زن تنها در خانه که در آن بزرگ شدم مادر من بود. ازدواج و داشتن دختران شده است یک دوره سقوط در چیزهایی که من هرگز شناخته شده و یا قبل از دیده می شود. من در حال حاضر می توانم به شما بگویم چه loofa است راه مناسب برای لباس باربی و چگونه به درستی برای قرار دادن در نایلون و استرچ. من آموخته ام که زنان در زندگی من نیست درد و رنج از برخی از وحشتناک ریزش مو بیماری است که باعث می شود کفش های چوبی در حمام ما درن (و نگه داشتن مجموعه ای از سوزن بینی انبردست دستی است که باید به صورت مداوم حمام تعمیر و نگهداری).

یکی ممکن است می گویند که زندگی خانوادگی تا کنون بوده است که 15 سال برنامه های تحصیلات تکمیلی در درک ، من یادگیری چند درس مهم. در اینجا 3.

چگونه به بازی بازی در یک راه جدید

دختران من به من آموخته اند یک راه کاملا جدید به بازی. آن را جذاب به تماشای آنها چگونه درمان LEGOs و داغ چرخ کاملا متفاوت تر از من تا کنون بود. آنها را در آغوش پیچیده داستان را که هفته به بازی کردن به جای ساده, پلیس, سارق مسلح و جاسوسی های من استفاده می شود به بازی. جایی که من استفاده می شود به بازی یک بازی انجام برخی از هدف و حرکت به چیز دیگری آنها قادر به مزه ماجرا مهم نیست که چگونه داستان خود را ایفا می کند. این واقعیت حمل بیش از وقت من صرف با دختران من. من پیدا ترین بخشی که دختران را به جای بیرون رفتن با من برای انتخاب یک پیراهن جدید یا جفت از لباس خواب از من به آنها سفارش آنلاین چیزی (حتی اگر آیتم آنلاین است “بهتر است”).

خط پایین: این راه جدید برای درک دختران به من آموخته است که من می خواهم به زندگی می کنند و به اشتراک گذاری این ماجرا صرف نظر از نتیجه نهایی و چگونه حیاتی آن است که من وارد آن ماجراهای خود را با آنها.

نحوه تعریف آنها

همه بچه های من به من آموخت باور نکردنی وزن کلمات من ادامه می دهند که آیا یک نوع تعریف و یا یک کلمه ای که اشک پایین. اما در حال انجام البته در درک من متوجه شدم برخی از چیزهایی خاص آنها نیاز به شنیدن به من می گویند. ما در یک فرهنگ است که ارزش های سطحی به خصوص در زنان است. این است که با چکش به خانه آنها را بارها و بارها در بیلبوردهای مجله را پوشش می دهد ویدیو های از موسیقی و فیلم و مانند آن همه جلوه خاص و ایده نادرست از آنچه زیبایی است. دختران من به من نیاز به آنها را تعریف خود را از زیبایی فیزیکی اما همچنین در دیگر صفات.

خط پایین: آیا برای خلاقیت خود را شفقت و یا شخصیت آنها را به زندگی ما هر روز نیاز به تعارف که فراگیر همه افراد و نه به سادگی ظاهر خود را.

چگونه برای پاسخ به حیثیت خود را

یکی از چیزهایی که من می ترسید بیشتر از من شد پدر دختران بوده است که به ناچار آینده آغاز خواهد شد در اطراف. این یک ترس من به اشتراک گذاری مشترک با بسیاری از پدران دیگر تا حد زیادی به اعتقاد من به دلیل راه من متوجه فکر و صحبت از دختران در اطراف من در طول سال. این ترس به من داده مکث به در نظر گرفتن راه من متوجه فکر می کنم و صحبت می کنند در مورد زنان در اطراف من امروز. پاپ ژان پل دوم گفت: در سال 1982 که خدا اختصاص داده است “شأن هر زن به عنوان یک وظیفه برای هر انسان (و) در همان زمان او اختصاص کرامت هر انسان برای هر زن است.”

خط پایین: من معتقدم هر زن برخورد می کنم, چه در شخص و یا در یک تصویر است که در تصویر خدا آفریده شده و به همین دلیل است که ذاتا شایسته احترام. در پاسخ به این که کرامت لزوما تاثیر در راه من نگاه دیگر زنان راهی است که من صحبت کردن در مورد دیگر زنان و رسانه ها من را انتخاب کنید به مصرف.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ به اشتراک گذاری iMOM ماده 50 راه برای ارتباط با دختر خود را با همسر خود.

صدا کردن: آنچه را به شما آموخته از داشتن یک دختر و یا دختر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im