5G ابداع: دیگر ناهموار جاده به سمت همه جا

قیاس که محصول مدیران دوست داشتم به استناد در 1980s و 1990s هر زمان که شرکت های خود را به روز رسانی شد یک خط محبوب از نرم افزار این بود که آن را مانند جایگزین کردن موتور در هواپیما در پرواز.

با فرض اینکه همه چیز به پایان می رسد تا کار کردن 5G بی سیم انتقال باید معادل یک بخش-برای-قسمت بازسازی, سرهم و سوخت گیری از کل ناوگان در حالی که آن را در هوا و انجام مانور. اما این ناوگان اتفاق می افتد که پرواز به یک رعد و برق در میان زلزله. این بیماری همه گیر است با ارسال امواج شوک از طریق تولید کنندگان معمولی زنجیره تامین و برای اولین بار از چه چیزی می تواند چندین تمدید مستند دوره منجر به اندازه گیری تقاضا شوک اقتصادی رویداد.

20200504-pandemic-walls-09-12-x-9.jpg

در همین حال دولت ایالات متحده رسما پرتاب کردن دستکش بلند وادار به تولید کنندگان در اینجا به حذف چین Huawei از خود 5G زنجیره تامین. گسترش نوامبر 2019 منظور منع شرکت های ایالات متحده از استفاده از outlays از کشور با صندوق خدمات جهانی برای خرید تجهیزات از شرکت های که کشور میزبان یک تهدید برای امنیت ملی در تاریخ 30 ژوئن کمیسیون ارتباطات فدرال تعیین شده Huawei به عنوان یکی از این شرکت ها. به عنوان FCC سفارش می خواند:

این کمیسیون همچنین در ابتدا تعیین شده دو شرکت از جمله Huawei به عنوان پوشش شرکت برای مقاصد این قانون و کارگردانی [امنیت عمومی و امنیت داخلی] اداره برای تعیین اینکه آیا به موضوع نهایی نامگذاریهای از آن شرکت است. بر اساس کلیت شواهد قبل از ما اداره بدینوسیله این مسائل نهایی تعیین شده از Huawei و همچنین به عنوان پدر و مادر خود را وابسته و تابعه به عنوان یک پوشش شرکت برای اهداف این قانون است.

“دیگر” کشور اشاره در این بند توسط دستگاه ساز ZTE.

این صندوق خدمات جهانی مدرن اوج یک توافق بین telcos و دولت اطمینان آنها را از کمک های فدرال در ارائه خدمات ارتباطات روستایی و مناطق دور افتاده. سفارش جدید آمد فقط دو هفته پس از تجارت Dept. با صدور یک استثنا برای شرکت های ایالات متحده کار با هواوی به صراحت به منظور کمک به جهانی استاندارد 5G. آن را معقول و منطقی به درخواست چه خواهد بود انگیزه ای برای هر شرکت در هر نقطه در جهان برای شرکت در architecting یک بازار که در آن ممنوع از شرکت به عنوان یک برابر بازیکن ؟

چهارشنبه ما حرکت باعث انگلستان در نظر گرفتن کت و شلوار زیر به طور بالقوه معکوس آن زودتر تصمیم به Huawei محدود نقش مهمی در ایجاد کردن محیط آن کشور 5G شبکه هر چند نه هسته آن است. در بیانیه ای به مطبوعات روز شنبه, انگلستان, دیجیتال, منشی, Oliver Dowden نقل است گفت: “با توجه به این که کسانی که تحریم ها هدفمند در 5G… آن است که به احتمال زیاد برای تاثیر بر زنده بودن Huawei به عنوان یک ارائه دهنده شبکه 5G.”

comptek-city-pole-los-angeles.jpg
Comptek فن آوری

Huawei است نه شرکت مسئول نشات گرفته از 5G سلول کوچک برج ابتکار; تلفن همراه چین است. هنوز, آن می تواند چین که retaliates روی Huawei طرف. که تجارت کشور استراتژی جنگ در ماه های اخیر شده است به خفه آمریکا و متحدان به ویژه استرالیا برای اولین بار توسط تعلیق واردات گوشت گاو و سپس بالا بردن تعرفه های جو صادرات است. (چین ممکن است با تکیه بر یک مورخ راهکار که در آن ما مدیران در مورد مراقبت از رفاه متحدین آمریکا.)

این شرکت های کوچک است که می تواند بسیاری نهفته خرج کردن از زنجیره تامین محدودیت — شرکت های مانند بولدر کلرادو بر اساس Comptek فن آوری. در بهمن ماه سال گذشته در شهر لس آنجلس اهدا Comptek قرارداد خود را برای یکپارچه هوشمند خیابان قطب مانند مدل نشان داده شده در اینجا.

تحلیلگران مالی در حال تجدید نظر خود را در دراز مدت برنامه ریزی برای 5G مربوط به درآمد نزولی در حساب از هر دو این بیماری همه گیر و تجارت جنگ است. به خصوص تحت تاثیر قرار می گوید: تجزیه و تحلیل شرکت تحقیقات و بازار خواهد بود که پیشرفت سلول کوچک به کارگیری است.

این فرایند را برای گرفتن شهرها و شهرستانهای سراسر کشور به اعطای مجوز برای سلول کوچک استقرار همچنان ادامه دارد. در Fishers, Indiana, برای مثال شروع به کار آوریل گذشته به اعطای Verizon مجوز برای استقرار سلول های کوچک عمدتا در lampposts سراسر تجاری منطقه و محله. تنظیم کننده در سراسر کشور کار کرده اند به ساده و سریع-پیگیری مجوز مصوبات برای وسایل هستند که کوچکتر از یک ارتفاع خاص معمولا 50 فوت.

200630-5g-re-jiggered-04-fishers-indiana-small-cell-permit-map.jpg

پیشنهاد Verizon سلول کوچک مکان برای شهر Fishers, Indiana.

اما شرایط خارج از کنترل هر شهرداری باید توطئه به سرعت این فرآیند پایین به هر حال. در ضمن تولید کنندگان دستگاه از جمله اپل در حال توزین چشم انداز تعویق انداختن rollouts از 5G دستگاه تا سال آینده زمانی که زنجیره تامین ممکن است تثبیت شده و تقاضای مصرف کننده ممکن است نرمال.

اگر 5G است که تا کنون به زندگی می کنند تا به قول خود از بازگرداندن پایداری به جهان ارتباطات شبکه به آن نیاز دارد یا بریده بریده هزینه ها در یک بخش و یا ساخت کاملا جدید بخش — یک جریان درآمد ترجیحا به عنوان بخشی از یک در حال حاضر تاسیس رقابتی بازار است.

5G طرح B

وجود دارد 5 گرم و است که با طراحی. معماری که تصفیه این شبکه از همه رادیو و ارتباطات اجزای و روش ها از گذشته در حالی که حفظ سازگاری با دستگاه های قدیمی تر (کاربر تجهیزات و یا UE) است که با نام 5G Stand-Alone (5G SA) است. انتشار 16 از 3GPP مهندسین معماری جهانی ارتباطات بی سیم است که به طور رسمی تصویب و نهایی در جولای 3. آن به تعویق افتاد در حساب از این بیماری همه گیر اما تنها تعداد انگشت شماری از ماه. 3GPP R16 است دور دوم 5G فن آوری در یک سری است که حداقل یک دور تر اختصاص داده شده به 5G به احتمال زیاد دو.

دیگر 5G معماری است در استفاده از امروز در ایالات متحده: 5G غیر تنهایی (5G NSA). آن را بر روی پایه و اساس و پایه موجود ایستگاه ساختار 4G LTE. ساختمان 5G خدمات و سطح خدمات به معنای واقعی کلمه به تاج که اقامت در بالا یا زیر 4G buildouts (یک “تاج قلعه” که نیز اتفاق می افتد به نام یکی از, شمال امریکا, بزرگترین صاحبان مخابراتی برج املاک و مستغلات), 4G ارائه شده است 5G پا. یک بار آن را در بر داشت خود را جای پای ایده این است که 4G می توانید شروع پیچ در پیچ پایین.

اما 5G SA فاز R16 مشخصات خود را گرفته است شیرین هم اذعان می کند Aeneas داد-نجیب اصلی 5G معمار با سیسکو.

“در اینجا ما در سال 2020 اما ما در واقع باید این مشخصات را از ماه ژوئن سال 2019 به عنوان یکی از ما می خواهید به تکیه بر” داد-شریف گفت: شرکت کنندگان اخیر سیسکو زنده کنفرانس های مجازی. “پس از آن تنها در دسترس است برای بیش از یک سال و معمولا وقتی اتفاق می افتد که تکنولوژی خود را در واقع طول می کشد در حالی که برای سازگاری با استاندارد. این زمانی است که اپراتورها در حال فکر کردن در مورد چگونه به واقع استقرار 5G مستقل هسته [و] است که استفاده از موارد به دنبال.”

R16 قرار می دهد جلو یک تنوع از گزینه های جدید برای درآمد کانال. در صورت عدم وجود شبکه ای از سلول های کوچک به دلیل بیم و مزایای telcos در هزینه عملیاتی سطح ممکن است راه را برای اپراتورهای — و حتی کلاس های دیگر از تکنولوژی فروشنده علاقه مند در تبدیل شدن به اپراتور حتی در یک مقیاس کوچک — به حک کردن بازارهای جدید برای اتصال. برای هر کسی که به یاد می آورد اوکلاهما در زمین اجرا از سال 1889 هنوز هم وجود دارد زمان کافی و وعده برای “افراد” به دنبال سهام ادعای خود را به اخر خاک.

در عین حال در میان انسان ویرانی ناشی از کوروناویروس مقاومت توسط دولت به مردم خواستار تغییر اجتماعی و نژادی عدالت ساختاری جدایی از آمریکا و چین از همان سیاره به عنوان یکی از دیگری و عالی شبح تغییر آب و هوا کاملی توسط قطب شمال ذوب پرمافراست فروزان سیبری جنگل ها و تکه های صحرای بزرگ آفریقا و در نظر گرفتن به آسمان و فرود بر روی می سی سی پی, آنچه باقی می ماند فقط اتفاق می افتد به یک بمب ساعتی. پیشرفت فن آوری که 5G NSA باعث می شود به 4G LTE برج های حذف یک عنصر ساخته شده است که 5G فوری در وهله اول: آن قدرت ژنراتور.

این یک پدیده متوجه قدرت متخصصان فقط چند ماه پس از R15 تصویب شد. 4G برج بسیار ناکارآمد است. به عنوان یکی از برتر جهان کارشناسان در ترانسفورماتور قدرت, تکنولوژی, اشنایدر الکتریک, استیون Carlini توضیح داد: در یک وبلاگ شرکت پست در ماه نوامبر گذشته 4G برج قرعه کشی 50 درصد بیشتر برق از آنها استفاده کنید. به قرض گرفتن یک عبارت از تجهیزات مرکز داده و مدیران این قدرت بهره وری بهره برداری (PUE) نسبت 1.5. مقایسه گوگل ادعا می کند PUE آن ابر مراکز داده به طور متوسط حدود 1.11.

خود به خود با توجه به Carlini محاسبات یک 4G برج تساوی حدود 6 کیلووات (kW) قدرت در عمل به طور منظم و تا 10 کیلو وات در حداکثر ظرفیت. اضافه کردن 5G NSA که به برج می برد که در قرعه کشی به 10 کیلو وات در حالت عادی دوره و 13.7 کیلو وات در اوج.

اگر همه ما’ برآورد 106,527 مخابراتی برج به عنوان 2019 شد به همان اندازه به روز رسانی با 5G NSA با استفاده از برق در صنعت-استاندارد و ارقام فقط کسانی که برج به تنهایی می تواند تولید اضافی 82.7 تن انتشار دی اکسید کربن برای هر ساعت از عملیات استاندارد.

حرکت به 5G SA, با این حال — که از شیر مادر گرفتن از telco صنعت از 4G LTE به طور کامل — و نه تنها هر یک از برج های قدیمی برق مصرف شیرجه رفتن به 4 کیلو به طور متوسط و 6 کیلو وات در اوج. با حرکت کنترل قطعات به ابر PUE برای آن دسته از اجزا که قبلا مستقر در برج خواهد شاقول به حدود 1.1.

این پولها برای telcos بزرگ نتیجه نهایی برای تمام آن سال ها از سرمایه گذاری و برای نوشتن “بلند مدت” بخشی از 4G “در دراز مدت تکامل است.” چه تر است, استقرار هوا سرد می شود سلول های کوچک به پتو قاره مکمل موجود بزرگ-برج شبکه خود را کاهش دهد به طور کلی مصرف انرژی و حتی بیشتر.

کاربر هواپیما مجموعه دریانوردی

کلید 5G نمونه کارها فن آوری برای آوردن این بهترین سناریو مورد به عنوان Carlini به درستی اشاره کرد که چند دسترسی لبه محاسبات (MEC). در یک جغرافیایی توزیع شده در شبکه “لبه” است که در دورترین نقطه نزدیک به telco مشتری: نزدیکترین قابل دسترسی دروازه ورود به مرکز داده ها از هر اندازه که می تواند رسیدن به مشتری با خدمات کامپیوتری در حداقل زمان تاخیر.

“زیبایی 5G شبکه” توضیح HPE CTO ارتباطات و رسانه ها راه حل های جف Edlund “است که طراحی شده است برای قرار دادن محاسبه ذخیره سازی و پردازش به عنوان نزدیک به ارائه خدمات نقطه به عنوان امکان پذیر است. برای مثال اگر شما می خواهید برای اجرای یک بسیار کم پوشیدگی نرم افزار مانند خودمختار رانندگی شما نیاز به فشار است که پردازش تمام راه را به لبه طوری که شما بسیار زمان پاسخ سریع.”

از لحاظ تاریخی اولین لبه همیشه به اوج خود رسید در این درایو برای لبه محاسبات بود شبکه های تحویل محتوا (CDN). این سرویس به عنوان یک cache برای پهنای باند بالا محتوای مستقر کمتری شماره از “گره” به دور از آن کاربر نهایی از سرور که از آن سرچشمه. 5G و لبه مهندسین از جمله در HPE و سیسکو گرفته شده برای تماس با کانادا را منطقه عملیات در نزدیکی لبه.

لبه دور است چه Edlund را با اشاره به: moving target زمانی که کاربر نهایی بسیار همراه و یا بسیار از راه دور. در چنین یک متغیر محلی در آن طول می کشد بیش از یک آدرس IP را قادر به تعیین محل کاربر. یکی به اهرم دستگاه تلفن همراه و شبکه حداقل به دقت اشاره کردن محل کاربر.

اما از آنجا که هر کاربر است که در اصل تلفن همراه به هر حال یا حداقل قادر به تبدیل شدن به تلفن همراه در هر زمان به عنوان یک HPE مهندس پیشنهادی خود را در طول شرکت اخیر کشف 2020 کنفرانس های مجازی شاید هر نرم افزار باید درمان شود به عنوان یک حمل بار در شبکه 5G.

“برنامه های کاربردی نیاز به بیشتر و بیشتر زمان تاخیر کم آنها نیاز به ویژه امنیت و یا حفظ حریم خصوصی راه حل و یا آنها نیاز به پهنای باند بهینه سازی توضیح داد:” رولف Eberhardt سر از ارکستراسیون راه حل برای HPE. “همه این نوع از ویژگی های ممکن نیست اگر شما در حال اجرا در یک مرکز داده متمرکز صدها مایل دورتر از محل مرکزی.”

ظاهرا Eberhardt است برای حمایت از یک پلت فرم مدیریت است که به ارمغان می آورد با هم برنامه های کاربردی و خدمات است که بسیار توزیع شده در سراسر متعدد محاسبات دارایی. این دارایی ها شامل نزدیک به لبه امکانات مانند میکرو مراکز داده (µDC) مستقر در داخل شعبه و دفاتر و محل کسب و کار و شرکت های بزرگ دانشگاه. (زمان خوانندگان را توجه داشته باشید که سرورهای شبکه از رایانه های شخصی استفاده می شود برای انجام این تابع در 1980s و 1990s اما به عنوان مادر بزرگ من استفاده می شود به می گویند آنچه در اطراف می رود.)

اما آنها همچنین intriguingly ترکیب دور لبه امکانات که کمی با فاصله از کاربر اما نه بیش از حد. این ممکن است کوتاه مراکز داده (MDC) مستقر در مرمت ظروف بسته بندی در محل شرکت و یا کوچکتر ردیف 1 مراکز داده. (آن را گیج کننده است مسلما: بزرگترین کلاس از مرکز داده ها در دیتا سنتر طرز سخن گفتن ردیف 4 که در آن ردیف 1 کوچکترین. کلاس ارائه دهنده خدمات اینترنت با دسترسی به ستون فقرات و بزرگترین رسیدن در ISP lingo است ردیف 1 ردیف 3 که کوچکترین.)

200630-5g-re-jiggered-03-cisco-5g-enterprise-use-cases.jpg

در خود را ارائه داد-شریف ذکر شده اخیر سیسکو بررسی برخی 1,350 شرکت حرفه ای در سراسر جهان است. با توجه به یک لیست از موارد استفاده و پرسید که برای رای دادن به سطح نسبی آنها تجدید نظر و علاقه کامل 98 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که پیدا خصوصی شبکه تلفن همراه یا 4G LTE یا 5G, “جذاب است.”

هل دادن سیاست

توانایی تعیین کلاس است که از امکانات مناسب ترین است و پس از آن برای فشار به آن نقطه حضور (PoP) نه تنها حجم کار بلکه این سیاست است که با آن که حجم کار است و سپس مدیریت از راه دور کلید توابع MEC و شاید گوهر تاج 5G انتشار 16.

با MEC گفت سیسکو داد-نجیب “ما می توانیم ایجاد یک شبکه خصوصی با استفاده از در دسترس عموم طیف است.” همانطور که شما ممکن است به یاد بیاورید از ما آخرین قسط 5G NR-U استاندارد را ارائه برای استفاده بدون مجوز طیف — فرکانس های رادیویی است که تلقی اموال عمومی توسط دولت است. Wi-Fi همیشه انجام می شود اما در مقیاس بسیار کوچکتر; NR-U می تواند مستقر بر روی 1.2 گیگاهرتز تکه از اواسط گروه طیف در ایالات متحده هنگامی که کمیسیون ارتباطات فدرال قصد دارد تا در نهایت راه اندازی شد. به عنوان او ادامه داد:

ما می توانیم هر دو را در ارائه دهنده خدمات و همچنین شبکه های سازمانی و ترکیب آنها را. و به این ترتیب ما در واقع می توانید MEC محلی با حضور در محل شرکت. بنابراین ما می تواند باید بی سیم به عنوان به خوبی به عنوان 5G فعال در انبارها و همچنین سیستم های خودکار که امروز ممکن است با استفاده از کابل اترنت خود را — برش کسانی که کابل و ارائه آن به عنوان یک سرویس بی سیم. همانطور که ما عادت کرده ایم به برش طناب در سرگرمی ما تجارب در اینجا ما در حال برش طناب در کارخانه نیست به طوری که ما در واقع می توانید انواع اتصالات اما در واقع به ایجاد تغییرات به اتصال rewiring که اتفاق می افتد زمانی که شما حرکت روبات در اطراف بسیار آسان تر است چرا که ما بدون سیم است.

200630-5g-re-jiggered-05-cisco-mec-chart.jpg

5G

MEC داد-شریف توضیح داد: به ارمغان می آورد و سه ویژگی برای شرکت شبکه:

  • زمان تاخیر کاهشآوردن محاسبه قدرت نزدیک به جایی که آن را به طور کلی مصرف می شود. عمومی ابرها در دسترس بودن مناطق مانند “ما شرق” و “آمریکا و غرب است.” یک MEC شبکه می تواند یک جغرافیا مانند “ساکرامنتو” “کورپس کریستی” و یا “Blaine County, Idaho.”
  • لبه offloadکه باعث کاهش هزینه های متحمل شده در نگه داشتن پایگاه داده های زمان با نگه داشتن داده های نزدیک به جایی که از آن نشات گرفته است. اگر شما یک آژانس ایالتی کالیفرنیا یک خلیج مکزیک climatologist یا چوب شما ممکن است در حال حاضر قادر به اجرای شبیه سازی با استفاده از داده ها است که در حال حاضر بسیار نزدیک به شما را بدون نیاز به انتقال آن همه را به ابر-بر اساس سطل ،
  • پهنای باند کاهش, کاهش و یا حتی حذف بسیاری از ارتباطات و مبادلات بین امکانات محلی و ابر مراکز داده — بورس که اغلب شامل مخابراتی فیبر اما در نهایت بیشتر از یک بار برای telcos از آنها با ارزش است.

MEC رفتار هر شبکه مخابراتی با تمام امکانات آن توزیع شده در سراسر جهان مانند خود hybrid cloud. آن را می سازد یک مشتری خصوصی شبکه در اطراف این حجم کار که شبکه برگزار خواهد شد. و سپس آن را هل می دهد تمام virtualized اجزای این شبکه نسبت به مشتری در نزدیکی لبه یا لبه دور.

این ممکن است با اعمال نفوذ کلید اصل software-defined networking (SDN) به عنوان یک منجنیق برای کنترل از راه دور رایانه. اولین و مهمترین آن جدا کنترل هواپیما (بخشی از ترافیک اختصاص داده شده برای تعمیر و نگهداری و تدارکات) از کاربر هواپیما (قسمت اجرا می شود که برنامه های کاربردی است.) MEC hurls کل کاربر هواپیما به سمت شبکه لبه ترک کنترل هواپیما در محلی در داخل مخابراتی محلی امکانات. بنابراین موقعیت جغرافیایی شبکه تکه است که کاربر می بیند که به لحاظ نظری در هر نقطه در داخل 5G خود برسد.

این مفهوم به نام کنترل/کاربر هواپیما جدایی (فنجان).

“هنگامی که شما شروع به دنبال در فنجان معماری” توضیح داد: راوی Guntupalli سیسکو مدیر تکنولوژی برای نسل بعدی تحرک و 5G, “کاربر هواپیما به خودی خود ممکن است مستقر در یک کاملا متفاوت دامنه. و که است جدید برای ارائه دهندگان خدمات. به طور سنتی آن شده است در یک محیط کنترل شده. آنها نیاز به شروع به نگرانی در مورد که در آن من کاربر هواپیما برو فردا ؟ ممکن است آن را در یک محل شرکت و یا در یک ابر عمومی است.”

نزدیک ترین آنالوگ به این نوع عملکرد در یک موجود زنده اگر چنین چیزی خواهد بود که که سیستم عصبی مرکزی می تواند جدا شده از مغز خود با هزاران کیلومتر کابل فیبر نوری است. SDN همیشه از هم جدا کنترل هواپیما از کاربر هواپیما; آن را نه تنها چگونگی عملکرد سیستم اما چرا. پارچه ایجاد ارتباط بین این دو می تواند هر طول به لحاظ نظری. اما ارتباطات بی سیم همواره قادر به ردیابی یک کاربر تلفن همراه هنگامی که آن را منتقل و دوباره مسیر یابی اتصال به که کاربر یکپارچه. 5G فنجان گسترش است که قابلیت یک نرم افزار است که می تواند واقع شود و یا گاهی اوقات مهاجرت در یک پردازنده است که نقشه برداری در جایی از telco ارائه دهنده شبکه است.

زمان بحرانی

انتقادی به قابلیت 5G تجهیزات شبکه به این کشش خواهد بود و نسل جدیدی از پردازنده ها و اجزای داخلی. با جهان زنجیره تامین دهنی, انگشت کردن خود و یا در حال yanked خارج از چین این است که کوالکام در حال کار برای پر کردن شکاف.

“قادر بودن به استقرار 5G در شبکه های خصوصی-و نه فقط عمومی اپراتور شبکه اما شبکه های خصوصی صنعتی IoT است که واقعا مهم است” اظهار داشت: دنی Tseng, Qualcomm, مدیر فنی, بازاریابی در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر. “شما می توانید مطمئن شوید که شما باید کنترل بیش از منابع خود را مانند طیف. شما می توانید کنترل خود را گسترش. شما قادر به حفظ این مهم اطلاعات حساس در شبکه خود را و مجبور به ارسال به اپراتور. انتشار 16 را قادر می سازد که.”

200630-5g-re-jiggered-06-release-16-chart.jpg

اینتل به دنبال اضافه کردن یک چهارم عمده علاوه بر این به شرکت شبکه [در سمت راست نمودار بالا]: زمان حساس شبکه (TSN). “این اجازه می دهد تا یک شبکه برای ارائه بسته های داده را در یک زمان قطعی شیوه ای” گفت: Tseng. برای مثال یک کارخانه کف ربات ممکن است انتظار یک بسته داده ها از یک کنترل کننده مرکزی در یک فاصله داده شده مانند 5 ms. که معمولا تنها امکان پذیر است اگر بسته ها را به اندازه کافی ذخیره سازی در پیش است. اما اگر یک ربات در حال کار در یک non-الگوی تکرار-و نه تولید چیزی بیایید می گویند اما با در نظر گرفتن چیزی از هم جدا — که ذخیره سازی داده ها ممکن است جمع آوری شده. در زمان واقعی عامل سناریو تمام قدرت پردازش و تمام داده ها نه تنها باید در این نزدیکی هست اما یک فاصله ثابت از زمان دور.

از این چشم انداز, شما شروع به گرفتن یک عکس از سیسکو کوالکام و دیگر 5G ذینفعان مانند HPE و اینتل کنده کاری به عنوان بسیاری از سوله به صورت آینده نگر لبه یا لبه ابر مشتریان به عنوان آنها می توانند. که استراتژی خود را; در اینجا خود را در حال حاضر تاکتیک:

  • لایه بردار, کاربر هواپیما به دور از ابر عمومی اعمال نفوذ با استفاده از telco فیبر به نقل مکان از آن جایی که telco مشتری را پیدا measurably راحت تر;
  • در نظر گرفتن سمت چپ-پشت کنترل هواپیما از ابر و جابجایی آن به 5G هسته. این روش مخابراتی داشتن به طور موثر به جای ابر ارائه دهنده خدمات می تواند مدیریت از راه دور مراکز داده از آن دفاتر مرکزی در حالی که فقط داده های هواپیما می تواند اقامت در لبه.

این یک ارزش است که CSPs نمی توانید فقط رتبهدهی نشده است. در حالی که موافقت نامه های چنین به عنوان یکی از لبه دیتا سنتر ارائه دهنده بخار IO ساخته شده با colocation ارائه دهنده Digital Realty فراموش پیشرفت در سوق دادن مراکز داده نسبت به لبه آن را فقط اتفاق می افتد در حال حاضر در یک شهر با شهر و اساس و یا حتی سایت توسط سایت. دلیل آن این است که چنین معاملات نیاز به فیبر اتصال به لینک اصلی به لبه. و telcos در حال حاضر از آن همه است.

زمانی که 5G شروع آن “تگرگ-مری” تصویب شد و قرار بود به یک قمار در سلول های کوچک کاهش هزینه ها و پرداخت. اما با گذشت زمان در حال اجرا در ساعت telcos در حال حاضر به چند اولیه تصادفی پخش و شاید کارفرمایی دزدکی حرکت کردن به خود قرار داده و در یک موقعیت بهتر به نمره به روی آن منتقل می کند. قمار در حال حاضر این است که 5G می توانید از یک تکه ابر های عمومی — یکی از چند واقعا موفق صنایع جدید ایجاد شده در شمال امریکا تا کنون در این قرن است. برای این کار ارائه دهندگان خدمات مانند Verizon و AT&T در ایالات متحده و وودافون و Telefonica در اروپا باید خود را در برابر از AWS لاجوردی و Google Cloud جهانی در محاسبات اقتصاد است.

قرار داده راه دیگر برای 5G برای تغییر جهان به عنوان برنامه ریزی شده جهان را به تغییر ، ساده ترین گزاره های.

20200504-pandemic-walls-05.jpg

اطلاعات بیشتر-از CBS Interactive Network

در جای دیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im