جدید گوگل لانه سخنران در حال آمدن است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم – CNET


nest-image.png

گوگل تایید کرده است که این چیزی است که آخرین آن هوشمند بلندگو دلیل بعد از این سال خواهد بود.


گوگل

گوگل صفحه اصلی, طرفداران آماده است. شما نگاه کاملا جدید لانه مارک های هوشمند بلندگو رهبری به شما برای سال 2020 است. پس از اینکه خال خال در FCC با نام GXCA6 اندروید پلیس و دیگران رو نگه دارید از یک مقام رسمی گوگل عکس. گوگل به طور مستقل تایید کرد با CNET این است که در واقع آینده گوگل دستگاه.

متاسفانه پر کردن FCC ندارد بسیاری از جزئیات و گوگل را ارائه نمی دهد ما با هر گونه جزئیات بنابراین همه چیز را در زیر گمانه زنی ها از اسناد و مدارک قانونی. زمان حس می کند — به یاد داشته باشید ما یک جدید لانه مینی در سال گذشته با بهبود و دیگر افزایشی به روز رسانی.

سخنران در سوال نیز مستند شده با یک تنظیم کننده خال خال توسط حساب توییتر اندروید راهنمای تلویزیون و پایگاه داده ارائه می دهد چند نکات در فقط آنچه که ما ممکن است گرفتن.

چه در این جدید گوگل دستگاه ؟

سخنران است که به عنوان یک “رسانه های تعاملی جریان دستگاه” که برای تلفن های موبایل مانند یک راه فانتزی گفتن “هوشمند بلندگو.” شامل فایل عکس ها نشان می دهد آن آشنا پارچه پوشش از گذشته سخنرانان اما بسیار متفاوت با مشخصات. این پارچه پیچد تمام راه را در اطراف دستگاه نشان می دهد که آن را ممکن است ایستاده عمودی که در استفاده از-گوگل عکس رسمی تأیید میکند که بیش از حد.

در صدای جیر جیر یک عکس در کنار یک خط کش نشان می دهد که سخنران در مورد 8.7 اینچ (220 میلی متر) طول ساخت آن را بسیار بلند برای هوشمند بلندگو خط و حدود 5.9 اینچ (150mm) گسترده است.

اسناد و مدارک نیز تایید می کند که وجود خواهد داشت Wi-Fi و بلوتوث قابلیت و 30 وات منبع تغذیه DC. هنوز هم وجود دارد هیچ آشکار USB-C پورت یا کمکی ورودی. ویژگی های دیگر آشنا هستند مانند سیلیکون پایه و G آرم تا نیمه راه پشت بلندگو. یک سوئیچ قطع نیز قابل مشاهده در عکس.

screen-shot-2020-07-09-at-11-00-31-am.png
اداره مخابرات از وزارت امور داخلی و ارتباطات ژاپن

چگونه آن را جا به گوگل لانه صف?

این چهار سال پس از اولین گوگل, خانه هوشمند, بلندگو, و ما دیده ایم چند پس از آن از جمله خانه کوچک, لانه کوچک و خانه Maxو همچنین ظهور هوشمند صفحه نمایش مانند لانه Hub و لانه Hub حداکثر. ما همچنین انتظار یک تلویزیون اندروید دانگل از گوگل در این سال بنا به گزارش با کد نام سابرینا.

هنگامی که از این جدید گوگل لانه رفتن در فروش ؟

ما لازم نیست که جزئیات, اما ما می توانیم قطعه با هم برخی از سرنخ. در علاوه بر این به رسمی گوگل عکس بالا گوگل نیز ارائه شده تا این دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن “چه لانه تیم در حال کار بر روی از خانه است.” آن را چک کنید:

معمولا ما می توانیم انتظار برای دیدن جدید سخنران در گوگل سالانه I/O کنفرانس توسعه به طور معمول در مه برگزار می شود. پس از آن لغو شد با توجه به کروناویروسآن کسی حدس می زنم زمانی که گوگل راه اندازی جدید بلندگو. این واقعیت است که یک مقام رسمی بازاریابی عکس وجود دارد نشان می دهد ما می توانید از جزئیات بیشتر به زودی شاید با یک اطلاعیه رسمی در پاییز هنگامی که ما نیز انتظار Android 11 برای گوشی های.

چقدر می تواند به گوگل جدید لانه صفحه اصلی هزینه ؟

ما حدس تحصیل است که این می تواند یکی از گران گوگل سخنرانان با توجه به اندازه آن است. لانه مینی قیمت 49 دلار (اگر چه گوگل به طور منظم تخفیف کوچک هوشمند سخنران و شرکت هایی مانند Spotify در اغلب آن را به صورت رایگان با اشتراک حق بیمه) بنابراین ما انتظار داریم هزینه آن را بیشتر از آن. اصلی گوگل صفحه اصلی سخنران دیگر موجود در فروشگاه گوگل اما زمانی که آن را آن retailed برای $99 (اگر چه آن را بیش از حد می تواند گاهی به حال در تخفیف).

آن را احتمالا خیلی از جهش به فرض این بلندگو در نظر گرفته شده است به جای اصلی, بنابراین ما می شود جای تعجب نیست اگر گوگل تنظیم آن را بیش از حد دور از که 99 دلار قیمت نقطه و نه در سطح لانه Hub Maxکه دارای یک صفحه نمایش و قیمت $229.

این که آیا شما جدید به گوگل صفحه اصلی اکوسیستم یا اوایل adopter, این 32 نکات کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر از خود را هوشمند بلندگو. همچنین بررسی بهترین گوگل صفحه اصلی ویژگی پنهان در چشم ساده. در اینجا یکی دیگر از اغلب نادیده گرفته مزیت: Google Assistant می توانید کشف کردن مسائل ریاضی را برای شمابیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>