بسیاری از ما لذت بردن از دانستن, داخل, داستان, پشت صحنه واقعیت است. همین دلیل است که نشان می دهد در مورد چه چیزهایی ساخته شده است هنوز هم محبوب است. شما تا بحال به تماشای نمایش “Undercover Boss?” همان مفهوم را رئیس آمد به می دانم آنچه را که کارکنان واقعا دوست دارم ؟

آن را قانع کننده به دانستن داستان واقعی از جمله داستان پشت تصویب و پرورش. بنابراین خواسته ما یک گروه از پرورش به تصویب رسید و جوانان به آنچه که آنها فکر می کردند شما باید بدانید در مورد تصویب و پرورش کودکان و نوجوانان. در اینجا 4 چیزهایی که آنها می خواهم به شما بگویم.

“آماده شود.”

هنگامی که فرزند بود پرسید: “آماده برای چه ؟” او پاسخ بود: “مشکلات. هر کودکی است که به مشکلات. و این تقصیر آنها نیست.” ( adoptee زن سن 15)

“آیا کودک آنها را.”

“آیا کودک آنها را [پرورش بچه ها]. شما آنها را آموزش هر چیزی که در راه است.” (foster, مراقبت, مرد, سن 11)

“صادق باشد.”

“صادق باشد. این خود زندگی است.” ( adoptee زن سن 15)

“به آنها بگویید…”

“به آنها بگویید که در آن خواهر و برادر هستند. که مهم است.” (foster, مراقبت, مرد, سن 11)

فوتی و فوری پشت صحنه اظهارات مطمئن شوید. آیا این دو مسلط تم از آنچه آنها به اشتراک گذاشته شده? آنها می خواهند به هر دو شناخته شده و دوست داشتنی.

آماده سازی صحبت می کند به میل و حتی قبل از جلسه یک کودک به آنها را می دانیم. این adoptee که مشترک فکر در مورد آماده بودن نیست صحبت از فقط داشتن لباس مناسب, اسباب بازی یا لوازم آرایش آماده قبل از یک کودک قرار داده شده است در خانه خود را. او های که ما باید آماده برای مشکلات.

ما با مراجعه به آن ‘مشکلات’ به عنوان تروما که می آید از هر یک از این کودکان داستان منحصر به فرد. بهترین راه برای آماده شدن برای این مشکلات است برای دریافت آموزش در مورد چگونه به پدر و مادر دچار آسیب های روانی کودک قبل از آنها قرار داده شده در صفحه اصلی خود و به آموزش مداوم هنگامی که یک کودک است قرار داده شده در صفحه اصلی. این فعال آماده سازی است که فقط یک راه برای نشان دادن یک پرورش یا فرزند خوانده که شما می دانید که او نیازهای واقعی و آماده برای دیدار با آنها.

هنگامی که ما واقعا دوست دارم دیگران ما با آنها صادق است. پرورش و فرزندان خوانده ارائه یک فرصت فوق العاده برای نمایشگاه با محبت و صداقت حتی زمانی که آن را ممکن است دشوار باشد. صداقت در سخت ترین مکالمات حتی در مورد گذشته خود و شخصی ،

بله اما این گفتگو باید متناسب با سن و می تواند نیاز به مجوز پزشک برای حمایت از بحث. صادق بحث باید همیشه از یک محل از عشق و احترام به کودک است. چون در حقیقت پرورش و کودکان به تصویب رسید درست مثل من و شما—آنها می خواهند به هر دو شناخته شده و دوست داشتنی.

صدا کردن: آنچه قول شما نهفته است ؟

(با تشکر از شما به سیلویا توماس مرکز https://sylviathomascenter.org/ برای کمک به این کودکان خدمت شما مشترک خود را که با ارزش بینش.)

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نگهداری و تصویب ؟ با پر کردن فرم زیر به متصل خود را با آژانس محلی و حضور در محلی گرایش نشست!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im