7 وعده همه پدران باید به بچه های خود را

کودکان و نوجوانان عشق را وعده داده است. از زمانی که آنها جوان آنها یاد بگیرند که قدرت کلمات—به ویژه هنگامی که یک وعده ساخته شده است. گاهی اوقات آن را هنگامی که یک دوست باعث می شود یک انگشت کوچک وعده. بار دیگر خود را بیشتر سنگین وعده امنیت و ثبات از یک پدر و مادر است. آنها همچنین یاد بگیرند که قدرت یک فرد زمانی که کلمات وعده ها نگه داشته است.

با وعده و نگه داشتن آنها را ما باید از این فرصت برای اثبات که فرزندان ما می توانید اعتماد و می تواند روی خود, پدر, بدون توجه به آنچه. بنابراین آنچه وعده برای کودکان و نوجوانان باید ما را ؟ در اینجا 7 وعده برای بچه ها که همه پدران باید.

1. هیچ سوال از حد است.

ما در خانه ما اجرا یک سیاست درهای باز پس بچه های ما می توانید احساس راحتی آینده برای ما با هر گونه سوال و یا افکار در هر زمان. و ما را ساخته اند آن را شناخته شده است که ما آنها را می خواهید برای آمدن به ما برای پاسخ در مورد هر چیزی. هیچ چیز از حد است. (البته پدر و مادر همیشه حق به تشخیص اگر و هنگامی که فرزندان خود را آماده برای برخی از پاسخ.)

2. من در دسترس در هر زمان از روز یا شب.

چند بار یکی از کودکان ما از خواب بیدار شده ما در وسط شب به بحث در مورد چیزی معنوی و یا شخصی خود و یا قلب او. یک زمان خاص پسر من را تکان داد و مرا بر روی شانه. او گفت: “بابا ببخشید به شما از خواب بیدار اما آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که شما گفت که من می تواند به شما صحبت می کنید در هر زمان در مورد هر چیزی ؟ من نیاز به صحبت…”

3. من هرگز نظم و انضباط شما را از خشم.

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین نظم و انضباط و مجازات است. نظم و انضباط باید با انگیزه عشق اما مجازات است که اغلب با انگیزه های انتقام. به عنوان پدران ما باید هرگز “حتی” با بچه های ما را برای سوء رفتار. امیدوار کننده کودکان خود را که شما فقط نظم و انضباط آنها را از عشق باعث می شود یک بیانیه قدرتمند. این به آنها این اطمینان را حق انگیزه و نیز نگه می دارد شما را پاسخگو به هر دو آنها را و خدا است.

4. من توجه خود را به تفاوت.

فرزند شما نه شما. خداوند آنها را منحصر به فرد با شخصیت های خود و ترجیحات. به خصوص آنها به عنوان مسن تر داشتن اختیار بدانید که تفاوت در اشتباه هستند و آنهایی که خوب هستند دشوار است پدر و مادر طناب محکم به راه رفتن. به عنوان پدران ما باید عاقلانه را انتخاب کنید که در میدان جنگ هستند و نه ارزش مبارزه. ما باید انتخاب کنید برای احترام به تفاوت های خود را.

5. I will never stop loving مادر خود را.

اگر شما ازدواج به قول شما به همسر خود را در روز عروسی خود است همان وعده خود بچه ها باید به این باور در حال حاضر که شما و مادر خود را با هم ماندن برای همیشه. اگر شما ازدواج نمی, بچه های خود را هنوز هم دوست دارم مادر خود را و نیاز به دیدن شما درمان خود را در یک راه عشق. برای کسانی که هرگز ازدواج راه درمان شما فرزندان خود را مادر همه زنان مهم است. و اگر شما به کسی که نیست فرزندان خود را مادر عشق خود را راه شما می خواهید آنها را به عشق آینده خود را زن و شوهر است. مهم نیست که شما زمان وضعیت خانواده دوست داشتن بچه های خود را’ مادر یک وعده شما نیاز به ایجاد و یکی از بزرگترین هدیه شما همیشه می توانید به فرزندان خود را.

6. I will never stop loving you.

کودک شما نیاز به این باور در شما عشق بدون قید و شرط. آنها باید بدانند که واقعا دارد جایی که آنها می توانید بروید و چیزی که آنها همیشه می توانید انجام این کار باعث خواهد شد که شما برای جلوگیری از محبت آنها است. و نه تنها آنها باید بدانید که این, اما آنها همچنین نیاز به شنیدن به شما می گویند آن را به طور منظم.

7. من را حفظ خواهد کرد من وعده به بهترین توانایی من است.

این است که یک وعده را اما یکی از مهم ترین دلیل آن را نشان می دهد بچه های خود را که شما فقط انسان هستند. شما خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر تا در زمان و موفق به حفظ این وعده. اما شما اذعان خواهد کرد زمانی که شما در اشتباه هستید و به بهترین توانایی خود را با خدا به کمک شما خواهد بود که پدر آنها نیاز دارند و سزاوار است. شما خواهد بود یک مرد از کلمه خود را.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله با همسر خود در مورد نگه داشتن وعده: 5 دلیل برای نگه داشتن وعده های خود را به کودکان.

صدای خاموش: دارد دیگر وعده داده است که باید در اضافه شدن به این لیست ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de