7 فرصت های ما معمولا خانم ما با همسران

هر روز پر از فرصت های از دست رفته. در تجربه من به عنوان یک شوهر و در گفتگو با, دیگر شوهرم را به من آموخته است که بسیاری از ما سخت کار مردم در بسیاری از جنبه های زندگی ما—به جز در ازدواج ما. هنگامی که ما به یک نقطه خاص در ازدواج معمولا مدتی پس از بچه های ما رفتن بر روی خلبان اتوماتیک.

در نتیجه روز پر از فرصت های از دست رفته برای اتصال به ساخت اعتماد به کشت یک عشق است که طول می کشد. در اینجا 7 فرصت های ما معمولا خانم ما با همسران.

1. معنی صبح درود

آنچه که تعامل خود را با همسر خود در صبح ؟ چگونه ما شروع و پایان روز ما ایجاد ریتم زندگی. را انتخاب کنید برای شروع تعاملات خود را با همسر خود و یا با کلامی یا فیزیکی اتصال.

2. عبارات روزمره قدردانی

توجه کنید که همسر خود را می کند به طور منظم برای شما و با تشکر از او را برای آن.

من متوجه چیزی دیگر روز است. من شام (که من احتمالا در مورد یک بار در هفته) و هنگامی که ما نشستیم به غذا خوردن بچه ها من گفت: “با تشکر از پدر و این عالی بود.” از آن ساخته شده من احساس می کنم خوب است. اما شما می دانید چه ؟ همسر من باعث می شود شام دیگر شش شب در هفته و هیچ کس تا کنون اذعان به آن. شما و همسر خود را به احتمال زیاد باید حل و فصل را به روال. توجه کنید که همسر خود را می کند به طور منظم برای شما و با تشکر از او را برای آن.

3. غیر منتظره ابراز عشق خود را برای او

این است که کمتر در مورد فرصت های از دست رفته و بیشتر در مورد فرصت های ما می تواند ساخته ام اما این کار را نکرد. به یاد داشته باشید که چگونه زمانی که شما بودند دوستیابی شما می خواهم به انجام همه چیز فقط به خاطر اینکه به او اجازه می دانیم که شما به فکر او ؟ هنگامی که آخرین بار شما را ؟ می تواند یک هدیه می تواند یک توجه داشته باشید می تواند یک متن. آن را ندارد به چیزی بزرگ فقط چیزی غیر منتظره.

4. داشتن سرگرم کننده با

زمانی که شما جوان هستید و پر انرژی و مخ زن بازیگوشی است که اغلب از ارتباط شما. به عنوان زندگی کامل و دشوار است و شما خسته شما اغلب از دست دادن که اهل تفریح و بازی لبه. همانطور که با بسیاری از فرصت های از دست رفته ما آن را انجام نمی به دلیل آن طول می کشد توجه متمرکز بر. اما با بازیگوشی می آید غیر منتظره شادی. ما بازی نمی, و یا دوچرخه سواری و یا کاوش جهان اطراف ما به دلیل آن را مفید اما به دلیل آن را سرگرم کننده. و همه ما می تواند استفاده و لذت بیشتر در زندگی ما و روابط.

5. در مواجهه با تعارض زمانی که شما می خواهم به جای اجتناب از آن

این صدا ممکن است متضاد با منطق اما مبارزه با ایجاد فرصت برای ارتباط. به طور کلی زمانی که ما استدلال می کنند ما در حالت دفاعی. اما اگر دفعه بعد شما و همسر خود را مخالف شما تصمیم شما ارزش اتصال با بیش از آنکه درست است ؟ من نمی گویم شما پرتاب در حوله در هر تصمیم گیری; من به سادگی نشان می دهد که شاید شنیدن آنچه او گفت مهم تر از گوش دادن به این “ضعف” در استدلال بنابراین شما می توانید برنده این نبرد است. گاهی اوقات پیروزی واقعا فرصت های از دست رفته.

6. ساخت بیشتر از یک تلاش از او انتظار دارد

نگاه من ازدواج کرده ام و برای بیش از 20 سال است. این به این معنی است که در بسیاری از سالگرد ما فقط احساس نمی مانند و آن را یک معامله بزرگ است. اما یکی از چیزهایی که من آموخته ام این است: مهم نیست چقدر باشه هر دو از شما در حال عبور در جشن با هم آن را بد برای اتصال. هر سال آن را به شما را از طریق با هم به ارزش جشن است. نمی تصویب آن است. شما لازم نیست به رها کردن مقدار زیادی از پول, اما شما همیشه باید کاری انجام دهد.

7. یک روال شب

آخرین چیزی که شما هر شب ؟ این که آیا شما در خانه و یا دور در کسب و کار شما باید در برخی از راه اتصال با همسر خود است. اگر شما خانه ساده بوسه یا مکالمه قبل از یکی یا هر دو شما به رختخواب می رود مهم ریتم. اگر شما دور آن را یک چت تصویری و یا تلفن تماس بگیرید. فقط به عنوان آغاز با اتصال کلیدی است بنابراین در حال پایان یافتن است. از دست رفته و ریتم هستند و فرصت های از دست رفته.

صدا کردن: دیگر چه فرصت های از دست رفته وجود دارد را برای شما به برقراری ارتباط با همسر خود را ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>