یک دانش آموز بازسازی شده این دستگاه که برای اولین بار ترک خورده, آلمانی, کدهای انیگما

کارشناسی ارشد’ دانشجو در دانشگاه کمبریج هال ایوانز با موفقیت ساخته شده است برای اولین بار به طور کامل عملکرد ماکت cyclometer – یک دستگاه ساخته شده در اوایل دهه 1930 توسط ریاضیدانان لهستانی برای کمک به کشف راز پیام های ارسال شده توسط آلمانی ها از طریق انیگما ماشین آلات.

در مورد به همان اندازه به عنوان یک لپ تاپ اما خیلی سنگین تر با ده کیلوگرم به ارزش سیم سوئیچ ها و روتور قرن 21 نسخه از cyclometer در حال حاضر در اتاق نشیمن نشسته از Evans’ مربی تیم Flack یک مدرس دانشگاه در رشته مهندسی برق در دانشگاه کمبریج است که انجام برخی از تحقیقات مستند در آن است.

نوآوری

درست مثل اصلی Evans’ cyclometer می تواند به عنوان یک فروشگاه تمام راه های بالقوه است که متن ساده می تواند ترجمه شده به انیگما متن رمزنگاری توسط آلمانیها در فن آوری است. دستگاه نیمه خودکار فرآیند شناسایی و فهرستنویسی نتایج ممکن است هر قطعه از کد انیگما تولید شده در اوایل روز از پروتکل.

به عنوان او نشان داد که چگونه کار می کند دستگاه بیش از زوم Flack توضیح داد که cyclometer شد یک نمونه اولیه از رمزنگاری نابغه است و نقش زیادی در آلن تورینگ توسعه Bombe که به کرک, آلمانی, کد انیگما در طول جنگ جهانی دوم است.

“تورینگ Bombe آمد در یک نقطه که در آن لهستانی روش دیگر کافی است چرا که آلمانی ها upped امنیت به حدی است که این روش دیگر کار می کرد” Flack گفته ZDNet. “اما بلچلی پارک مردم را انجام نمی آنچه آنها بدون اطلاعات از cryptographers.”

49973648036-48ddde42df-k.jpg

مدرن روز cyclometer است در مورد به همان اندازه به عنوان یک لپ تاپ اما خیلی سنگین تر با ده کیلوگرم به ارزش سیم سوئیچ ها و روتور.

تصویر: Hal Evans/ دانشگاه کمبریج

اصلی لهستانی cyclometer ساخته شده توسط یک تیم به رهبری توسط cryptologist Marian Rejewski در دهه 1930 در پاسخ به تهدید یک جنگ دیگر با آلمان است. در آن زمان آلمانی ها در حال حاضر با استفاده از انیگما ماشین برای برقراری ارتباط رمزگذاری شده از رادیو پیام.

انیگما پروتکل بر اساس یک مکانیسم است که درهم 26 حروف الفبا. یک فرستنده را وارد کنید متن بر روی دستگاه با هر حرف تحریک یکی دیگر به نور بر روی یک صفحه کلید های مختلف. متن جدید ساخته شده از تصادفی روشن-تا شخصیت می تواند تایپ شده به گیرنده دستگاه برای تبدیل متن رمزنگاری را به خواندن متن ساده.

مکانیزمی که تبدیل متن ساده به روشن کردن متن رمزنگاری تعریف شده توسط یک سیستم پیچیده ای از نامه روتور منعکس کننده و پلاگین تخته. یکی انیگما ماشین به طور معمول با یک مجموعه ای از سه روتور که هر کدام می تواند مجموعه ای به یکی از 26 حرف از حروف الفبا. راه روتور شد مجموعه قرار گرفته و دستور تعریف شده که نور را تغییر به ایجاد متن رمز شده است.

همه در همه وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از راه هایی است که می تواند راه اندازی دستگاه قبل از ارسال پیام. که مجموعه ای را تشکیل پیام کلید و آن را به اشتراک گذاشته شده توسط فرستنده و گیرنده برای رمزگشایی ارتباطات است. تا همه چیز را سخت تر از آلمانی ها را به طور منظم تغییر کلید به طور موثر ساخت انیگما ارتباطات تقریبا شکست ناپذیر است.

“یک راه برای انجام آن خواهد بود را به یک معما پیام در نوع چند تصادفی ممکن است پیام را به دیدن اگر آنها مطابقت آن را و ببینید چه چیزی از آن بیرون می آید اما آن را به شما میلیون ها سال قبل از اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن یک مسابقه گفت:” Flack. “شما تا به حال به کاهش تعداد امکانات و این که چه cyclometer ساخته شد.”

این cyclometer ایجاد یک فروشگاه بزرگ از امکانات محاسبه و نمایه سازی ویژگی های هر یک از 105,456 شروع موقعیت انیگما ماشین. با استفاده از دو پشت به پشت انیگما سیستم و با توجه به Flack, “مجتمع قضایای ریاضی” دستگاه قادر به به طور خودکار ذخیره کردن همه معما را جایگشت.

هنگامی که این پایگاه داده ایجاد شده بود – در آن زمان آن را در زمان یک سال آن فقط لازم است ده تا بیست دقیقه به کشف کردن آنچه روزانه کلیدی بود برای پیام اگر به اندازه کافی پیام های ره گیری و ارجاع در برابر فروشگاه.

“این دستاورد شگفت انگیز از کسانی که ریاضیدانان لهستانی بود که با استفاده از خالص ریاضی تعداد زیادی از پیام های ره گیری کمی شانس و برخی از آزمون و خطا آنها موفق به استنباط چگونه همه چیز سیمی در نظامی انیگما ماشین” گفت: Flack.

آن را در زمان بیش از یک سال و بسیار با انگیزه دانشجو برای رسیدن به امروزی بدل از cyclometer – یک شاهکار است که تا به حال هرگز قبل از انجام با توجه به هزینه و پیچیدگی مکانیکی بازتولید اصلی ماشین. در حالی که برخی از نسخه های نرم افزار وجود دارد, re-ایجاد چندین دهه سخت افزار اغلب با توجه به Flack, “به پایان رسید و در شکوه شکست”.

دانش آموز خود را Hal ایوانز بر اساس تحقیقات خود را بر روی محدود بازمانده از اطلاعات تاریخی در مورد cyclometer به قرعه کشی دستگاه مکانیکی و فیزیکی طرح. ایوانز منابع منعکس کننده و روتور که ساخته شده از چندین هزار قطعات از یک متخصص ماشین آلات در آلمان; اما او ساخته شده بقیه قطعات ماکت از ابتدا در دانشگاه گروه مهندسی.

فلک را ستوده و پشتکار خود دانش آموز: “او هیچ سازشی نوع پسر,” او گفت:. “او می خواست به چیزی به عنوان وفادار به دستگاه اصلی به عنوان امکان پذیر است. برای مثال جلو پانل های ساخته شده از لاستیک سنتزی است که سخت است برای دریافت نگه دارید از این روز و در عین حال او می توانست فقط از آن ساخته شده از پلاستیکی و یا برخی از بیت های 3D چاپ شده است.”

نهایی ماشین است که یک کپی دقیق از نسخه اصلی کامل با حریر-عایق سیم کشی و waxen-کتانی کابل کابل در سراسر. که است که می گویند که این پروژه به خوبی پیش رفت و تمام راه را از طریق: Flack مثلا به یاد روی حیله و تزویر لحظه ای که دو مجموعه از روتور سیستم تا به حال به ترکیب با انواع سوئیچها و نور لامپ.

“شما تصور کنید ما تا به حال 26 جداگانه آمدن سیم از مجموعه ای از سیستم های روتور و پس از آن همه سیم کشی داخلی به لامپ ها و سوئیچ ها. هنگامی که شما قطع آن سیم آن را کمی غیر قابل برگشت گفت:” Flack. “ما تا به حال به این جهش از ایمان است که در آن شما اتصال آن همه است.”

به جای آن خطر این تیم آزمایش این فن آوری بر روی یک تخته مدار چاپی ، به درستی چنین است: همانطور که معلوم شد این سیستم کار نمی کند اولین بار در اطراف. پس از رفع اشکال دستگاه اوانس و معلم او متوجه این موضوع تا به حال تنها از معیوب اتصال مشترک و قبل از اینکه طولانی, cyclometer شد و در حال اجرا دوباره بعد از این همه سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>