یک ستاره عظیم از بین رفته بدون ردیابی و ستاره شناسان نمی دانم چرا – CNET


disappearingstar

یک هنرمند تصور از ستاره ای که vanised بدون ردیابی.

ESO/L. Calçada

از تمام چیزهایی که شما می خواهم انتظار برای از دست دادن بینایی از یک ستاره 100 برابر بزرگتر از خورشید ما احتمالا بالا از ذهن است. هنوز دانشمندان در حال حیرت زده در تحقق که یک ستاره عظیم است و به نوعی از بین رفته به نیستی با ظاهر بدون هیچ توضیحی.

در یک مطالعه جدید منتشر شده در Monthly Notices از انجمن نجوم سلطنتی در شنبه ستاره شناسان در بررسی بر روی یک ستاره غول پیکر با نام مستعار Kinman کوتوله در کهکشان PHL 293B 75 میلیون سال نوری از زمین است. این تیم بودند و علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد کم metallicity محیط PHL 293B و تا به حال انتظار می رود برای دیدن Kinman درخشان دور.

اما ستاره از بین رفته بود.

ستاره است که دیگر نور کهکشان. در واقع این دیگر نور هر چیزی در همه به عنوان آن را به سادگی… رفته است. با وجود اینکه دیده می شود اخیرا در سال 2011 زمانی که تیم از دانشمندان با استفاده از اسپرسو ساز در شیلی تلسکوپ بسیار بزرگ آنها نمی تواند منبع ، با استفاده از یک سند دیگر به نام X-Shooter برای تعیین که در آن ستاره رفته بود این تیم قادر به پیدا کردن آن دوباره.

Puzzlingly, اما, نیز وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که ستاره رفته بود ابرنواختر که می تواند برای اختصاص ناپدید شدن آن است. مانند این سوال باقی می ماند: چه اتفاقی افتاد ؟

وجود دارد دو فرضیه: هر دو ستاره است که هنوز هم وجود دارد اما نور آن بسیار کم و آن را پنهان توسط یک ابر گرد و خاکی باقی مانده و یا ستاره “سقوط به یک سیاه چاله بدون تولید روشن supernova.”

در هر صورت پیامدهای چنین غیر منتظره نبود گسترده — به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که آیا این می تواند بیشتر رخ دهد.

همانطور که در این گزارش آمده: “با توجه به این که اکثر اين حوادث در نظرسنجی خواهد شد بسیار ضعیف تر از PHL 293B و در واقع خیلی دورتر از یک تجزیه و تحلیل دقیق از این شی در جهان محلی را فراهم می کند یک معیار مهم برای درک اواخر زمان تکامل از ستاره های عظیم در پایین metallicity محیط و خود مانده.”

این مطالعه منجر نویسنده اندرو آلن گفت: معاون که آنها برنامه ریزی برای بررسی Kinman کوتوله با تلسکوپ فضایی هابل در تلاش برای پیدا کردن هر گونه شواهد از هیولا ستاره مرگ.

“فقط با مقایسه قبل و بعد از عکس از کهکشان ما می خواهم امیدوارم قادر به انتخاب کردن اول از همه ستاره خود را و پس از آن شاید آنچه اتفاق افتاده است به ستاره و چرا از آن ناپدید شد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>