آنچه که من واقعا می خواهید به دانستن قبل از او برگ ؟ به منظور کوتاه, من قصد دارم به یک دبیرستان فارغ التحصیل در دست من است و در نهایت او را در یک دانشگاه زندگی خود را ، ذهن من چشمک می زند به او در 6 ماه از امتناع از خوردن هیچ چیز به جز سس سیب. خواهر بزرگ او و من سعی کردم همه نوع از antics به smushed اسکواش جذاب به نظر می رسد.

در حال حاضر او یک زن جوان رشد کرده بنابراین مادر, بسیار زیبا, خیلی هوشمند است. هنوز خوار ضربه زننده. چه او واقعا نیاز به شنیدن از من ؟ در اینجا 5 چیزهایی که او و همه بچه ها نیاز به شنیدن قبل از فارغ التحصیل می شوند.

1. شما بدون قید و شرط دوست داشت.

قبل از اینکه بچه های ما ترک ما نیاز به ایجاد برخی از آنها درک عشق ما این است که برای همیشه لطفا برای.

در سال های آینده همه نوع از چیزهایی که می رویم به اتفاق می افتد با بچه های ما که ما نمی پیش بینی و واکنش ما به عنوان پدر و مادر مهم است. آیا آنها درک کنند که بدون توجه به آنچه آنها بدون قید و شرط دوست داشتنی شده توسط پدر خود را? تصور کنید که بدترین تصمیمات آنها می تواند و از خود بپرسید اگر شما هنوز هم می خواهم ایستاده با آنها حتی پس از آن. من قطعا قرار دادن پدر خود من در آن موقعیت زمانی که جوان بودم. او در پاسخ به این سوال بله او مرا دوست دارد حتی پس از آن. قبل از اینکه بچه های ما ترک ما نیاز به ایجاد برخی از آنها درک عشق ما این است که برای همیشه لطفا برای.

2. زندگی را نمی تواند عادلانه باشد.

اگر ما می خواهیم چیزی است که ما باید به کار سخت برای آن و حتی هنگامی که ما انجام این کار, ما ممکن است دقیقا همان چیزی است که ما می خواهیم. انصاف یک توهم است. در اینجا است که دانش خود را از کودکان نیاز به مسلح با: شخصیت خود را و یا عدم آن خواهد بود تولیدات چگونه آنها واکنش نشان می دهند به آزمایشات و سختی آنها. ما خواهد بود نا امید از زندگی اگر همه ما به دنبال نتیجه عادلانه.

3. محافظت از قلب خود را.

ضرب المثل 4:23 به ما می گوید “بالاتر از همه چیز محافظت از قلب خود را برای همه چیز شما را انجام دهد جریان از آن است.” ما در مجموع از آنچه که ما را بیشتر دوست دارم که در آن ما به جای احساسات ما و اختصاص استعداد ما. مراقب باشید با کسانی که انتخاب. هنگامی که شما تشخیص که آن را یک ایده خوب را به قلب خود را به چیزی و سپس آن را بدهد. اما درک قلب خود را ابدی ارزش و محافظت از آن را با مراقبت های بزرگ است.

4. گرامی پاسداران.

پاسداران کسانی هستند که به زندگی ما می آیند که درک قبول و احترام و ارزش است که ما و کمک به ما برای بهتر شدن به مردم است. که یک دروازه بان. برخی از ما فقط تعداد انگشت شماری از این در زندگی و دیگران بسیاری داشته باشد. مطمئن شوید که به دانستن تفاوت بین طلا و fool’s gold. نگهبانان بی بها جواهرات و هیچ کس نمی تواند از طریق این زندگی با موفقیت و بدون آنها. گرامی داشتن آنها و درمان آنها را به خوبی.

5. آن بازی مستقیم.

آنچه درست کنم ؟ این سوال که مردم باید درخواست خود را به صورت روزانه. آن را آسان به تقلب برش گوشه و امکان استفاده از دیگران است. در عین حال که حق (اخلاق) چیزی برای انجام ؟ هرگز متوقف بررسی مراحل شما در حال بدست گرفتن. که زیر پا گذاشته می شود و در پی آنچه که شما انجام دهید ؟ یک رایگان جامعه وابسته به ارزشهای اخلاقی از آن رهبران و مردم است. آن بازی مستقیم.

صدا کردن: چه هستند برخی از چیزهایی که شما می خواهید برای گفتن به بچه های خود را قبل از فارغ التحصیلی روز ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im