9 همه چیز خود را از آمازون اکو می تواند انجام دهد که گوگل در صفحه اصلی نمی تواند – CNET


google-home-vs-amazon-echo.jpg

آمازون اکو می تواند نه چیزهایی که گوگل در صفحه اصلی نمی تواند.


CNET

برای چندین سال در حال حاضر آمازون و گوگل شده اند و رقابت برای ردیف 1 هوشمند بلندگو نقطه. و در حالی که صفحه اصلی گوگل است که از ویژگی های اکو نمیمانند گوش دادن به دستورات چندگانه در یک زمان آمازون هنوز هم دارای مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد است که گوگل هنوز نمی تواند انجام دهد. (اکو نیز گاهی دارای یک خنک کننده حس شوخ طبعی.)

تنها Amazon Echo ($65 در فروشگاه گوگل) می تواند به محافظت از خانه خود را و به شما هشدار اگر آن را می شنود چیزی مشکوک در حالی که شما رفته است. آن را نیز اجازه می دهد تا شما می دانید که هنگامی که بسته های خود را در خارج برای تحویل. گوگل صفحه اصلی ($99 در Crutchfield) هنوز هم نمی تواند مسیر خود را بسته و نمی توانم به شما بگویم اگر آن فکر می کند کسی است که شکستن را به خانه خود را, اگر چه آن را می توانید ترجمه زبان های دیگر در زمان واقعی.

در ادامه به صورت مختصر و مفید نه چیز آمازون خود را اکو می تواند انجام دهد که گوگل در صفحه اصلی نمی تواند و چگونه به آنها را.

الکسا می توانید ارسال پیام های متنی را برای شما

اپل HomePods و آمازون اکو بلندگو هر دو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارسال پیام های متنی-اگر چه شما فقط می توانید ارسال متون از HomePod اگر شما یک آی فون. اما گوگل خانه هنوز هم نمی تواند ارسال پیام های متنی از طرف شما.

برای ارسال پیام با استفاده از الکسا خود را در آمازون اکو می گویند “الکسا ارسال یک پیام به صورت متن.” الکسا را بپرسید که شما می خواهید به متن, به دنبال آنچه شما می خواهید می گویند. برای تایید شما می خواهید برای ارسال پیام می گویند “بله” هنگامی که الکسا می پرسد اگر آن را باید ارسال پیام. توجه داشته باشید که شما فقط می توانید ارسال پیام به دیگران که الکسا برنامه.

اطلاعیه تحویل

گوگل خانه هوشمند بلندگو به شما بگویم زمانی که یک بسته را برای تحویل اکو قطعا می تواند — گفتهاند که این یک محصول آمازون ما در حال صحبت کردن در مورد.

الکسا شما اطلاع از زمان خود را از آمازون سفارش حمل به زمان آن می رسد در آستان خود را. فقط می گویند چیزی شبیه “الکسا که من بسته” برای دریافت یک به روز رسانی. شما همچنین می توانید فعال کردن اعلان ها برای مهره های بازی دومینو بنابراین شما می دانم زمانی که به انتظار خود پیتزا سفارش دهید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین صفحه نمایش هوشمند امروز در دسترس است


14:41

الکسا می توانید زمزمه به شما

هنگامی که شما از خواب بیدار در وسط شب شما دیگر باید در گوشی خود را روشن روی صفحه نمایش برای دیدن آنچه در آن زمان است. به جای آن شما می توانید زمزمه به الکسا و بخواهید آن را به آنچه در آن است — و یا هر دستور دیگر مانند روشن کردن چراغ. شما لازم نیست چیزی را تغییر در تنظیمات برای انجام این کار شما فقط باید به زمزمه به خود آمازون اکو و آن را به حالت زمزمه. دیگر هیچ صدای دستیاران باید این قابلیت نشده است.

الکسا پشتیبانی از آمازون موزیک نخست موسیقی و موسیقی اپل

در حالی که گوگل در صفحه اصلی پشتیبانی از محبوب جریان موسیقی خدمات مانند Spotify, YouTube, Music, Google Play Music, پاندورا و بیشتر آن هنوز پشتیبانی نمی کند موسیقی اپل یا آمازون و موسیقی هر دو از خدمات عمده سخت افزار رقبا.

الکسا از سوی دیگر می کند. هنگامی که شما unbox خود آمازون اکو موسیقی به طور پیش فرض سرویس Amazon Prime Music, اما شما می توانید این تنظیمات را تغییر دهید و حتی به اپل موزیک. رقابت با گوگل به نظر می رسد به اندازه کافی شدید به حذف Google Play Music و از لیست خود را از گزینه های.

اگر شما در درجه اول گوش دادن به آهنگ ها با استفاده از اپل, موسیقی, باز, الکسا, برنامه, منو, را انتخاب کنید تنظیمات. تحت الکسا تنظیمات ضربه بزنید موسیقی و پادکست ها > لینک جدید خدمات > را انتخاب کنید و سیب موزیک. شیر قادر به استفاده و ورود به حساب خود را با ID اپل خود را.

33-amazon-echo-studio

گوش دادن به Amazon Music, نخست, موسیقی, موسیقی اپل و بیشتر در اکو بلندگو.

سارا تو/CNET

ایجاد خود را سفارشی مهارت های

در الکسا برنامه یک گزینه وجود دارد که به شما امکان شخصی خود را ایجاد مهارت. برای استفاده از این برنامه را باز کنید به منو و انتخاب نقشه.

از اینجا, شما باید یک لیست از قالب ها را انتخاب کنید مانند سفارشی Q&A, بازی, داستان, سلام, و بیشتر. هنگامی که شما انتخاب خود را انتخاب کنید ضربه بزنید و خود را برای شروع به ایجاد مهارت های خود را.

مهارت های شما ایجاد می کنید تا فقط خود را اکو دستگاه ها باید اطلاعات است. شما همچنین می توانید ایجاد الکسا مهارت های بر روی دسکتاپ شما.

شما می توانید با قرار دادن الکسا در ماشین خود را

شما در حال حاضر می دانیم الکسا یک دستیار برای خود خانه های هوشمند, اما آن را نیز می تواند مفید باشد را با شما در ماشین. خود را اکو را به صورت دست آزاد رفت و آمد به طوری که شما را با فشار دادن دکمه بر روی رادیو ماشین خود را در حالی که تغییر خطوط.

شما هم می توانید پلاگین خود را اکو نقطه به یک پورت USB و یا شما می توانید با استفاده از آمازون اکو خودکار و آن را به یک پورت USB یا پورت فندک. توجه داشته باشید که شما باید خود را به استفاده از داده تلفن موبایل خود را به استفاده از اکو در ماشین. فقط به یاد داشته باشید برای پنهان کردن این دستگاه زمانی که شما پارک.

echo-auto-product-photos-7

اکو خودکار متصل به ماشین خود را فندک USB و پورت.

تایلر Lizenby/CNET

اکو می تواند به محافظت از خانه خود را

اگر شما در حال رفتن به خارج از شهر و نگران خروج از خانه خود را مراقبت, شما می توانید راه اندازی الکسا گارد خود را در آمازون اکو. هنگامی که فعال هوشمند خود سخنران را گوش برای تلفن های موبایل مانند شکستن شیشه و آلارم. آن را همچنین می توانید به صورت دوره ای خود را به نوبه خود چراغ هوشمند روشن و خاموش آن را به نگاه مانند کسی که در خانه است.

به آن را راه اندازی, باز, الکسا, برنامه, منو, را انتخاب کنید تنظیمات. در پایین حرکت به پایین لیست و شیر گارد > راه اندازی گارد. پیروی از دستورالعمل های روی صفحه نمایش دهید و به پایان آن راه اندازی. در حال حاضر زمانی که شما آماده به ترک خانه فقط می گویند “الکسا, من ترک” برای فعال کردن حالت گارد.

توجه داشته باشید که گوگل در صفحه اصلی می توانید جفت با لانه امن, اما, Google صفحه اصلی خود را ندارد این گارد خاص عمل نشده است.

راه اندازی محل باعث

زمانی که شما وارد خانه در شب آن را به خوبی به چراغ روشن و بنابراین شما می توانید ببینید که در آن شما در حال راه رفتن. با آمازون اکو, شما می توانید راه اندازی محل باعث پس چراغ به طور خودکار به نوبه خود در زمانی که شما را به جلوی خانه. به شما خواهد شد البته نیاز به هوشمند لامپ های راه اندازی در خارج و هم در داخل اگر شما نمی خواهید به راه رفتن به یک خانه تاریک.

برای تنظیم محل باعث, شما نیاز به ایجاد یک الکسا معمول. فقط باز کردن الکسا برنامه منو را انتخاب کنید و روال. ضربه بزنید علامت به علاوه در گوشه سمت راست بالا. در حال حاضر شما نیاز به اضافه کردن روال نام ضربه بزنید هنگامی که این اتفاق می افتد و انتخاب محل. را وارد کنید آدرس خانه خود را شیر می رسد و سپس بعدی. در حال حاضر را انتخاب کنید اضافه کردن اکشن > خانه هوشمند > و به نام خود را هوشمند چراغ های, به عنوان مثال, “اتاق زندگی می کنند.”

outdoor-lighting-10

باید چراغ های خود را در می آیند زمانی که شما در خانه می رسند.

کریس مونرو/CNET

الکسا به زودی می توانید بگویید هنگامی که شما در حال اذیت

سال گذشته آمازون اعلام کرد که این به آن دستیار صوتی تشخیص سرخوردگی. این بدان معناست که اگر الکسا متوجه یک تن از سوزش در صدای خود آن را به عذر خواهی کنید و سعی کنید به روشن کردن آنچه شما در واقع می خواهید آن را به انجام.

برای مثال اگر شما بخواهید الکسا به بازی Maroon 5 و نقش آن چیز دیگری این دستیار صوتی را تشخیص دهد خشم در صدای خود را — “الکسا! بازی MAROOOOOON 5!!!” – و سعی خواهد کرد برای تنظیم بسیار شبیه به یک فرد می کند.

آمازون گفت: یکی از ویژگی های جدید آغاز خواهد شد نورد از این سال شروع موسیقی, درخواست, اما ما هنوز هم که هنوز است به آن را ببینید.

در حالی که آن را به خوبی برای آمازون اکو صاحبان بدانید که چگونه پلت فرم خود را برتری برابر رقابت وجود دارد مقدار زیادی بیشتر خود را اکو هوشمند بلندگو می توانید از اجازه دادن به شما برای ایجاد یک لیست پخش با فقط صدای خود را به این پنج تعجب آور موسیقی ارسال ها آن را می توانید انجام دهید. به علاوه شما می توانید خود را به نوبه خود آمازون اکو به یک تلویزیون رایگان بلندگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>