اضافه کردن یک سالاد را در وعده غذایی خود را چرخش است یک راه عالی برای ترکیب سبزیجات به رژیم غذایی خود را. به علاوه اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن, سالاد می تواند از دست دادن وزن دوستانه وعده غذایی. در هنگام خوردن سالاد از آن آسان است به دانستن دقیقا چه شما در حال قرار دادن در بدن شما است. اما سس سالاد داستان دیگری است. این ممکن است به نظر می رسد بی ضرر با شکوه برای حفظ سالاد خود را از بودن بیش از حد خشک, اما در واقعیت, آن می تواند پر از کالری و چربی و سدیم است.

نگه داشتن خواندن برای 4 سس سالاد هیچ کس نباید استفاده کنه!

caesar salad

شاتر

سزار پانسمان

سزار پانسمان شناخته شده است که بسیار چاق کننده. با توجه به شبکه غذایی “سنتی سالاد سزار دهکدهای 470 کالری, 40 گرم چربی (9 گرم از آن ها اشباع شده) و 1070 میلی گرم سدیم. حتی “سالاد سمت” دارای 362 کالری, 26 گرم چربی و 7 گرم چربی اشباع شده و 913 میلی گرم سدیم.”

thousand island dressing

شاتر

هزار جزیره, سس

هزار جزیره محبوب پانسمان اما می توان آن را خطرناک برای از دست دادن وزن. سرشار از چربی اشباع شده و سدیم و کلسترول و قند آن را یک ایده خوب به جست و خیز این پانسمان به شما در حفظ و سالاد سالم است.

ranch dressing

شاتر

سس رنچ

سس رنچ است یکی دیگر از انتخاب شما احتمالا باید به جلوگیری از.

با توجه به Delish “یک قاشق غذا خوری از مزرعه تا کالری بیشتری (و چربی) از یک شکلات کوکی تراشه.” با که در ذهن شما سالاد درست شد دسر خود را–آن را حتی سخت تر به از دست دادن وزن است.

french dressing

شاتر

سس فرانسوی

سس فرانسوی نیز می تواند بسیار بالا در کالری و سدیم و چربی است. با که در ذهن پرش از این پانسمان نیز ایده خوبی است برای دور کمر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de