من صحبت می کرد در یک عقب نشینی برای نوجوانان چند ماه پیش و دیدم یک موضوع مرکزی در سراسر این گروه است. دانشجو پس از دانش آموز به اشتراک گذاشته عمیق مبارزات شخصی در مورد زندگی در خانه و مدرسه و فشارهای اجتماعی. در حالی که هر بچه به اشتراک گذاشته یک داستان بقیه گروه راننده سرشونو تکون دادن سر خود را در توافق است. من شنیده ام یک کلمه بیش و بیش از: اضطراب.

در حالی که اضطراب یک شعار به تازگی, من به برخی از بینش های مهم برای پدر و مادر. من آموخته حقیقت در مورد این که مبارزه با آن است. واقعیت این است که وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب ناشی از پدر و مادر است. شما ممکن است به سرزنش در خود و چشم, برای برخی از افکار مضطرب و مبارزات آنها. در اینجا 5 دلیل که چرا.

1. شما نمی تاسیس مرزهای.

خود را ممکن است به این می گویند اما آنها می خواهند قوانین و حد و مرز است. عدم مرزهای برگ های آنها را بدون جهت. مرزهای کمک به می دانم که آنها به تنهایی نیست. مرزهای کمک به آنها در یادگیری و رشد در حالی که شما به عنوان یک شبکه امن. اضطراب ناشی از پدر و مادر در می آید وقتی که نوجوان احساس مرزهای بیش از حد تنگ و یا خیلی گشاد است.

آنچه شما باید انجام دهید: ارزیابی مرزهای خود را. آیا شما هر گونه ناگفته مرزهای? ارتباط آنها را به وضوح برای خود. مرزهای خود را باید به کمک خود را توسعه به بزرگسالان است. زمانی که آنها محور بر توسعه خانه خود را تبدیل به یک پناهگاه و نه زندان.

2. شما مراقبت بیش از حد در مورد آنچه پدر و مادر دیگر فکر می کنم.

هر شکست فرصتی است برای تدریس و آموزش بچه های خود را.

بیش از حد بسیاری از بار پدر و مادر واکنش نشان می دهند به یک وضعیت از ترس از آنچه همسایگان خود و یا دوستان ممکن است فکر می کنم آنها را به عنوان پدر و مادر. اما نباید به طور پیش فرض. زمانی که شما رفت و برگشت مشکلات زیر فرش و یا واکنش نشان می دهند یک راه خاص برای حفظ تصویر خود را شما انجام آسیب بیشتری نسبت به خوب برای نوجوان خود را. همان درست است که بچه های ما انجام می دهند به خوبی در مدرسه و یا ورزشی. گاهی اوقات ما فشار آنها را به نگه داشتن انجام بنابراین پدر می تواند نگه داشتن به دنبال خوب در مقابل دوستان خود را. هر دو موقعیت در نتیجه اضطراب ناشی از پدر و مادر است.

آنچه شما باید انجام دهید: هر شکست فرصتی است برای تدریس و آموزش بچه های خود را. هنگامی که شما تمرکز بر مشکل به جای خود شهرت شما در ارتباط است که بچه های خود را مهم تر هستند.

3. شما شکست خود را اعتماد است.

یکی از دانش آموزان در عقب نشینی نشان داد که او تا به حال مشترک برخی از مبارزات خود با پدرش. آنها تا به حال یک گفتگو و پسر احساس تشویق پس از آن—تا زمانی که زیر یکشنبه. در کلیسا یکی از دوستان پدر آمد و به او گفت: “من متاسفم در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق.” باید منصفانه پسر بابا احتمالا تا به حال به دنبال برخی از مشاوره از دوستان خود. اما دوست خود پا را از خط و این تجربه شکست این پسر اعتماد. نوجوان دیگر مذاکرات به پدر خود را در مورد مشکلات چرا که او احساس می کند مانند پدر خود می گوید هر کس. نوجوان تا به حال عمده اضطراب در مورد اینکه آیا پدرش در مورد او پشت سر خود را.

آنچه شما باید انجام دهید: اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز شکسته بچه های خود را’, اعتماد, بهترین چیزی که برای انجام شده است عذرخواهی می کنیم. ساده “من متاسفم” می تواند یک راه طولانی بروید. اعتماد لازم برای ارتباط سالم و شما می خواهید بچه های خود را به احساس راحتی confiding در شما.

4. شما صحبت کردن در مورد چیزهایی که آنها را دوست دارم.

برای بسیاری از نوجوانان هویت unhealthily پیچیده در آنچه که آنها را دوست دارم و بخشی از. بنابراین وقتی که ما سرگرم کننده را از آنچه که آنها در مورد مراقبت و یا بحث کردن در مورد آنچه که آنها لذت بردن از آنها احساس شخصا حمله کردند. به عنوان پدر و مادر ما باید کمک به بچه های ما می بینیم که هویت خود را نه بر اساس آنچه که آنها لذت بردن از انجام. ما همچنین نیاز به قبول است که ما لازم نیست که به اسکواش شادی خود را اگر چه آنها می خواهم.

آنچه شما باید انجام دهید: دریافت بیش از خود نشان می دهد و علاقه به آنچه که بچه های خود را در مورد مراقبت. اگر شما پرشور در مورد آن پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک و عمدی با زمان شما را ترک کرده اند برای صرف با آنها. تکرار است که هویت خود را نمی یافت در آنچه انجام می دهند.

5. شما نمی خواهد اجازه دهید آنها را شکست.

ما باید ایجاد یک فرهنگ با تمرکز بر پیروزی و موفقیت است. من را دریافت نمی اشتباه—من عشق را به نفع خود. اما آن را خوب است به شکست و اگر شما نمی گفت که نوجوان خود را که در عین حال شما باید. زمانی که آنها فکر می کنم آنها نمی تواند شکست زیرا پدر خواهد بود دیوانه, آنها همه چیز را از محل اضطراب.

آنچه شما باید انجام دهید: شکست فرصتی است برای تدریس به بچه های ما انعطاف پذیری است. کار ما به عنوان پدران این است برای محافظت از ما از شکست اما به آنها نشان دهد که چگونه برای یادگیری و بهتر به خاطر شکست.

صدا کردن: چه هستند برخی از چیزهایی که ما ممکن است انجام شود به علت اضطراب در کودکان و نوجوانان?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im