6 چیزهایی که دختران نوجوان نیاز به درک در مورد خود

قدیمی ترین دختر من در حال آماده سازی برای ورود به دبیرستان در این پاییز. من بعد کار من کار با تعدادی از نوجوان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 خرداد 1399

قدیمی ترین دختر من در حال آماده سازی برای ورود به دبیرستان در این پاییز. من بعد کار من کار با تعدادی از نوجوانان بنابراین من هیچ توهمی در مورد آنچه که او در مورد به گام به—خوب و بد. در این دوره از زندگی, شما باید بدانید که چگونه به خود را تشویق دختر نوجوان در راه او می تواند بشنود.

با تنها چند ماه برای رفتن تا زمانی که او شروع می شود کلاس نهم من خودم با توجه به 6 کلید چیزهایی که من امیدوارم که او می فهمد.

1. شما به تنهایی نیست.

بچه ها اغلب مایل به درخواست برای کمک از دوستان و پدر و مادر و معلمان با هر وضعیت ممکن است مشکل آنها است. متاسفانه من پیدا کردن بسیاری از نوجوانان فرض آنها باید آن را به تنهایی فراموشی وجود دارد بسیاری از مردم کشیدن برای آنها. یک دختر که می داند که در گوشه ای بیشتر احتمال دارد به ایستادگی با اصول زمانی که جمعیت چرخش در جهت های مختلف. من می خواهم به می دانم که بسیاری از ما وجود دارد که آماده, مایل و قادر به رویارویی با چالش های زندگی را درست در کنار او.

2. شما باید زمان.

متوسط امید به زندگی از یک زن آمریکایی است که 81 سال است. این به این معنی بسیاری از دختران نوجوان می تواند انتظار می رود برای زندگی حدود هفت دهه از زندگی بعد از مدرسه بالا است. بسیاری از دختران نوجوان که این را فراموش کرده و احساس نیاز به تجربه همه چیز را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است جای خود را در موقعیت های خطرناک. من می خواهم به می دانم که او نیازی به عجله روابط و یا تصمیم گیری راش.

3. شما بیش از رسانه های اجتماعی خود را ،

رسانه های اجتماعی به مردم ارائه می دهد فرصت را به ماندن متصل به یکدیگر است. اما هنگامی که ما را در برابر ارزش ما به امثال شرح زیر است و رگه های اجتماعی و رسانه های آن می تواند در هزینه های بزرگ. من که دختران نوجوان به صورت سه خطرات خاص در اینجا: نیاز به ماندن آنلاین 24 ساعت در روز به نگه دارید تا انتظار برای شمع در زمانی که به کسی است که زورگویی و فشار به لباس برای ژست گرفتن و ارسال عکس ها آنها هرگز می خواهید پدران خود را ببینید. من می خواهم دختر نوجوانم برای دیدن رسانه های اجتماعی به عنوان منبع هویت او اما به عنوان یک ابزار ساده او می توانید استفاده کنید (یا نه) برای ارتباط با دیگران است.

4. شما یک آینده.

من اغلب شنیده می گی بحث در مورد راه هایی که آنها انتظار دارند دبیرستان به بیشترین زمان زندگی خود را. اما این تلخ چشم انداز در زندگی, انتظار همه چیز را به سراشیبی از اینجا. در دختران نوجوان این چشم انداز می تواند منجر به بی پروا تصمیم گیری به خصوص با روابط و الکل است. من می خواهم دخترم را به یاد داشته باشید که هدف از زندگی نیست که یک نوجوان برای همیشه لطفا برای و عادات و انتخاب های او را در طول راه را ترک خواهد کرد و تاثیر ماندگار.

5. شما در حال رفتن به اشتباهات.

واقعیت تاسف از رشد است که همه ما مرتکب اشتباه می شوند. بسیاری از آنچه که من آموخته ام می آید از این واقعیت که من چیزهایی را حق اولین بار. اما این انتخاب نمی تعریف من. آنها تبدیل به فرصت برای یادگیری به رشد و برای انجام بهتر دفعه بعد. یک دختر نوجوان که در شکست او می تواند پیدا کردن خودش حمل فشارها به همه چیز را درست تلاش برای سرپوش گذاشتن آنچه که او انجام داده و یا حتی از دست دادن تلاش های خود را به انجام خوبی در دسترس نباشد. من می خواهم به می دانم که هر زمان که او نتواند به زندگی می کنند تا به استانداردها و انتظارات—خود او و یا کسانی که می آیند از دیگران—او و نه مجموع از ضعف ها و شکست های او بسیار بیشتر است.

6. شما را دوست می دارد.

من شک وجود یک پدر خواندن این که نمی کند امیدوارم که این برای همه بچه ها. من می خواهم دخترم را کاملا خاص او همیشه دوست داشت: او مادر من و خدا. اگر او می تواند دریافت که راست بقیه باید شروع به سقوط را به محل. یک دختر که می داند که او عاشق است و کمتر به احتمال زیاد به دنبال عشق و یا یک رونوشت از عشق در آغوش شخص دیگری.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, کمک به همسر خود رابطه با دختر خود را با به اشتراک گذاری این iMOM مقاله با: 4 مکالمات شما نیاز به خود را با توئین ،

صدا کردن: چه چیزی شما فکر می کنم مهم ترین آیتم برای دختران ما به درک ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب