5 مخرب پیام ارسال کنیم فرزندان ما

ارتباط ما مخرب پیام برای فرزندان ما در همه زمان ها اغلب حتی بدون تحقق آن. به عنوان مثال سال من بسیار کوچک برای کمک به اطراف خانه. اوایل من و همسرم تصمیم گرفتیم من تمام وقت کار کنند و او را از کار نیمه وقت به طوری که او می تواند در خانه با بچه ها به عنوان آنجا که ممکن است. البته او به پایان رسید تا انجام در خانه. او خوب با آن اما مسلما وجود دارد من در زمان استفاده از آن است. من اغلب می خواهم به خانه از محل کار تماشای تلویزیون در حالی که او ساخته شده شام و به خودم بگویم این خوب بود چون من خسته شده بود.

در نهایت اما من متوجه شدم که نه تنها ناعادلانه بودن به همسرم (نه مثل او فقط نشسته در اطراف در تمام طول روز!), اما من هم ارسال اریب پیام به پسر من حدود یک شوهر و پدر نقش. من نیاز به ایجاد تغییرات به طوری که او می تواند ببینید که چه همکاری واقعا به نظر می رسد در ازدواج است. اما ما در ارسال این نوع پیام ها در همه زمان ها. که مخرب پیام شما ارتباط برقرار پسر خود را ؟ در اینجا 5 آنهایی که مشترک ارسال می کنیم به عنوان پدران هر دو به عمد و غیر عمدی.

1. رحمت است برای ضعیف.

من می دانم که هیچ کس در واقع می گوید این را به پسر خود. در واقع من قطعا هدایت سنسی از بچه کاراته. اما این پیام است که “مردان واقعی” آیا برای درخواست و یا نیاز به کمک چیزی است که ارتباط ما به فرزندان ما تمام وقت. چگونه ؟ با امتناع از درخواست برای کمک. هنگامی که آخرین بار فرزند خود را دیدم شما از کسی بپرسید به شما کمک کند ؟ زمانی که او آخرین شنیدن شما اعتراف است که شما نمی دانید چیزی ؟ ما نیاز به مدل آسیب پذیری و درخواست کمک برای فرزندان ما.

2. شما می توانید زندگی خود را.

ما اغلب به آموزش فرزندان ما است که آنها لازم نیست مرد نزدیک دوستان است. ما ممکن است از این نیست اما ما مدل آن است. آیا شما اولویت بندی دوستی ؟ آیا شما مدل ارتباط عاطفی با مردان دیگر ؟ من می دانم—شما مشغول هستید و دوستی را در زمان. اما این مهم نه فقط به سلامت عاطفی خود اما به فیزیکی خود را به خوبی بودن. فقط گوگل “مرد تنهایی” و شما تمام اطلاعات شما نیاز دارید. فرزندان ما باید یاد بگیرند که آنها نیاز دوستان است.

3. تشدید (نشان ندهید احساسات)!

در حالی که بسیاری از ما همین را بگویم که فرزندان ما که boys don’t cry, ما اغلب درمان فرزندان ما بسیار متفاوت تر از دختران ما. اگر دختران ما خود را صدمه دیده و یا احساسات خود را صدمه دیده ما آسایش و نوازش و تشویق آنها. که دارای تجربه مشابه ما می گویند “دریافت کنید. گرد و غبار خود را. تواند دشوار باشد. شما خوب است.” وجود دارد جامد به دلیل تشویق انعطاف پذیری در مواجهه با درد و مبارزه است. ما باید تشویق همه کودکان و نوجوانان— پسران و دختران—به عقب و رفتن نگه دارید تا زمانی که زندگی آنها را فرو ریزد. اما ما باید به تعادل است که با افزوده است که احساسات خود معتبر هستند و آن را خوب به بیان آنها. بچه ها سخت نیست همیشه رواقی. گاهی اوقات بچه ها سخت گریه. و آن را OK به یک دوم خشک و چشم خود را و گرفتن نفس خود را قبل از شما به عقب بر گردیم.

4. کلیسا برای زنان و کودکان.

اگر شما می خواهید ایمان به بخش مهمی از زندگی فرزند خود را, شما باید به مدل آن است.

اگر شما می خواهید ایمان به بخش مهمی از زندگی فرزند خود را, شما باید به مدل آن است. ارسال به همسر و بچه ها به کلیسا در حالی که شما اقامت در خانه خود را آماده برای 1 بعد از ظهر بازی می گوید بیشتر به کودک شما از شما ممکن است بدانید. همواره انتخاب ورزش یا کار و یا خانه پروژه ها بیش از پرستش با خانواده خود ارتباط برقرار است که “هنگامی که شما یک مرد شما نمی خواهد نیاز به کلیسا. اما آن را به خوبی برای کودکان و مادران است.” شما می خواهید فرزندان خود را به شرکت در عبادت شیوه های زمانی که آنها در حال بزرگسالان ؟ سپس شما نیاز به شرکت در عبادت شیوه با آنها را در حالی که آنها بچه ها هستند.

5. بابا کار این است که پول را; مامان طول می کشد مراقبت از هر چیز دیگری.

اگر شما به خانه از محل کار و پشت پا زدن در مقابل تلویزیون در حالی که همسر خود را دسته مشق شب شام لباس های شسته شده و قبل از خواب مثل من هنگامی که آیا شما در حال برقراری ارتباط این با صدای بلند و روشن است. البته اگر شما یک پدر و این یک مشکل نیست برای شما. اما ما ازدواج پدران باید به یاد داشته باشید که کودکان و نوجوانان نیاز به دیدن ما مشغول زندگی خود را فراتر از فقط نگه داشتن چراغ در. مانند هر چیز دیگری در این لیست شما مدل رفتار شما می خواهید برای دیدن شکل گرفته در زندگی فرزندان خود را.

و به عنوان جیمز بالدوین گفت: “کودکان هرگز شده است بسیار خوب در گوش دادن به بزرگان خود را, اما آنها هرگز قادر به تقلید از آنها.”

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 6 اجتناب از اشتباهات به هنگام بالا بردن یک پسر.

صدا کردن: دیگر چه مخرب پیام را ارسال می کنیم ما از پسران است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im