8 نوع از پدران است که در حال آسیب رساندن به کودکان خود

پدری است که هر دو یکی از بزرگترین نعمت و بزرگترین مسئولیت ما را تا کنون تجربه. هیچ کس کامل پدر و نه ما باید سعی کنید به. اگرچه پدران بزرگ که گاهی اوقات انجام کارهای احمقانهای نیز وجود دارد بد پدران که انتخاب می تواند ویرانگر به فرزندان خود را به خوبی بودن.

ما در حال صحبت کردن در مورد گاه به گاه اشتباه اما کسی که خود را از طریق کلمات و اعمال به طور مستمر مانع از فرزند خود را بالقوه به رشد و رشد. وقتی این اتفاق می افتد تغییرات باید ساخته شود. من اعتقاد دارم هر کس این توانایی به آنها را. و ما باید به منظور به یکی از این 8 نوع از پدران است که آسیب های کودکان خود را.

1. غایب پدر

آیا جسمی یا معنوی غایب پدر برگ یک خلاء در زندگی کودکان خود که تنها او می تواند پر کنید. یک کودک از یک غایب پدر رشد می کند تا احساس “ناقص”—و واقعا خواهد بود به چالش کشیده دید که سوراخ است. یک پدر حضور است مانند یک بلند گو حرف زدن در نظر گرفته شده برای تقویت صدای که دوست دارد و منجر کودکان از طریق همه آنها. از خود بپرسید: آیا من عقب نگه از اینکه به طور کامل در حال حاضر در زندگی کودک و چه تغییراتی می توانید من را امروز برای آغاز مرمت روند ؟

2. سوء استفاده پدر

عوارض جانبی تجارب دوران کودکی (ACEs) در حوادث کودکان ممکن است تحمل مانند طلاق والدین حبس و یا سوء استفاده. بچه ها که به دست آوردن تعداد بیشتری از آس مبارزه با بسیاری از چالش های بهداشتی به عنوان یک بزرگسال. اگر شما در حال سوء استفاده از هر نوع مواد دریافت کمک بلافاصله. اگر وجود دارد هر گونه سوء استفاده از کودکان اتفاق می افتد در خانه خود باید آن را متوقف کند در حال حاضر. اگر چه معتادان اغلب قربانیان خود را می دانم که شما ظرفیت و تعهد به تغییر خود و خانواده ، عدم انجام این کار شما قرار می دهد همه در خطر است.

3. خواستار بابا

خواستار پدران فشار فرزندان خود را به اکسل با کمی و یا بدون توجه به فرزندان خود واقعی خواسته. کودکان خواستار پدران ممکن است رشد به توان خواهان پدر و مادر که کمی به هیچ همدلی خود را برای کودکان و نوجوانان. بله پسر یا دختر خود را ممکن است از دست دادن قهرمانی و یا نه آن را به دلخواه خود ، اما در پایان یکی از بزرگترین ضرر و زیان یک کودک همیشه می تواند تحمل است که از او و یا او را پدر قلب.

4. دیزنی لند پدر

او همبازی برای کودکان خود—که غنایم خود بچه ها و سرگرم کننده پدر و مادر است. هنگامی که یک پدر اساسی مسئولیت به عنوان یک پدر و مادر معتبر است غفلت او botches وظیفه پدری خود را. علاوه بر آن باعث می شود مادر تنها disciplinarian یا بد پدر و مادر است. که می تواند به ایجاد هرج و مرج در خانواده. منجر مسئولانه مهمترین و کار playtimes در مناسب. کمک به کودکان برای جلوگیری از دام غفلت تعهدات خود را به عنوان یک بزرگسال.

5. پریشان پدر

پریشان پدران خطر افزایش کودکانی که احساس حقارت به هر پدر و قلب.

هنگامی که ما اجازه دهید سر و صدا در زندگی ما را دور از ارزشمند زمان با بچه های ما تبدیل شدن به بیشتر اختصاص داده شده به حواس او را پرت از برای فرزندان ما. پریشان پدران خطر افزایش کودکانی که احساس حقارت به هر پدر و قلب. به عنوان چارلز هومل گفت: “ما بزرگترین خطر در زندگی این است که اجازه فوری چیز به جمعیت کردن مهم است.” ایجاد تغییرات که در آن مورد نیاز—به بچه های خود را به بهترین خود را بنابراین شما می تواند کمک به آنها را بهترین خود را. عدم انجام این کار می تواند منجر به کودکانی که رشد به عدم هسته صفات مانند قوی اجتماعی و مهارت های خود نظم و انضباط.

6. ریاکارانه پدر

پدران نقش مدل و ریاکارانه شیوه زندگی فلج اعتبار خود را به عنوان یک پدر و مادر است. آیا شما نیاز به بچه های خود را به انجام چیزی است که شما خودتان مایل به انجام این کار ؟ نشان می دهد بچه های خود را و آنها به ارزش قربانی. کودکان از ریاکارانه پدران ممکن است یک روز تبدیل شدن به پدر و مادر قرار داده است که نیازهای خود را قبل از فرزندان خود را بیش از حد.

7. ماچو, پدر

این است آنچه که اغلب به عنوان سمی مردانگی. او ممکن است objectify جنس مخالف سهوا آموزش فرزندان خود را به بی احترامی به زنان و دختر خود را به انتظار مردان برای درمان او را که در راه است. او همچنین ممکن است آموزش پسران را به گریه که خوش فرزندان از نیاز های اساسی انسان برای بیان احساسات است. ما مردان نیاز به از یاد بردن است عادی در جامعه است. عدم انجام این کار به ارمغان می آورد تا نسل دیگری از بزرگسالان که دست علامت در آنها چگونه باید مراقبت و پاسخگویی به خانواده خود.

8. منفعل پدر

منفعل پدر اجتناب از جنگ اجازه می دهد تا کودکان خود را با بیش از حد و یا نه آنها نظم و انضباط. مامان می شود تنها مجری و نمی توانید به تجربه یک برابر پدر و مادر اتحادیه. کودکان منفعل پدر می تواند تبدیل به بزرگسالانی که احترام نمی گذارند اقتدار نمی توسعه مهارت های حل تعارض و به طور بالقوه تبدیل شدن به منفعل پدر و مادر و همسران خود را دارند. راه حل برای غلبه بر انفعال شامل خواندن چه جامد موجد به نظر می رسد مانند و پیوستن به یک پدر ، کوچک تغییرات روزانه به حرکت از بی تفاوت به فعال به عنوان یک رهبر در صفحه اصلی.

ما شده اند با توجه به هدیه ای از fathering. اجازه دهید ما نشان می دهد خانواده های ما آماده هستند و مایل به مردان و شوهران و پدران آنها سزاوار است.

صدا کردن: چه چیزی شما و دوستان خود را برای جلوگیری از بد بودن پدران?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>