به طور فزاینده تحقیقات نشان می دهد که “راز خوشبختی” (به عنوان 2016 فوربس در مقاله قرار داده و آن) است که با داشتن تجربه معنی دار نمی خرید همه چیز. این مفید است که شما باید کودکان از آنجا که برای بسیاری از ما وجود دارد این است که همیشه بیشتر بچه های ما می خواهند از منابع در دسترس است. ما دائما در حال مذاکره چه بزرگترین بنگ برای جفتک انداختن. شما باید پول خود را صرف انجام کاری با بچه های خود را.

در اینجا 5 معنی دار تجارب شما باید با بچه های خود را که ضرب و شتم آنها را به خرید چیزهای هر روز. قبل از ما رفتن وجود دارد اما یک نکته: این کلید برای هر یک از این بودن معنی دار است که انجام آنها بدون گوشی های هوشمند است. شما نیاز به شما برای چیزهایی مانند تصاویر و نقشه ها و شرایط اضطراری, اما اگر شما اجازه می دهد تا بچه های خود را به ایشان مهم نیست که در آن شما سفر—آنها همیشه در همان محل.

1. آنها را به ساحل یا کوه.

انجام هر دو ایده آل خواهد بود هر چند بسته به جایی که شما زندگی می کنند ممکن است یکی سخت تر از دیگری است. همچنین, این نیست, در مورد رفتن به رفت و آمد مکرر با تعداد زیادی برای انجام و یا گذراندن وقت در مرور بازی بازی. این است که در مورد بچه های خود را در حال توسعه یک حس ترس در چگونه گسترده این سیاره است و چقدر کوچک هستند. این است که در مورد آموزش آنها را به سوار شدن یک موج (یا خنده به عنوان شما هر دو پهن توسط یک) و یا تلاش نمی گم با هم.

2. رفتن به کمپینگ.

ممکن است شما به کمپینگ. من آن را دریافت کنید. کمپینگ است مقدار زیادی از کار. وجود اشکالات و گاهی اوقات خرس. شما را به مواد غذایی خود را و خود را سرگرم کننده است. اما همه این است که چرا شما باید رفتن به کمپینگ با بچه های خود را. این یکی از آن تجربه است که نیاز به هر کس به زمین در کنار هم آن را به خوبی کار می کنند. علاوه بر این, آن را یک فرصت بزرگ به گرفتن برخی از دوستان با شما و خاطرات با هم.

3. گرفتن یک سفر جاده ای.

برای من مهم نیست که در آن شما به عنوان طولانی به عنوان آن را در جایی در هیچ یک از شما تا قبل شده است. سفرهای جاده ای در حال ماجراجویی است. البته می شه در زمان های مختلف اما همیشه وجود دارد چیزهای جدید برای دیدن مردم برای دیدار با چالش ها برای غلبه بر. شما باید برای مقابله با خستگی که نیروهای شما را به خلاق و تلو تلو خوردن بر مکالمه جالب.

4. دیدار مهم حقوق مدنی مکان.

همه در سراسر ایالات متحده وجود مکان های تاریخی, نقاط دیدنی, موزه ها که دعوت ما را به یاد داشته باشید و یادگیری از وقایع کلیدی در جنبش حقوق مدنی. ساده جستجوی آنلاین می تواند کمک به شما در پیدا کردن آنهایی که در این نزدیکی هست. این می تواند فرصت های باور نکردنی برای بچه های ما و ما به معنی گفتگو در مورد چیزهایی مثل نژاد پرستی و عدالت است. آن را نیز ممکن است بهانه ای بزرگ برای انجام #3.

5. معرفی آنها به فرهنگ های مختلف.

برخی از بهترین تجربه های بچه های ما تا به حال داشته اند زمان ما معرفی آنها به فرهنگ های مختلف. برای مثال ما تا به حال چندین فرصت را به ما سفید حومه بچه ها را تا حد زیادی مهاجر اسپانیایی زبان کلیسا. نه تنها این است که یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است, اما آن را نیز ارائه یک محیط که در آن آنها می توانند مقدار زیادی از سوالات بپرسید. علاوه بر آن ارائه آنها را یک فرصت برای چهره به چهره تعامل با مردم با آنها ممکن است در غیر این صورت هرگز مالش شانه.

علاوه بر آن آنها ساخته شده است کمی ناراحت کننده است که ما را قادر به صحبت از طریق همین دلیل و آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از آن است. در حالی که این طول می کشد برخی از تلاش داشتن این تجربیات است یک راه عالی برای بچه های ما به یاد بگیرند. آن را نیز قدرتمند فرصت را برای آنها به منظور توسعه همدلی و یک چشم انداز گسترده تر در زندگی است.

صدا کردن: دیگر چه معنی تجارب آیا شما فکر می کنم مهم است که با بچه های خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de