5 چیز ازدواج نیست در مورد

من یک بار مشغول به کار در یک هتل معتبر استادانه درست شده که در آن مراسم بودند هنجار. عروس ساخته شده یک ورودی از هلیکوپتر بر روی زمین گلف گسترده نمایش آتش بازی. داماد سوار بر فیل. این ballrooms برق زد و غذا حماسه بود. این زوج قرار داده و مقدار زیادی از توجه و جزئیات را به عروسی خود را, اما من تعجب می کنم که چقدر فکر آنها را به ازدواج خود. من تعجب می کنم اگر آنها شگفت زده شدند که آنها کشف هنگامی که ماه عسل فاز fizzled از. آنها ممکن است پیدا کرده اند که ازدواج چیزی نیست که آنها فکر می کردند.

اشتباه چشم انداز از ازدواج دارای پتانسیل برای آسیب ارتباط است. ما نیاز به دانستن آنچه در ازدواج است و آنچه در آن نیست. در اینجا 5 چیز ازدواج نیست.

آن را در مورد خود ارضایی.

جهان رفت و به tizzy در 1950s زمانی که یک جوان لهستانی کشیش نوشت که یک مرد باید lust پس از خود ، این موضوع یک نقطه درد برای بسیاری از مردان—اما این درست است. ازدواج است که در مورد همسر خود را به انجام خود ارضایی در تقاضا. آن را اجازه نمی دهد شما را به استفاده از او به عنوان یک شی جنسی خود لذت. اما آن را اجازه می دهد برای یک پیوند عمیق بین زن و شوهر است. هنگامی که یک مرد می تواند عمل جنسی خود را کنترل می توانید آن را اسباب بسیار بهتر است. که همان کشیش همچنین گفت که اوج در ازدواج باید شرکت رخ می دهد با همسران. چرا ؟ چرا که ازدواج در مورد زن و شوهر به خصوص در رابطه جنسی.

آن را در مورد شما که نان آور.

ما از گذشته کلیشه های قدیمی است که می گوید: شوهر می رود و باعث می شود پول در حالی که همسر او باقی می ماند خانه و صرف آن است. ممکن است وجود آمده در زمان ازدواج خود را هنگامی که نقش معکوس و شما باید به تکیه بر همسر خود را به خانه آوردن بیکن و تخم مرغ. که خوب است. ازدواج نیاز به یک زن و شوهر برای برقراری ارتباط آشکارا در مورد امور مالی خود را و اجازه نمی دهد که آسیب دیده به نفس خود را از بین ببرد اوراق قرضه.

آن را در مورد خود می خواهد و نیاز دارد.

از آن آسان است برای مردان به احساس می کنم نا امید زمانی که همسران خود را از آنها بخواهید برای رانندگی آهسته تر و یا زمان کمتری را صرف یک سرگرمی و یا حتی در مقیاس بازگشت در اواخر شب تنقلات. شاید در نظر بگیرید که همسر شما واقعا در تلاش برای برقراری ارتباط او ترس از دست دادن شما در یک بی پروا تصادف و یا او احساس قطع زمانی که شما صرف تمام وقت خود را در ورزشگاه و یا که او هرگز به دنبال از طریق در رژیم غذایی خود اگر شما آن را انجام نمی ، آن را در مورد محدود کردن خواسته های خود را اما ارائه آن خواسته به نفع دیگر. اگر زن و شوهر هر دو انجام این کار, آنها را پر کردن هر یک از دیگر می خواهد و نیاز دارد و بدون ایجاد خود به دنبال رفتارهای.

ازدواج است که در مورد احساسات خود را.

هر کس احساسات—چیزهایی که آنها خوشوقتی لذت بردن از انجام. بسیاری از مردان عاشق ورزش; برخی از عشق ورزشی مذهبی است. اما عشق خود را برای ورزش نمی تواند قبل از نیازهای همسر خود است. یک ازدواج موفق این است که رفتن به تماس از دست رفته بسیاری از رویدادهای ورزشی و یا هر یک از دیگر احساسات و یا سرگرمی. آن را نمی خواهد به شما را بکشند. پس از ازدواج در مورد زن و شوهر و ارتباط این احساسات تا همسر خود را می توان بخشی از آنها را به طوری که او می تواند درک عشق واقعی خود را برای آنها.

ازدواج است که در مورد شادی خود را.

شما به عنوان خوانده شده که حق است. آن را در مورد خود شادی به عنوان یک فرد. آن را در مورد خود شادی جمعی در ازدواج است. همسر خود را در حال رفتن به نیاز شما را به رنج می برند با او در زمانی که شما در حال شادی. اگر شما با داشتن یک روز فوق العاده است و او نیست او ممکن است نیاز به شما را در وسط. اما شما ممکن است نیاز به راه رفتن در کنار او در همدلی است. تعادل خود را از شادی به عنوان یک زن و شوهر و یا دیگری به شما خواهد شد در یک طرفه رابطه با خودتان است.

کسب برخی از نقاط: به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر و بحث در مورد آن با هم: 3 عادات برای حفظ یک ازدواج سالم پس از بچه ها.

صدا کردن: چه چیزی است که تقویت شده است ازدواج خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>