5 راه ازدواج بزرگ هنوز هم به نظر می رسد بسیاری مانند دوستیابی

من و همسرم ازدواج شده است برای چندین دهه است. من به هیچ وجه نزدیک به عنوان جوان به عنوان بسیاری از شما اما را

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 اردیبهشت 1399

من و همسرم ازدواج شده است برای چندین دهه است. من به هیچ وجه نزدیک به عنوان جوان به عنوان بسیاری از شما اما رابطه ما این است که به عنوان پر جنب و جوش و هیجان انگیز و تحریک کننده و جرات میگویم "داغ" را به عنوان آن را تا به حال بوده است. یکی از کلیدی "اسرار" است که ازدواج ما هنوز هم به نظر می رسد بسیاری مانند دوستیابی.

البته وجود فراز و یو پی اس در طول راه. یکی از مهم نقطه عطف شد و ما روز به یاد چقدر لذت آن است که به تاریخ. آیا ما به سقوط در عشق چون ما سرمایه گذاری تلاش بسیار در ارتباط است ؟ یا آیا ما سرمایه گذاری تلاش آنجا که ما در عشق ؟ پاسخ این است که بله. بنابراین ما شروع به آشنایی دوباره. دوستیابی است و حتی بیشتر سرگرم کننده در حال حاضر که من اصلا به او به عقب بر گردیم به خوابگاه قبل از حکومت نظامی. بله, آن, ازدواج, و, آن را هنوز هم به نظر می رسد بسیاری مانند دوستیابی. در اینجا 5 راه برای ساختن یک ازدواج بزرگ با قدمت.

1. عمدی در مورد زمان با هم.

کلید واژه "قصد." شما باید یک تقویم بنابراین استفاده از آن است. برنامه ریزی برابر پیش بینی. برنامه ریزی اجازه می دهد برای خلاقیت است. برنامه ریزی می گوید: "من نمی ما را برای اعطا شده است."

2. قرار داده و خود را می خواهد/نیاز دوم.

به یاد داشته باشید زمانی که شما به او کمک کرد تا شستن ظروف به جای تماشای بازی ؟ که چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما در دوستیابی. هنگامی که همسر خود را نیاز می خواهد و خواسته های مهم تر برای شما از خود شما وجود دارد غیر قابل انکار تغییر مثبت در شیمی است.

3. ادامه تلاش برای "پیروزی" خود را همسر.

آنچه در آن است که جذب او به شما در وهله اول ؟ بسیاری تا به حال به انجام این کار با قصد خود را به او برنده بیش از. بود که مرد. می شود کسی که به ارمغان می آورد گل او دوباره که می پوشد ژاکت های مورد علاقه هنگامی که شما او را به شام طول می کشد که او را برای یک پیاده روی در ساحل, دلیل این که شما می دانم که او آن را دوست دارد.

4. بیرون رفتن از راه خود را برای خدمت به یکدیگر است.

ازدواج بچه ها که خدمت همسران خود را نشان می دهد قابل ملاحظه ای موثر رهبری در خانه است.

وجود یک روابط متقابل به خدمات. هنگامی که شما آشنایی شما به ارمغان آورد او قهوه—فقط چگونه او آن را دوست داشت. شما می مالش پاهای خود را حتی زمانی که شما خسته شده بودند. شما می توانید او وعده غذایی مورد علاقه و خدمت به او را با نور شمع. ازدواج بچه ها که خدمت همسران خود را (مانند آنها هنوز دوستیابی) نشان دادن قابل ملاحظه ای موثر رهبری در خانه است.

5. در هنگام ساخت برنامه های, فکر می کنم "ما" بیش از "من".

قبل از Rebekah و ازدواج کردم من سخت کار می کرد برای اطمینان از این بطرز شگفت انگیزی زیبا لذت بردم از بودن با من. برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته همیشه حول ارتباط است. آن را بیش از حد آسان به همسر مسلم پس از ازدواج کنیم. سپس برنامه های ما تبدیل شدن به کمتر و خاص است. بنابراین در اینجا یک سوال: آیا او علاقه مند شده اند در ازدواج با یک مرد خود محور که ما تبدیل شده اند ممکن است امروز ؟

کسب برخی از نقاط: به اشتراک گذاری این iMOM مقاله با همسر خود: چگونه به شوهر خود را دوست.

صدا کردن: چه چیزی شما را به همسر خود احساس خاص ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن