5 راه برای بالا بردن دروغگو

چرا بچه ها دروغ ؟ منظورم این است که اجازه دهید آن صورت: اگر شما بچه ها شما بوده ام به دروغ. اگر شما بچه ها و شما شده اند به دروغ به بچه های خود را واقعا خوب در دروغ گفتن و دیدن حکم شماره دو بالا. در بسیاری از, دروغ است و بخشی از چگونه بچه ها بفهمند که چگونه جهان کار می کند. این تکامل طبیعی است.

ما هنوز هم نمی خواهید به تشویق آن, اما گاهی اوقات ناخواسته ما انجام دهد. در اینجا 5 راه برای اطمینان از دروغ گفتن می شود نه فقط یک عادت بد اما یک صفت شخصیت بچه خود را.

1. دروغگو.

یکی از بهترین راه ها برای تقویت خود کودک تمایل به خم شدن حقیقت این است که به خم شدن حقیقت خودتان.

یکی از بهترین راه ها برای تقویت خود کودک تمایل به خم شدن حقیقت این است که به خم شدن حقیقت خودتان. اگر شما مایل به دروغ به که فروشنده بر روی گوشی چرا که شما نمی خواهید به زحمت یا به کابل نماینده برای دریافت صورتحساب خود را کاهش داده و یا به مادر خود را دلیل این که شما واقعا نمی خواهید او را به بازدید از, پس چرا کودک خود را فکر می کنم آن را خوب به دروغ به دریافت آنچه او می خواهد ، چرا بچه ها دروغ ؟ اغلب به دلیل پدر و مادر خود را انجام دهد.

2. مجازات دروغ گفتن بدون تشویق حقیقت گفتن.

به طور کلی به عنوان پدر و مادر ما خیلی بهتر در مجازات از پاداش است. ما سریع به فریاد زدن یا از بین بردن امتیازات اما ما اغلب اجازه دهید خوب رفتار اسلاید با و بدون هر گونه تشکر و قدردانی. در حالی که بدیهی است که شما نمی توانید و نباید زمان را ستایش هر چیزی که درست فرزند خود می گوید (“چرا که یک همبرگر. راه حقیقت را بگویید!”), شما می توانید شناسایی زمانی که شما کودک را به گفتن حقیقت زمانی که گفتن حقیقت است به خصوص به چالش کشیدن (“من به شما افتخار برای من گفتن شما نیست پایان مشق شب خود را. آیا ما می توانیم بحث در مورد چرا؟”).

3. اجتناب از صحبت کردن در مورد صداقت.

آیا شما تا به حال گفتگو با کودک خود در مورد اینکه چرا گفتن حقیقت مهم است ؟ پس از همه, آن واضح نیست. در واقع گاهی اوقات آن را واقعا به نظر می رسد به نفع شما به پیچ و تاب و حقیقت است. پس چرا باید به کودک خود صادق باشید زمانی که آن را نمی کند در خدمت او و یا او ؟ شما می توانید حتی بیان آن ؟ شاید شما باید شروع وجود دارد.

4. افتاد.

اگر شما کسی است که متخصصین در بچه های خود را زمانی که آنها چیزی را اشتباه انجام دهید شما نیاز به انتظار برای به دروغ. من نمی گویم برخی از چیزهایی که سزاوار نیست خود را ناجور می کنه. هر پدر و مادر از دست داده و آن را در برخی از نقطه (حداقل کسانی که در زندگی به اندازه کافی بلند برای نوجوانان) اما تا آن زمان باید چند دور بین.

5. به آنها آزادی به شکست است.

از آن آسان است برای رسیدن به یک شیار که در آن ما جشن موفقیت و انجام بهترین های ما برای خفه کردن ما ناامیدی در مورد اشتباهات. اما ما می توانیم کار برای تشویق بچه های ما حتی زمانی که آنها موفق به جشن تلاش به عنوان مخالف به موفقیت. هنگامی که ما انجام این کار ما می توانیم یک فرهنگ خانواده است که در آن کمتر وجود دارد انگیزه ای برای نادرست باشد و ما بچه ها می توانید احساس امن تر گفتن حقیقت هر آنچه در آن ممکن است.

صدا کردن: چه چیزهای دیگر پدران را که سهوا تشویق فریب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de