5 تله برای جلوگیری از در بحث با همسر خود

به یاد داشته باشید تام و جری? تام گربه به طور منظم تنظیم استادانه درست تله برای جری ماوس که تام لاجرم در خود. مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آن را معکوس با قسمت بعدی تام فراموش کرده بود همه چیز را او می خواهم تا کنون یاد گرفته و شروع به تنظیم تله دوباره. البته شوخی بود که ما همه می دانستند که این بود.

در همان راه ما به طور منظم به مجموعه تله هنگامی که ما استدلال می کنند با ما از همسران با وجود این واقعیت است که دوباره و دوباره ما باد در آنها خودمان. این به سادگی ممکن است طنز باشد جز این که بر خلاف جری که فرار تام تله ما از همسران اغلب کشیده به آنها را با ما. که می تواند منجر به واقعی و ماندگار درد. در اینجا 5 ترین تله های رایج مردان مجموعه در استدلال با همسران خود.

1. انگشت اشاره

اگر شما می خواهید به آن را تقریبا غیر ممکن است به هر نقطه در یک استدلال را صفر مسئولیت همه چیز به عنوان آنها هستند. نه تنها آن را بلافاصله او را در دفاع و ساخت مکالمه فوق العاده دشوار است, اما آن را نیز مشرف این واقعیت است که شما بخشی از مشکل است. نگاه—شاید او اشتباه است. اما تقریبا همیشه وجود دارد حداقل در برخی از بخش کوچکی از وضعیت موجود است که شما می توانید مسئولیت. اگر شما شروع اذعان چگونه شما می توانید انجام دهید بهتر است شما به مراتب بیشتر احتمال دارد برای ایجاد اعتماد است که منجر به باز بودن و واقعی مکالمه.

2. چک کردن

گاهی اوقات ما آنقدر نا امید با ماهیت بحث است که ما فقط بررسی کنید. شما هنوز هم ممکن است وجود دارد در بدن اما ذهن خود را جای دیگری است: این بازی که کار مهلت پروژه خانه. این فقط یک معنی از فرار هنگامی که ما احساس ضعف. اما آن را می سازد سازنده و رو به جلو حرکت تقریبا غیر ممکن است. هنگامی که شما متوجه این اتفاق می افتد در نظر بگیرید و درخواست خود را برای یک لحظه به جمع آوری افکار خود را. نگاهی به پیاده روی. دعا. انجام هر کاری که شما باید انجام دهید برای دریافت سر خود را در بازی و دوباره قادر و مایل به ماندن در این گفتگو.

3. Weaponizing کلمات

کلمات خود را می توانید کشتن ارتباط خود را اگر شما سردستی تصمیم به استفاده از آنها به شما صدمه دیده است.

به عنوان ضرب المثل می گوید: “قدرت زندگی و مرگ در زبان است.” کلمات خود را می توانید کشتن ارتباط خود را اگر شما سردستی تصمیم به استفاده از آنها به شما صدمه دیده است. اگر کسی پرتاب چیزهایی در شما پاسخ خواهد داد یا با برگزاری یک سپر در حال اجرا و یا شلیک به عقب. همه این ما را بیشتر به دور از ارتباط است که ما واقعا طولانی با یکدیگر است.

4. Copping

آن را آسان به آمده تا با بهانه به توضیح رفتار ما. آن را دشوار است به ویژه برای شناسایی عواملی که شما را به انجام آنچه شما انجام دهد. اما دوباره این نیست به خصوص مفید است. شرایط خود را اغلب فراتر از کنترل خود را. اگر شما اجازه می دهد که به بهانه ای برای ضعیف خود را انتخاب و سپس شما خواهد شد و نه رشد و نه خواهد رابطه خود را با همسر خود. دوباره مسئولیت پذیری شخصی کلیدی است. این به این معنا نیست وجود ندارد گاهی اوقات دلایل خوبی که چرا ما سقوط کوتاه است. اما تنها راه برای رشد است که برای اولین بار در آینه نگاه کنید.

5. مبارزه را به نفع خود

اگر شما در حال مبارزه برای پیروزی شما احتمالا از دست بدهند. شما از دست دادن اعتماد. شما از دست دادن اتصال. حتی اگر شما برنده شدن در این مبارزه در پایان شما خواهد شد از دست داده اند و در راه است که خواهد شد به مراتب کم هزینه تر. من را دریافت نمی اشتباه. شما هنوز هم ممکن است بخواهید برای کمک به همسر خود نگاه کنید همه چیز متفاوت است. او ممکن است اشتباه و تغییر ذهن خود را ممکن است بسیار مهم است. اما اگر شما برنده شدن در این بحث با همسر خود و از دست دادن اتصال شما از دست دادن. استدلال می کنند در چنین راهی که برای حفظ ارتباط خود را حتی در حالی که شما در حال تلاش برای ایجاد یک نقطه.

صدا کردن: دیگر چه تله می افتد به هنگام استدلال با همسران خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>