5 چیزهایی که باید بکنید هنگامی که دختر خود را در تاریخ اشتباه پسر

اعتراف به آن: اگر شما یک دختر شما در مورد فکر می کردم که بعد او شروع به دوستیابی. برخی از ما شروع به برنامه ریزی برای آن زمانی که دختران ما هستند جوانتر با در نظر گرفتن آنها بر پدر و خرما. دیگران پیوستن به DADD جنبش (پدران در برابر دختران دوستیابی*). یکی از دوستانم آماده برای این زمان با جمع آوری شمشیر نصب آنها در اتاق نشیمن خود را و جوش خصوص تهدید آمیز یکی هر بار که یک پسر را به یکی از دختران خود را.

این نهاد یک طنز شیب بر روی چیزی که همه ما از ترس: روز دختران ما در واقع شروع به امروز. یک بخش کوچک از ما نیز ترس روز او می یابد یک خوب و ازدواج او. اما بسیار بزرگتر از شما است که احتمالا وحشت زده یک زمان خواهد آمد زمانی که دختر خود را در تاریخ این مرد اشتباه است. در اینجا 5 راه برای رسیدگی به آن زمانی که او می کند.

توجه داشته باشید: همه این فرض ارتباط نیست خشونت یا سوء استفاده در هر راه دیگر.

1. آرام.

توانایی خود را برای پاسخ دادن به دختر خود را وضعیت ارتباط با آرامش می توانید تفاوت را. هنگامی که دختر خود را در تاریخ های اشتباه شما در حال رفتن به احساسات قوی در مورد آن. آگاه باشید از این و را انتخاب کنید برای پاسخ منطقی به هر حال. تهدید و overreactions به احتمال زیاد تنها با فشار دختر خود را به دور از خانواده اش در یک زمان وقتی که آخرین چیزی که شما می خواهید.

2. دعوت او را بیش از.

باید دختر خود را دعوت دوست پسر او را به صرف زمان با شما. این همیشه خوب است که بچه خود را زیر سقف خود و نه از جایی دیگر. اما زمانی که او را در خانه خود را, او می خواهید برای دیدن چگونه دوست پسر خود را در تعامل با شما و خانواده خود را. او متوجه خواهد شد که چگونه او در پاسخ به بزرگسالان و کودکان و نوجوانان در خانه و این کمک خواهد کرد که شکل خود را برداشت از او.

3. صحبت کردن با او.

نشسته به صحبت با دختر خود را در مورد دوست پسر خود مهم است—این که آیا او یکی از خوب یا منفجر نشده. بیرون رفتن, آیا برای پیاده روی و یا یک فنجان قهوه به اطمینان حاصل شود که آن را احساس نمی کند مانند بازجویی به او. پیدا کردن آنچه که او دوست دارد در مورد او. اگر شما نگرانی خود را دختر دوستیابی اشتباه مرد به او بگویید که چه شما در مورد نگران است.

4. او را احاطه کرده با نمونه خوب است.

زمانی که من شروع به خرید مواد غذایی برای خودم آن را نمیگیرد طولانی برای تحقق وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نباید سازش. عمومی, سس کچاپ, عمومی, توالت, کاغذ و ماکارونی و “پنیر محصول” وحشتناک جایگزین برای چیزی که واقعی است. هنگامی که دختر خود را در تاریخ اشتباه پسر خود را “عشق” خواهد بود وحشتناک جایگزین بیش از حد. بنابراین پیشنهاد خود را دختر یک مثال از آنچه که مردانگی و عشق واقعی هستند و قرار است مانند نگاه. او آن را می بیند در چگونه شما او را مادر, چگونه با شما رفتار او و دیگر مردان شما را به زندگی خود را. اگر او را احاطه مردان با کیفیت و سپس هنگامی که دختر خود را در تاریخ اشتباه مرد او را به سرعت ببینید که او را به چیزی که واقعی نیست.

5. حفظ ارتباط با او.

دختران ما باید بدانند که ما آنها را دوست دارم و مهم نیست چه اتفاقی می افتد.

صرف نظر از این که دختر خود را در تاریخ آن بسیار مهم است برای حفظ یک رابطه ، امیدوارم به عنوان او رشد خود نظم و انضباط بوده است رابطه محور. تمام نکات بالا به معنای تقویت رابطه خود را حتی به عنوان شما را در مقابله با او آشنایی-چالش های مربوط به. در نهایت دختران ما باید بدانند که ما آنها را دوست دارم بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد حتی زمانی که ما رد از مردم آنها تاریخ و مکان آنها و انتخاب آنها را.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 5 قانون برای دوستیابی دختر من.

صدا کردن: چگونه شما رسیدگی خواهد دختر خود را دوستیابی اشتباه است ؟

*هنوز مطمئن شوید که اگر DADD یک جنبش واقعی, اما من واقعا دوست دارم این تی شرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>