5G انتظار می رود به حساب 21% بی سیم همه زیرساخت های سرمایه گذاری در این سال

سرمایه گذاری در 5G زیرساخت است که انتظار می رود به 21.3 درصد از زیرساخت های بی سیم در بازار تا پایان سال 2020 است.

Coronavirus همه گیر شده و باعث اختلال در پایین آن زنجیره تامین باعث کمبود عرضه حمل و نقل مسائل مربوط به کار بسته و در برخی از موارد یا کارکنان اضافی و بازسازی و یا انحلال شرکت.

همچنین نگاه کنید به: IBM, ورایزون, شریک برای توسعه 5G فعال اعضای فن آوری برای بخش صنعتی

اختلال ناشی از COVID-19 منجر به تجدید نظر در پیش بینی های جهانی آن ارزش بازار در این سال از $3.8 تریلیون دلار به 3.5 تریلیون دلار با دستگاه ها و مرکز داده رشد سخت ترین ضربه.

سرمایه گذاری در 5G زیرساخت اما هنوز رفتن قوی.

به عنوان مصرف کننده تقاضا برای باند پهن با سرعت بالا و قابلیت اتصال همراه با رشد ارتباطات ارائه دهندگان خدمات (CSPs) و دیگر فروشندگان در, شبکه, تجهیزات فضایی انجام شده در پروژه های, که بسیاری از آنها راه اندازی شده در سال گذشته برای ارتقاء شبکه خود را به منظور حمایت از نسل بعدی فن آوری است.

CNET: اپل جدید برنامه امنیتی ویژه ای می دهد, آی فون, سخت افزار با محدودیت های متصل

در روز سه شنبه گارتنر منتشر شد تخمین های جدید برای برآورد سرمایه گذاری در این فضا که رسیدن به 21.3% بی سیم زیرساخت های بازار در این سال افزایش از 10.4 درصد در سال 2019.

اما تحقیقات آژانس همچنین انتظار می رود به طور کلی کاهش در بی سیم درآمد از 4.4 درصد به $38.1 میلیارد دلار است.

screenshot-2020-07-24-at-11-47-17.png

چین را انتخاب کنید تا سهم از 5G سرمایه گذاری — به طور بالقوه با توجه به Huawei اولیه سرمایه گذاری در فن آوری ارتباطات — حسابداری برای 49.4 درصد از همه در سراسر جهان سرمایه گذاری در سال 2020 است.

اما توسط 2023 گارتنر انتظار دارد 15 درصد از تمام فروشندگان به کار مستقل 5G شبکه که آیا قرض گرفتن از موجود 4G زیرساخت و پوشش است که انتظار می رود در سراسر 95 درصد از جمعیت در آسیا/اقیانوسیه و ژاپن در همان سال است.

TechRepublic: چالش ها و فرصت ها از سایه آن

گارتنر افزود که 5G سرمایه گذاری را پیش افتادن از LTE/4G در سال 2022 به عنوان فروشندگان بیشتر حرکت می کند به دور از میراث معماری و اتخاذ 5G نصب setups.

“سرمایه گذاری در زیرساخت های بی سیم همچنان برای به دست آوردن شتاب به عنوان یک تعداد زیادی از CSPs هستند اولویت 5G پروژه با استفاده مجدد دارایی های جاری از جمله طیف رادیویی پهنای باند پایه ایستگاه هسته شبکه و شبکه حمل و نقل و انتقال LTE/4G صرف به حالت تعمیر و نگهداری” گفت: Kosei Takiishi ارشد مدیر تحقیقات گارتنر در. “علاوه بر این دولت ها و تنظیم کننده ها تقویت شبکه تلفن همراه توسعه و شرط بندی است که آن را به عنوان یک کاتالیزور و چند برابر به صورت گسترده رشد اقتصادی در سراسر بسیاری از صنایع است.”

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>