5 راه برای ساده کردن صبحانه زمانی که زندگی استرس زا است

آیا شما تا کنون دیده یک عکس از لبخند و مرتب بچه ها نشستن دور یک میز صبحانه با یک پشته از پن کیک و میوه و تخم مرغ ؟ سکس با مامان در صحن مو و آرایش انجام می شود به کمال پدر جرعه جرعه در یک فنجان قهوه به دنبال به طور کامل آرام است. آره—که نه خانواده من روال صبح. نبود ما قبل از COVID و از آن ما نیست در حال حاضر.

در واقع به نظر می رسد مانند در مدرسه صبح ما تا پایان فریاد و عجله و بچه ها صبحانه معمولا پرداخت قیمت. به تازگی متوجه شدم که وقتی که می آید به بچه های من’ تغذیه من اجازه دهید این بار سقوط در جهنم همسر من. اگر شما مانند من هستند, وقت آن است برای نشان دادن ابتکار عمل بیشتر در این زمینه است. با چند ترفند همه ما می تواند ساده صبحانه معمول و برش یک تن از استرس است. در اینجا 5 تغییرات آسان است که خود را صبح ها بهتر است.

1. گرفتن یک لیوان شیر است.

بچه ها من در حال گرفتن به سن که در آن به نظر می رسد آنها به غذا خوردن در تمام طول روز. حساب بانکی ما می توانیم بگویم که داستان را بهتر از من می توانید. هفته گذشته به عنوان صبحانه من ریخت و آنها هر دو یک لیوان شیر و کاهش یافته و در برخی از شکلات. زمان صبحانه آماده بود شیر رفته بود و آنها تقریبا کامل است. در یک روز زمانی که زمان کوتاه است, یک لیوان شیر و یک تکه از کره بادام زمینی نان تست یک پدر و مادر برنده شوید. شیر کمک می کند تا ساخت عضلات لاغر, حفظ سلامت استخوان, و بله, آنها را نگه می دارد فولر دیگر.

2. را پیش رو است.

من کاملا مطمئنم که خدا فریزر برای پدر و مادر مشغول. هر زمان ما را به وافل یا پنکیک ما دو دستور و یخ اضافی. چرا که نه تنها با استفاده از چیزهایی که در حال حاضر یخ زده مانند Eggos? گاهی اوقات ما فراموش. و اگر شما را به گزینه های سالم شما می توانید پرتاب در برخی از پروتئین پودر یا آرد بادام. که بدان معنی است که شما می توانید…

3. همگام سازی منو.

بیش از حد بسیاری از پدر و مادر وقت خود را صرف ساخت یک وعده غذایی مغذی برای بچه ها و درست کردن یک فنجان قهوه چرا که آنها خارج از زمان. بنابراین سالم نسخه از مسائل کودکان و نوجوانان را دوست دارم و همه شما می توانید خوردن همان چیزی که. یک لیوان شیر و پروتئین پنکیک برای همه است.

4. موضوع روز خود را.

یک روال صبح کل وقت و پول ساز.

هر سه شنبه زمانی که بچه های من بپرسید چه چیزی برای شام من بگو “چه روزی است؟” من نفسم را نگه تفکر آنها در حال رفتن به شکایت از تاکو شنبه بیش از حد, اما نوچ. آنها مانند روال و البته آنها مانند tacos. یک روال صبح کل وقت و پول ساز. بنابراین انتساب خاص صبحانه در هر روز. در صورت تمایل به تکرار مورد علاقه های شما. همه از این می تواند در پیشبرد و یا فوق العاده کم-تعمیر و نگهداری.

دوشنبه – شبانه جو (باید بچه های دبستان آن را در یکشنبه شب)
سه شنبه – میوه و شیر و ماست چرب
چهارشنبه –ژامبون, تخم مرغ و پنیر کلوچه (یخ این پسر بد و سپس پاپ اونا در میکرو!)
پنج شنبه – ماست Parfaits
جمعه – پروتئین ماکارونی

5. تعیین وظایف.

بسیاری از دست نور کار می کنند. یک بچه می شود به پاک کردن میز صبحانه در حالی که یکی دیگر از دستمال مرطوب تا شربت. توجه داشته باشید جانبی: به همین دلیل است که وجود دارد همیشه شربت? ما حتی نمی توانید شربت امروز صبح. اگر آنها می دانند که چه تکلیف خود را برای روز همه شما باید انجام دهید این است که می گویند “پایان غذا خوردن و انجام کار خود را!” مگر اینکه شما فرشته, بچه ها, شما ممکن است مجبور به تکرار این چند بار. اما حداقل آنها می دانند که آنچه شما انتظار می رود آنها را به انجام زمانی که آنها در واقع شروع به حرکت.

نکته: من متوجه شده ام که تلویزیون در, همه چیز آهسته و من باید بگویم بچه ها من سه یا چهار بار به حرکت کنید. بنابراین صبحانه یک صفحه نمایش-رایگان زمان.

صدا کردن: چه راه مورد علاقه خود را برای حفظ یک کم استرس معمول صبح?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>