5 مزایای بازی های ویدئویی

من ممنون هستم من در 80s و 90s. من خاطرات زنده نایت رایدر اصلی لاک پشت های نینجا, MC Hammer, Kris Kross و همه چیز نئون. اما یکی از بهترین بخش هایی از زندگی در آن دهه شد و این فرصت را به تجربه تکامل بازی های ویدئویی. وقتی که من سه خانواده من کردم یکی از اولین رایانه های خانگی—a TI 99-4A—و من قلاب شده بود. من صرف ساعت ها با دوستان در سراسر رایانه های نینتندو سوپر نینتندو و سگا جنسیس.

بازی های ویدئویی را آشکار جنبه های منفی ما نیاز به آگاه باشید اما هنگامی که به درستی استفاده می شود آنها را به عنوان به خوبی. ما باید به مسئولیت به عنوان پدران برای آموزش بچه ها چگونه به بازی مسئولانه است. برای کمک به شما که در اینجا 5 مورد از فواید بازی های ویدئویی است.

ما باید به مسئولیت به عنوان پدران برای آموزش بچه ها چگونه به بازی مسئولانه است.

اوقات فراغت

بازی قرار است به سرگرم کننده است. یکی از مزایای بازی های ویدئویی است که آنها اجازه می دهد تا شما را به باز کردن از پیچ از اشتغال از زندگی روزمره است. برخی از مردم کار خود را با دست دیگر انجام پازل جدول کلمات متقاطع و بسیاری از می خواهم به خواندن کتاب. اما در عوض برخی از مردم می خواهم به انجام چند دور در اطراف مسیر در Mario Kart. اگر بچه های ما با استفاده از سیستم های بازی برای استراحت ما فقط نیاز به آموزش آنها را به انجام آن در حد اعتدال.

مهارت های حرکتی

اکثر بازی های ویدئویی نیاز به شما برای یادگیری کنترل های خاص و الگوهای به منظور موفق باشد. زمانی که کودکان و نوجوانان بازی NHL 20 یا سوپر سر و صدا وارنر توانایی یادگیری و تکرار این الگوها فقط در لحظه مناسب کلید موفقیت است. یکی از مزایای بازی های ویدئویی است که آنها کمک به بهبود بچه های ما زمان واکنش و هماهنگی دست و چشم. بچه های ما می توانید با استفاده از این مهارت ها در هنگام بازی و ورزش در مدرسه و یا حتی در حالی که مشغول به کار است.

حل مشکل

در کنار بازی های که شما نیاز به یادگیری را فشار دهید و یا کلید الگوهای متعدد بازی مغز شما را به چالش. این بازی ها اغلب شامل یک پازل نیاز به حل و فصل در جهت پیشرفت. نقش بازی کردن بازی ها (آر پی جی) و یا بیشتر شناخته شده عناوین مانند ماریو ساخته شده در این اصل. طراحی شده توسط بچه های ما را در رسیدن به یک نقطه در یک بازی که در آن آنها احساس گیر کرده و مطمئن نیستید که چه باید بکنید. در یک بازی همیشه وجود دارد یک راه این فقط طول می کشد و خلاقیت و پشتکار و گاهی اوقات شخص دیگری را برای کمک به پیدا کردن آن است. یادگیری این بازی ها را به ما آموزش کودکان و نوجوانان به انجام همان هنگام مواجهه با مسائل دشوار در زندگی واقعی است.

حالت ارتجاعی

من استفاده می شود به بازی بسیاری از شکار اردک. در این بازی شما با استفاده از یک نور zapper به ساقه اردک در دور کردم که به تدریج مشکل تر است. این بازی شامل یک سگ که خواهد به عقب اردک خود را و بخندید شما اگر شما از دست رفته است. که خنده مرا سوار دیوانه اما امتیاز به یکی از مزایای مهم از بازی های ویدئویی: تابآوری. بسیاری از بازی های طراحی شده برای ارائه به بازیکنان ارضاء فوری. دیگران در حال حاضر پازل مشکل یا چالش برای غلبه بر. برای هر یک از کودکان و نوجوانان ما وجود دارد در حال رفتن به روز و موقعیت هایی که نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. هنگامی که ما بچه ها یاد بگیرند که همیشه وجود دارد یکی دیگر از بازی های دیگر سطح و فرصت دیگری به دوباره سعی کنید آنها توسعه انعطاف پذیری.

دوستی

به نظر من یکی از بزرگترین مزایای بازی های ویدئویی در حال پخش است همراه با برخی از دوستان است. یک بار چند سال من هنوز هم می خواهم به یک دوست و یا دو به شیرجه رفتن به چالش یک بازی ما نیست و مورد ضرب و شتم. وجود دارد عناوین طراحی شده برای تعاونی و رقابتی گیم پلی برای هر سیستم بازی. پیدا کردن این بازی آنها را با بچه های ما و بچه های ما بازی آنها را با دیگران فراهم می کند فرصت های زیادی برای خنده با هم به حل مشکل-با هم و برای پیوند با دوستان است.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: استفاده از بازی های ویدئویی را به نفع خود.

صدا کردن: چه چیزی شما را به عنوان برخی از مزایای بازی های ویدئویی برای بچه های خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>