4 چیزهایی که کودکان باید بدانید قبل از دانشگاه

همه ما پنج فرزند در حال حاضر جوان حرفه ای خود را در دهه بیست سالگی و سی سالگی. ما باید آنها را آموخت بسیاری از درس های زندگی, اما آنچه که آنها به یاد داشته باشید ؟

وجود دارد 4 چیزهایی که می دانیم قبل از دانشگاه که سوزان و من آنها را آموخت. بسیاری از شامل ایمان ما. به شما به عنوان خوانده شده از طریق این 4 فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید بچه های خود را به می دانم که قبل از دانشگاه.

در اینجا آنها هستند.

1. به یاد داشته باشید که شما هستند—هویت خود را.

بسیاری از مردم صرف زندگی در تلاش برای تعیین هویت خود را. آنها دائما در حال مبارزه و تلاش برای ایجاد و بازسازی هویت خود را با آنها چگونه عمل می کنند, چگونه آنها نگاه کنید آنچه آنها می پوشند آنچه آنها رانندگی که در آن زندگی می کنند و چه آنها کردم چرا که آنها هیچ ایده که آنها چه کسانی هستند و چگونه با ارزش هستند. اما شما لازم نیست که برای انجام این کار است. خداوند به شما داده است شما هویت و ارزش است. شما ایجاد شد و انتخاب شده توسط خدا. شما در حال زیبا ساخته شده است.

در سال جوانتر از آن بود که واقعا برای من مهم برای دریافت تایید از افراد دیگر است. برای مثال زمانی که من علنا صحبت کرد من همیشه تعجب که: “آیا آنها می خواهم چه کنم ؟ آیا آنها مانند راه من گفت: آن ؟ چه آنها فکر می کنم در مورد من؟” اما در به دنبال تایید دیگران من متمرکز شده بود روی من. هنگامی که من یاد گرفتم به تمرکز کردن من و ترس از آنچه دیگران فکر و ترس از اشتباه جایگزین شد با آزادی بود که خدا به من بود.

هدف خود را در زندگی به جلال خدا و لذت بردن از او را برای همیشه لطفا برای.

خدا نمیخواهد ما به دنبال تایید و تمجید و تشویق دیگران. او خواسته برای ما تنها نگاه مخاطبان از یک نفر برای همه چیز—خداوند متعال—و به انجام همه چیز را به جلال و افتخار او به تنهایی. هدف خود را در زندگی به جلال خدا و لذت بردن از او را برای همیشه لطفا برای.

3. به یاد داشته باشید که چگونه شما باید زندگی می کنند زندگی خود را.

خدا به ما می گوید که مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که او را دوست دارم و دوست دارم دیگران است. عیسی نیز می گوید: “اگر شما را دوست دارم من شما را اطاعت چه فرمان من.” (یوحنا 14:15) یکی از دستورات این است که به خواندن و تفکر در کلام او. مورد علاقه من گذشت در کتاب مقدس مزمور 1:1-3 که می گوید: “خوشا به حال کسی که راه رفتن نیست در مشاوره از ستمکاران و یا ایستاده در راه گناهکاران و یا نشستن در صندلی مسخره اما لذت خود را در قانون خداوند و قانون او meditates روز و شب. او مانند یک درخت کاشته شده توسط جریان آب که بازده آن میوه در فصل و که برگ ندارد پژمرده. هر چه او می کند کامیاب.”

چه یک کلمه دلگرم کننده! اگر لذت من در این است که به خدا و کلام او و اگر من خواندن و تفکر در آن خدا را باید دست از حمایت بر زندگی من در راه من هرگز حتی در خواب! به عنوان شما را در ادامه زندگی خود را در سفر شما خواهد ساخت بیشتر و بیشتر تصمیم گیری است که عمیقا تحت تاثیر قرار شما برای بقیه عمر خود را در اینجا بر روی زمین است. کتاب مقدس را فراهم خواهد کرد عقل شما نیاز به تصمیم گیری است که به افتخار خدا.

4. به یاد داشته باشید آنچه خدا به شما وعده—پاداش خود را.

من نمی توانم صبر برای رسیدن به بهشت! من به عنوان مسن تر رشد می کنند, من فکر می کنم بیشتر در مورد آن و نگاه به جلو به شادی ما را تجربه در حضور خدا. خدا شما را دوست دارد و او قصد دارد به رونق شما به شما امید و آینده است. خدا به شما برکت دهد و غنی پاداش شما برای آنچه شما انجام داده اند و آنچه شما انجام خواهد داد برای شکوه و عظمت خود را در اینجا بر روی زمین است.

صدا کردن: شما چه می خواهید بچه های خود را به می دانم که آنها قبل از رفتن به کالج ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>