امیدواریم که برای دیدن آنها را به حرکت در این جهت است.

خط پایین این است که به عنوان یک سیستم زنگ خطر سراي قیمت است و از ویژگی های رقابتی است. اما به عنوان یک سیستم خانه های هوشمند با زنگ سراي سیستم مستقل از - در حال حاضر است.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب