همه ما آن را دیده ایم همه اظهار نظر در آن ما تمام شده وجود دارد خودمان. این زن و شوهر نشسته در رستوران با هم خیره مستقیما به فضا خوردن بدون مکالمه سکوت خود گفت: خیلی بیشتر از خود نادر کلمات. او را کمک نمی کند او را با کت خود را. او را از تماس با چشم. او نمی نگه داشتن صندلی خود را. ما چگونه به آنها کمک کند ؟ آیا چیزهایی را که ارتباط نزدیک با هم ؟

آخرین چیزی که یک ازدواج نیاز است فاصله اجتماعی.

بدیهی است که وجود دارد می تواند یک هزار دلیل برای سکوت خود را از دست دادن به یک تشخیص به یک مبارزه است. بدون در نظر گرفتن آخرین چیزی که ازدواج یک نیاز اجتماعی است فاصله. اجازه ندهید فاصله اجتماعی تعریف ازدواج خود را.در اینجا 5 راه برای بستن فاصله بین شما و همسر خود را امروز.

گفتگو

من همیشه چند “شروع گفتگو” سوالات در جیب عقب برای مهمانان و یا شام با دوستان. چرا همین کار را با همسر خود? بدون نیاز به صورت تحت اللفظی لیست, اما نگه داشتن برخی در پشت ذهن خود را هنگامی که شما بنشینید با هم. برای مثال “به اشتراک گذاری چیزی است که شما را خوشحال ساخته شده است.” “چه غم انگیزترین خبر شما به عنوان خوانده شده این هفته؟” “آنچه وعده غذایی باعث می شود شما فکر می کنم که خانه خود را با پدر و مادر ؟ توصیف مواد غذایی و محیط است. چه احساسات می آیند؟”

دست در دست

این است که در میان ساده ترین چیزهایی را که زوج ها به هم نزدیک است. مهم نیست که اگر شما در ساحل, در یک تاریخ و یا فقط راه رفتن از ماشین به بازار. نگاهی به همسر خود دست و نگه دارید و آن را به نرمی. نگه داشتن دست خود را در کلیسا و هنگامی که شما در حال رانندگی.

باز کردن درب

تمام درها هر درب. این یکی دیگر از حرکت کوچک اما اینها تجمعی. “ما همه به نام به انجام کارهای بزرگ” سنت ترزا از کلکته گفت: “اما برای انجام کارهای کوچک را با عشق بزرگ.” نشان دادن شور و شوق خود را و نژاد جلوتر است. آن را ممکن است به او لبخند بزنید. گاهی اوقات که تکیه سراسر به چنگ زدن به دستگیره درب ممکن است شامل یک بوسه بیش از حد.

عمدی نزدیکی فیزیکی

اگر شما در حال تماشای چیزی در تلویزیون پیوستن به او را بر روی نیمکت و او را تشویق به استراحت پاهای خود را در دامان خود. آغوش هنگامی که یکی از شما می آید در خانه پس از کار. بوسه او در پاسخ به یک وعده غذایی بزرگ.

رقص

شما ممکن است یک رقص klutz مثل من اما حتی من می دانم که چگونه به خاموش کردن تلویزیون را بر روی یک آهنگ خوب و دعوت از 10 دقیقه آهسته در آشپزخانه و یا در ایوان. نقطه ای است که در نزدیکی. فکر می کنم حدود دو یا سه آهنگ می دانید انجام این ترفند.

صدا کردن: چه چيز شما و همسر خود را نزدیک تر با هم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im