4 مرحله ساده برای انتخاب بهترین در مانیتور فشار خون خانه – CNET


home blood pressure monitor

انجمن قلب آمریکا توصیه می کند که افراد با فشار خون بالا اندازه گیری فشار خون خود را در خانه.


تغییرهای

اگر شما فشار خون بالا گرفتن خواندن دقیق می تواند کاملا به معنای واقعی کلمه می تواند یک موضوع از زندگی یا مرگ – فشار خون نیست به نام نشانه حیاتی برای هیچ چیز. شما می توانید اعتماد به دکتر خود را برای دریافت دقیق فشار خون در طول بازدیدکننده داشته است خود را, اما چه می شود اگر شما نیاز به اندازه گیری فشار خون خود را در خانه ؟

این زمانی است که همه چیز می تواند یک کمی روی حیله و تزویر بیشتر. فشار خون یکی از صدها سلامت-پیگیری اقدامات است که سلامتی و تناسب اندام شرکت های با تکنولوژی شروع به پریدن کرد و دستگاه های مانند این کاف فشار خون است که دو برابر به عنوان یک ساعت هوشمند در حال حاضر هنجار.

حتی snazziest از دستگاه ها ممکن است دقیق هشدار انجمن قلب آمریکا. AHA توسعه دستورالعمل های مربوط به در خانه فشار خون مانیتور و آن را یک ایده خوب برای نگه داشتن کسانی که — به عنوان به خوبی به عنوان عوامل فردی-در ذهن هنگامی که برای خرید یک شخصی نظارت بر فشار خون.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: امرن HeartGuide قرار می دهد فشار خون در دیده بان


2:58

1. تصمیم گیری در مچ دست یا بازو مبتنی بر نظارت بر فشار خون

اگر شما قادر به پوشیدن یک دست بر نظارت بر فشار خون شما باید: وقتی که می آید به در خانه نظارت AHA تنها توصیه به استفاده از upper-arm کاف oscillometric دستگاه هایی که باید با موفقیت به تصویب پروتکل های اعتبار سنجی. (Oscillometric دستگاه به طور خودکار شناسایی و تجزیه و تحلیل پالس امواج بنابراین شما لازم نیست که به کسی تکیه می کنند برای گوش دادن با گوشی پزشکی.)

مچ دست و انگشت مبتنی بر فشار خون مانیتور به طور معمول نیست به طور دقیق ییل پزشکی متخصص قلب و عروق اریکا S. Spatz, MD, CNET می گوید.

با این حال وجود دارد برخی از شرایط که در آن مچ دست یا انگشت مبتنی بر نظارت بر فشار خون ممکن است ترجیح داده شده به یک بازوی مبتنی بر نظارت بر چنین به عنوان اگر شما یک ناتوانی است که شما مانع از الصاق یک بازوی مبتنی بر نظارت و یا اگر سلاح های خود را بیش از حد بزرگ به جا یک بازوی کاف (بیشتر در آینده).

Qardio Arm blood pressure monitor

این Qardio بازوی بی سیم نظارت بر فشار خون گذشت انگلیسی و ایرلندی فشار خون بالا جامعه پروتکل های اعتبار سنجی.


Qardio

2. خود را اندازه گیری مچ دست یا بازو

بخش بزرگی از گرفتن دقیق فشار خون با استفاده از یک مانیتور فشار خون است که متناسب با درستی. اگر خود را مانیتور فشار خون بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک شما ممکن است یک اندازه گیری نادرست.

حتی یک دستگاه با تمام زنگ ها و سوت نمی کند اگر آن را متناسب نیست. خود را در خانه فشار خون مانیتور باید فشرده سازی خود را بازویی عروق (شریان اصلی در بازوی خود را). “همه بیش از حد اغلب مناسب کاف فشار خون ناقص است” Spatz می گوید. “این می تواند نتیجه در زیر یا در حد برآورد فشار خون-و بسیاری از مردم ممکن است اشتباه [با فشار خون بالا].”

اگر شما مطمئن نیستید در مورد چه اندازه کاف شما نیاز حتی پس از اندازه گیری بازوی خود را به سادگی از پزشک خود بپرسید در ملاقات بعدی شما توصیه متخصص قلب و عروق جنیفر Haythe, MD, مدیر شرکت کلمبیا زنان مرکز قلب. “دستورالعمل وجود داشته باشد چقدر بزرگ کاف یکی از نیاز بر اساس طول و اندازه دور بازوی خود را,” او می گوید.

Spatz ارائه می دهد مفید گام به گام:

“اولین گام برای اندازه گیری دور بازو; استفاده از وسط بازو در اطراف bicep,” Spatz می گوید. “نگاهی به دور در سانتی متر و ضرب آن 80 درصد به سمت راست طول و 40 درصد به حق عرض مثانه کاف. مثانه از کاف بخشی که پر از هوای اضافی طول نوار چسب.”

blood-pressure-arm-cuff-sizes

هدف:BP

اگر شما بزرگتر اسلحه که به طور قابل توجهی گسترده تر در نزدیکی شانه خود را از آرنج خود را, شما همچنین ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یک مخروطی شکل و یا “کانتور” کاف. تحقیقات نشان می دهد که با استفاده از استاندارد استوانه ای کافهای می تواند تولید نادرست اندازه گیری به دلیل تنوع در اندازه دست باعث می شود که مثانه به گسترش نامنظم.

اگر فوق العاده بزرگ کاف مناسب نیست AHA توصیه می کند اندازه گیری فشار خون خود را در مچ دست. اگر چه اندازه گیری مچ دست در گرایش به کمتر دقیق تر از بازو یک متا آنالیز نشان می دهد که این امر منجر به بهتر از ساعد یا انگشت.

“اسلحه در همه اشکال و اندازه ها و افراد با چاقی باید احساس بد در مورد داشتن یک زمان سخت پیدا کردن حق کاف اندازه” Spatz می گوید. “این واقعا مایه تاسف است که در کافهای اند و نه تکامل یافته به مسابقه های مختلف بازوی اندازه است.”

contour-cuff

یک مثال از یک کانتور-سبک کاف فشار خون.


مدلاین

“اسلحه در همه اشکال و اندازه ها و افراد با چاقی باید احساس بد در مورد داشتن یک زمان سخت پیدا کردن حق کاف اندازه” Spatz می گوید. “این واقعا مایه تاسف است که در کافهای اند و نه تکامل یافته به مسابقه های مختلف بازوی اندازه است.”

اگر شما را تا پایان نیاز به یک مچ مبتنی بر نظارت بر فشار خون, دوباره بررسی کنید که در آن تایید شده است. و سپس به دنبال این دستورالعملبا یک تغییر: “استراحت آرنج خود را روی میز آورد و کاف به سطح قلب خود را به عنوان زمانی که خواندن این یادداشت می گوید:” Spatz. نگه داشتن دست خود را آرام و دست خود را در حال استراحت در مقابل قفسه سینه خود را تا خواندن کامل است.

3. نوشتن بالا ویژگی های شما نیاز دارید در یک مانیتور فشار خون

غیر از فشار خون, چه چیز دیگری شما نیاز به خود را در خانه فشار خون مانیتور ؟ برای مثال یک ساخته شده است در آریتمی (ضربان قلب نامنظم) آشکارساز می تواند مفید باشد برای افرادی که تاکی کاردی (ضربان قلب سریع), برادی کاردی (ضربان قلب آهسته) و یا انواع دیگر از فیبریلاسیون دهلیزی.

برخی از چیزهایی که به خودتان بپرسید قبل از اقامت در یک مانیتور فشار خون عبارتند از:

  • من به اشتراک گذاری این مانیتور فشار خون با سایر افراد ، اگر به دنبال یکی است که اجازه می دهد تا برای چندین حساب.
  • آیا می خواهید و یا نیاز به خوانش من برای انتقال به گوشی من ؟ اگر به دنبال یک با اتصال بلوتوث.
  • آیا من نیاز به ارسال این خوانش به من دکتر ؟ اگر به دنبال یکی است که ارائه می دهد برخی از مرتب کردن بر اساس ارتباطی از ویژگی های مانند قابلیت خوانش ایمیل به طور مستقیم از برنامه.
  • چقدر نیاز دارم به فروشگاه خوانش من ، اگر شما نیاز به نگاه در دراز مدت روند مطمئن شوید که به دنبال یک مانیتور که در فروشگاه اندازه گیری های خود را در طول زمان.

عوامل دیگر را در نظر بگیرید عبارتند از صفحه نمایش (روشنایی اندازه متن و رنگ) قابل حمل, عمر باتری, نوع باتری و رابط برنامه از برنامه همراه به محصول شما با استفاده از. یکی از آخرین بار است که به ویژه مهم است اگر شما نمی توانید شکل و خارج چگونه به حرکت به برنامه شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن فشار خون خود را, صادرات داده ها و یا نگاه در روند اطلاع رسانی سلامت شما تصمیم گیری.

4. بررسی بالینی اعتبار سنجی

پس از اندازه گیری های خود را در دست دارند و شما می دانید چه ویژگی های شما نیاز به در خود را نظارت بر فشار خون شما تقریبا آماده برای خرید! هر زمان شما در بازار برای یک بهداشت و درمان فن آوری دستگاه مانیتور علائم حیاتی مطمئن شوید برای بررسی برای ارزیابی بالینی. این به این معنی یک محصول دستخوش تست بالینی و راضی الزامات AHA.

AHA به رسمیت می شناسد پروتکل های اعتبار سنجی از سازمانهای زیر: آلمان فشار خون لیگ Association for the Advancement of Medical Instrumentation اروپایی, جامعه فشار خون بالا و فشار خون بالا در جامعه-با BHS پروتکل که پیچیده ترین و کامل است. جدید بین المللی جهانی اعتبار پروتکل در حال توسعه است که ممکن است تبدیل به استاندارد جدید به طوری نگه داشتن چشم را برای آن.

QardioArm Blood Pressure Monitor

این Qardio بازوی بالینی معتبر در مانیتور فشار خون خانه.


Qardio

بسیاری از فشار خون مانیتور در بازار نیست و اعتبار بوده است. بنابراین قبل از اینکه شما خرید یک بررسی کنید تا مطمئن شوید آن است. شما می توانید یک لیست از اعتبار مانیتور — مانند این از Qardio و امرن — در بریتانیا و ایرلند فشار خون بالا در جامعه و Dabl آموزشی اعتماد وب سایت.

اگر شما حامله هستید و باید فیبریلاسیون دهلیزی یا زیادی دور بازوی — و یا شما با استفاده از مانیتور برای یک کودک — مطمئن شوید که دستگاه تایید شده برای استفاده در این جمعیت های خاص ،

5. در نظر گرفتن بودجه شما

در خانه فشار خون مانیتور می تواند هزینه به عنوان کمی تا 30 دلار به بیش از $100. با چیزی مانند فشار خون شما باید برای کشف کردن بهترین تعادل بین ماندن در بودجه خود را و انتخاب یک محصول است که بهترین پشتیبانی از سلامت خود را.

برای شروع, شما می توانید از لیست ما را از بهترین در خانه فشار خون مانیتورکه شامل گزینه های بودجه و بیشتر لوکس, دستگاه های با تکنولوژی بالا.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>